Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

PoLo9n3 je napisao(la):
Kockica_27 je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
ibiza je ja mislim 98 godiste,kao igijeva, et da me ubijes ja kombija nisam vidjela, gledala one kako se trkaju... polazna tacka im bila gdje je moj polo odmarao :)))

normalno, sta ces drugo gledat, pusti ove stylere :D

joj ovog poklopca :lol::lol::lol:

Ko to mene spominje? :lol: To je moja ibiza!

Nije tvoja ibiza, na drugu sam mislila....

Jesi li sigurna :lol:
 
Član
Kockica_27 je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
Kockica_27 je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
normalno, sta ces drugo gledat, pusti ove stylere :D

joj ovog poklopca :lol::lol::lol:

Ko to mene spominje? :lol: To je moja ibiza!

Nije tvoja ibiza, na drugu sam mislila....

Jesi li sigurna :lol:

Jesam,ova ibiza ima crnu cizu preko auta na lijevoj strani,a tvoja nema :))))
 
Član
jucer srdjan_014 na u Vrbanji,predgradje Banja Luke,ja pjehe bio,on zadaje golfacha:D
mislim da je on,proletio je,pa... :lol:
 
Član
sinoc nermin kod remex-a.....ja fola jos stajem na stop kontam ima murija gore kad nermin bibice i bibiknem i ja:lol: polovili bi kaznu da znas :p
 
trizex je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Bio malo u plicaku,gdje ova stuka vreba iz trave.....

Ne znas vise na kafu zovnut', neka neka :p

isao na gradinu,pa samo zastao da kupim klope u Sedri..zovem ubuduce makar na mali doner,hehe ;)



haso je napisao(la):
sinoc nermin kod remex-a.....ja fola jos stajem na stop kontam ima murija gore kad nermin bibice i bibiknem i ja:lol: polovili bi kaznu da znas :p

Ne zna njih pola da se navecer ne koristi zvucna signalizacija,hehe
Nebi me ni primjetio da sam blicao ili palio sva cetiri,jelde :D
 
gonjo sam se sa enom gujoom,od gračaniice a sve do mog sela skoro,otojč...meščini je bilo deset saatii....

= vidjen roki,pratio me od gracanice do sicke petlje....cak me je uspio preteci,mosh mislit :D
 
Član
hm.. vidio u Sa citroen crni saxo svirno mi (mozda sto sam bio u pola trake pa me upozorio il je neko sa foruma ehhee ... seata ljubicasti s ''grudnjakom'' na haubi... oktavija neka ljubicasta sa crnim krovom i haubom ( mozda i nije niko s foruma mozda jest...) oko 7 cini mi se caus na izlazu iz kladnja, dulox zuji juznom magistralom i brcanska......dosta za danas :icon_biggrin: :D:D
 
Član
ja sam u zenici u skoda servisu vidio zelenu hondu crx, onako bas sredjena, vidjao sam je na nekim takmicenjima, mislio sam da je neko sa foruma
 
Član
ArminM je napisao(la):
ja sam u zenici u skoda servisu vidio zelenu hondu crx, onako bas sredjena, vidjao sam je na nekim takmicenjima, mislio sam da je neko sa foruma

honda od sene, mali od alica, nije mislim na forumu, a vecinom je gore kod as auta parkirana ... nije losa hondica, samo kako on vozi, heh...
 
Član
Limpi je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ja sam u zenici u skoda servisu vidio zelenu hondu crx, onako bas sredjena, vidjao sam je na nekim takmicenjima, mislio sam da je neko sa foruma

honda od sene, mali od alica, nije mislim na forumu, a vecinom je gore kod as auta parkirana ... nije losa hondica, samo kako on vozi, heh...

zanimljiv auto definitivno, bas sam je malo zagledao neki dan
 
Top