City ex - dostava!!!!

City ex - dostava!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Bjezite od City ex-a!!!!

Za to postoji PIK povjerenje...vidis sa kim poslujes! Ja sam uradio sve kako smo se i dogovorili...poslao pancerice sa trazenim brojem,on nije htjeo platiti (nakon sto je probao), to stvarno nije moj problem...tako da nema sanse da platim 2 postarine!
 
Član
RE: Bjezite od City ex-a!!!!

e davno sam o ovome govorio, samo mene pojedinci napravise budalom..... jbg drug nadam se da ce biti sve oki...
 
Administrator
RE: Bjezite od City ex-a!!!!

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Za to postoji PIK povjerenje...vidis sa kim poslujes! Ja sam uradio sve kako smo se i dogovorili...poslao pancerice sa trazenim brojem,on nije htjeo platiti (nakon sto je probao), to stvarno nije moj problem...tako da nema sanse da platim 2 postarine!

e jbg jako povjerenje, kakve veze ima City ex i PIK
 
Član
RE: Bjezite od City ex-a!!!!

nisi ga razumio,navodni kupac je imao dobro povjerenje a na kraju mu zalomio..
 
Član
RE: Bjezite od City ex-a!!!!

MIslim da nisi upravu,radio sam 4 mijeseca u "euroexpresu" brza posta i znam kako to hoda,ti si dogovorio sa kupcem ako bude sve o.k pancerice,da ce on od cijene 110 (10 km) platiti povrat novca 100 km,radnik je preuzeo od tebe robu i isporucio kupcu,medzutim svaki kupac zahtijeva prije placanja da se otvori paket,jer se desava da se salju pokvarene stvari puknute itd,i onda ko najebe najebe radnik koji je isporucivo robu.E sad problem je u tome sto se ti nisi dogovorio sa kupce,ako ti nebudu odgovarale ili ovo ili ono da on placa povrat ti pancerica ili u slucaju da mu odgovara ti si dogovorio da od ti 110 plati povrat novca.Stavi se u poziciju da si ti kupovo te pancerice i da ih kojim slucajem neces uzeti dali bi platio povrat pancerica"nebi sigurno";).Mozes zvati koga hoces,ali ces morati platiti postarinu u oba pravca,jedino mozda ti spuste povrat posiljke ako se fino sanjima sporazumis.;)
 
Administrator
RE: Bjezite od City ex-a!!!!

dino_ze2 je napisao(la):
MIslim da nisi upravu,radio sam 4 mijeseca u "euroexpresu" brza posta i znam kako to hoda,ti si dogovorio sa kupcem ako bude sve o.k pancerice,da ce on od cijene 110 (10 km) platiti povrat novca 100 km,radnik je preuzeo od tebe robu i isporucio kupcu,medzutim svaki kupac zahtijeva prije placanja da se otvori paket,jer se desava da se salju pokvarene stvari puknute itd,i onda ko najebe najebe radnik koji je isporucivo robu.E sad problem je u tome sto se ti nisi dogovorio sa kupce,ako ti nebudu odgovarale ili ovo ili ono da on placa povrat ti pancerica ili u slucaju da mu odgovara ti si dogovorio da od ti 110 plati povrat novca.Stavi se u poziciju da si ti kupovo te pancerice i da ih kojim slucajem neces uzeti dali bi platio povrat pancerica"nebi sigurno";).Mozes zvati koga hoces,ali ces morati platiti postarinu u oba pravca,jedino mozda ti spuste povrat posiljke ako se fino sanjima sporazumis.;)
jasno ko dan ;)
a to povjerenje na piku nije mjerodavno, ima ljudi koji imaju 10 profila i sami sebi dizu povjerenje
 
Član
RE: Bjezite od City ex-a!!!!

SoundLunatic je napisao(la):
oni tu nista nisu pogrijesili, i oni njega nemogu to natjerat, nemaju osnove, stavi se u poziciju: tebi dodje paket i to u njemu ti se nesvidja i kazes necu da platim postarinu niti hocu to uzet, sta ti mogu uradit? nista, jedino mogu vratit paket posiljaocu i od njeg trazit da plati jer ovaj sto nije preuzeo i nemora da plati niti ga mogu natjerat, a tebe bome mogu jer neces dobit paket nazad dok to ne platis, i to je normalno.

EDIT: tu samo mozes da krivis kupca i nikoga vise.

e bas tako...i ja sam slao jednom bio neki mobitel i momku se nije svidio on ga vratio i ja platio troskove dostave u oba smjera(mada mi je vozac dosao u susret nezz kako da platim samo postarinu u jednom smjeru :D)..
 
RE: Bjezite od City ex-a!!!!

Drug pancerice su 120 KM,spustio sam mu od te cijene,troskove postarine,znaci 110 KM. U oglasu je bilo naznaceno koji broj je pancerica,i to mu je odgovaralo...jedino ako mu preko noci nisu "narasla" stopala za 2 broja! Tako da pricas bezze! Ali politika firme je da isporuci a ne da gleda odgovara li nekome nesto,da vide "kako mu to stoji" i sl.
 
Član
RE: Bjezite od City ex-a!!!!

DA politika firme je da isporuci robu i da svi budu zadovoljni,ali kao pod broj jedan ti si navalio da prodas te pancerice i nisi dogovorio sa kupcem uslucaju kako ti kazes da mu noga naraste za 2 broja preko noci ko da plati povrat robe,GRIJESIS ;)
 
RE: Bjezite od City ex-a!!!!

Trouble maker ti si u pravu. Oni su imali zadatak da isporuce i naplate i nista drugo...
 
Član
RE: Bjezite od City ex-a!!!!

Sajo_Golf GT je napisao(la):
Otkad se smije paket otvoriti prije nego sto platis??

JEsili ikad radio sa brzom postom,jesili ikad platio a nisi vidio sta ti je neko poslo,nemoj zezat svi smo radili i svaki radnik je izaso u susret i dopustio da se vidi dali je po dogovoru dali je sve uredu pa onda platis ;)
 
Administrator
RE: Bjezite od City ex-a!!!!

Sajo_Golf GT je napisao(la):
Trouble maker ti si u pravu. Oni su imali zadatak da isporuce i naplate i nista drugo...
kako da naplate, kako da ga natjeraju, ako nece da preuzme
 
RE: Bjezite od City ex-a!!!!

Sta se ja imam dogovarati oko povrata robe,kad je u oglasu bilo naznaceno koji je broj pancerica?Pisao mi je da posaljem...poslao,trebalo mu je uzeti novac,pa tek onda isporuciti pancerice,a ne...otvori,pogledaj,probaj...pa ako hoces plati,ako neces prodavac ce! To firmi i odgovara,jer ce naplatiti 2x postarinu,umjesto 1 postarina i 1 povrat novca! Pricas nebuloze!
 
Član
RE: Bjezite od City ex-a!!!!

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Sta se ja imam dogovarati oko povrata robe,kad je u oglasu bilo naznaceno koji je broj pancerica?Pisao mi je da posaljem...poslao,trebalo mu je uzeti novac,pa tek onda isporuciti pancerice,a ne...otvori,pogledaj,probaj...pa ako hoces plati,ako neces prodavac ce! To firmi i odgovara,jer ce naplatiti 2x postarinu,umjesto 1 postarina i 1 povrat novca! Pricas nebuloze!

Kako god se dogovaras o prodaji robe tako se isto dogovaras i o povratu robe,znao si se dogovoriti oko povrata novca,a isto tako si trebo dogovoriti da u slucaju nebudu pancerice odgovarale,da on plati postarinu,ali NE ti nisi to dogovorio i smatram da si ti pogresio....I mislim moje misljenje da bezveze kleveces ime Firme ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top