Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
got2b jutors na semaforu brcanska-trzni centar, maxuz je izasao iz trake prestrojio se i stigao me kod princeve dzamije samo da mahne,upali 4 zmigavca :), te je nazad napravio krug kroz stupine, respect:cool::icon_biggrin:
 
Član
ArminM je napisao(la):
danas vidio clana struja, trebali smo pit kafu ali sam bio u frci pa sam ga zeznuo

zar i njega, sram te bilo :D :D ja ev gledam struju, ne smijem ni da zraknem sta mi kemija sada na stetilaku :lol: :lol:
 
Član
nije do mene majkemi, receno mi da ce buraz vaditi te neke nalaze, sta ja znam potrajat ce, i ja kontam ima vremena za kafu, Limpija se nisam usudio zvat, kontam rano je jos, i eto cim sam se nasao sa strujom buraz zove kaze zavrsio
 
Član
adams je napisao(la):
got2b jutors na semaforu brcanska-trzni centar, maxuz je izasao iz trake prestrojio se i stigao me kod princeve dzamije samo da mahne,upali 4 zmigavca :), te je nazad napravio krug kroz stupine, respect:cool::icon_biggrin:

ehheehheehehehhe
I onako sam trebo na stupine,i vidim polovnjak ide dole prema juznoj reko Adams..
I to je to..opet se vratim gdje sam posho :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Kockica_27 je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
koja ibiza? KOCKICA 27?
a punto mi bio dole skroz parkiran gdje onaj bijeli vw kombi

ibiza je ja mislim 98 godiste,kao igijeva, et da me ubijes ja kombija nisam vidjela, gledala one kako se trkaju... polazna tacka im bila gdje je moj polo odmarao :)))

normalno, sta ces drugo gledat, pusti ove stylere :D

joj ovog poklopca :lol::lol::lol:

Ko to mene spominje? :lol: To je moja ibiza!

Nije tvoja ibiza, na drugu sam mislila....
 
Član
Vidjeno auto od clana Crazydeaf u Gorazdu jucer i danas..evo jedna usputna fotografija :) ..Uzvioo jos bolje :cool::cool:
 
D_cash je napisao(la):
Maloprije oko 7 u olovu upoznao se sa Nerminom suljag... malo se trgovalo i procaskalo ;)


Steta pa nije bilo kafe,bolje da smo sa zenama dosli :lol:

drago mi je bilo da smo se upoznali,valja opet ponoviti ;)

PoLo9n3 je napisao(la):
Mislim da sam vidjela clana magnum... uglavnom golf V GTI

Ubit ce te decko,samo gledas po muzjacima :D
 
Član
Hehehe ma nista se ti ne sikiraj,vjeruje on meni :)))) A sta ces kad ovdje na prste mozes izbrojati djevojke :)))
 
Top