Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Skrabo je napisao(la):
funky-a vidio maloprije..Kasno ga skontao bio je vec mrak pao :cool:
Kod Schilera na magistrali :D

mora da sam prebrzo proletio :lol:

sve i da si mi sviro, ne bi te skontao... na pola sam spavao hehehe :D
 
Član
funky je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
funky-a vidio maloprije..Kasno ga skontao bio je vec mrak pao :cool:
Kod Schilera na magistrali :D

mora da sam prebrzo proletio :lol:

sve i da si mi sviro, ne bi te skontao... na pola sam spavao hehehe :D

man ije kasno bilo oko 8-9 :cool:
Vidim pozicije al ije bila ono krivina velika na magistrali iznad zalika pa sam te kasno upratio :D
 
Član
Skrabo je napisao(la):
funky je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
funky-a vidio maloprije..Kasno ga skontao bio je vec mrak pao :cool:
Kod Schilera na magistrali :D

mora da sam prebrzo proletio :lol:

sve i da si mi sviro, ne bi te skontao... na pola sam spavao hehehe :D

man ije kasno bilo oko 8-9 :cool:
Vidim pozicije al ije bila ono krivina velika na magistrali iznad zalika pa sam te kasno upratio :D

to sam se vracao sa mora, presao sam doooosta kilometara pa sam bio umoran, al sreca golf zna sam iz Mostara za Kakanj :D
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Isao nesto na gradinu,sta ono haman nestalo plina :D
:lol: ma nije vec sinoc mi nesto poce trokirat ko na tri klipa da ide slabo vuce, trza..... pa otjero majstoru da zaviri dijagnostikom sta je.... crkla jedna ona elektronska svjecica, i imao sam srece jedna jedina u tz bila i to u interautu, samo 68km:icon_mad::icon_mad: i sad je ok sve :icon_biggrin:
 
adams je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Isao nesto na gradinu,sta ono haman nestalo plina :D
:lol: ma nije vec sinoc mi nesto poce trokirat ko na tri klipa da ide slabo vuce, trza..... pa otjero majstoru da zaviri dijagnostikom sta je.... crkla jedna ona elektronska svjecica, i imao sam srece jedna jedina u tz bila i to u interautu, samo 68km:icon_mad::icon_mad: i sad je ok sve :icon_biggrin:

dobro pa je na tome ostalo,moglo je da bude Booom i ode ti plasticna usisna grana :icon_sad: 300KM+ :icon_mad:
 
Član
kako se zove onaj clan sa sivom cetvorkom, crne felge, body kit nesto na fazon r32, crne angel eyes... uglavnom.. vidio sam ga malo prije ispred "scale" stoji parkiran, sa curom u autu... :D
 
Administrator
GOLF TZ je napisao(la):
kako se zove onaj clan sa sivom cetvorkom, crne felge, body kit nesto na fazon r32, crne angel eyes... uglavnom.. vidio sam ga malo prije ispred "scale" stoji parkiran, sa curom u autu... :D

jel' ovaj?
http://www.bhtuning.com/my-garage-golf-4-golf-5-t-26050-8.html
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
kako se zove onaj clan sa sivom cetvorkom, crne felge, body kit nesto na fazon r32, crne angel eyes... uglavnom.. vidio sam ga malo prije ispred "scale" stoji parkiran, sa curom u autu... :D

jel' ovaj?
http://www.bhtuning.com/my-garage-golf-4-golf-5-t-26050-8.html

jest... :icon_smile:
 
Član
mozda je prodao cetvorkuu tuzlu, znam da je dugo vremena prodao, svejedno bilo kako bilo auto je pojava na cesti definitivno:cool::cool:
 
Top