City ex - dostava!!!!

City ex - dostava!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Bjezite od City ex-a!!!!

Da brišu temu jer laprdaš bez osnove na firmu i širiš glasine. Kada sam vidio naslov teme očekivao sam da ti je vozač city ex-a ukrao životnu ušteđevinu i seksualno napastovao članove obitelji dok je bio na poslu.
 
RE: Bjezite od City ex-a!!!!

Lik rekao: "posalji mi artikal jer mi odgovara i snosim sve troskove", medjutim kad je primio artikal predomislio se i odbio bez da plati bilo sta:icon_confused:

Recite iskreno zar je uredu da se tako neko igra na racun prodavaca?
 
Administrator
RE: Bjezite od City ex-a!!!!

zela pazi malo na ponasanje

Sajo_Golf GT je napisao(la):
Lik rekao: "posalji mi artikal jer mi odgovara i snosim sve troskove", medjutim kad je primio artikal predomislio se i odbio bez da plati bilo sta:icon_confused:

Recite iskreno zar je uredu da se tako neko igra na racun prodavaca?
nije u redu al nije kriv City Ex vec navodni kupac
 
RE: Bjezite od City ex-a!!!!

nismo je napisao(la):
zela pazi malo na ponasanje

Sajo_Golf GT je napisao(la):
Lik rekao: "posalji mi artikal jer mi odgovara i snosim sve troskove", medjutim kad je primio artikal predomislio se i odbio bez da plati bilo sta:icon_confused:

Recite iskreno zar je uredu da se tako neko igra na racun prodavaca?
nije u redu al nije kriv City Ex vec navodni kupac

Kupac je bio duzan platiti postarinu za oba smjera ako vec odbija artikal, a City Ex je pogrijesio sto je dopustio kupcu da proba prije uplate.
 
Član
RE: Bjezite od City ex-a!!!!

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Drug pancerice su 120 KM,spustio sam mu od te cijene,troskove postarine,znaci 110 KM. U oglasu je bilo naznaceno koji broj je pancerica,i to mu je odgovaralo...jedino ako mu preko noci nisu "narasla" stopala za 2 broja! Tako da pricas bezze! Ali politika firme je da isporuci a ne da gleda odgovara li nekome nesto,da vide "kako mu to stoji" i sl.
Ja nikada nebi nesto kupio a da ne vidim dali je to ono sto sam narucio a problem prodavaca je sto nije kupcu objasnio i pravilno se dogovorio pomiri se sa time da moras platiti postarinu i gotovo.
Samo pozitivna iskustva sa ovom firmom i molim da se ispravi naslov jer nije uredu blatiti firmu a da sam umjesto njih nebi ti ih ni vratio cuj bjezite od city ex -a :lol::lol:
Cilj ti je bio da prodas nisu uspio i gotovo prezivjet ces:icon_smile: modovi lock &delete nije ljepo vidjeti.
 
Član
Pa ajd objasni da njemu vozac nije dao da proba ili da otvori paket da vidi sta je unutra da bi kao onda uzeo.Samo budale mogu platiti a da ne vide sta je unutra ;)
 
Član
Ocekivati da ti dzaba vozaju paket jer ste se vi zeznuli u dogovoru je smjesno, neko to mora platiti ocigledno nisi do sada mnogo slao preko brze poste pa se nisi spremio na takav ishod.
 
Član
licno ne bih nikad platio paket bez da provjerim sta je s njim, smijesno je to i ocekivat
kad bi mi se desilo da mi vozac koji je dovezao paket ne da vidjeti sta je u njemu bez da platim, ne bih ni uzeo paket, isto bi se ponio
prodavac bi i tada morao platiti postarinu u oba smjera

u ovom slucaju pancerice nisu odgovarale kupcu i sta sad, to sto ti pancerice nisi prodao je najveca steta u svemu ovome, ali zato ti je striktno kriv kupac, a ne city ex po kojima pljujes cijelo vrijeme
 
Član
BRACA ONI SU KRIVI i gotovo.

Narucim nesto sa ebaya i dodje mi u postu . Tek kad platim postarinu dobijem paket. Narucim nesto preko fedexa tek kad platim otkupninu dobijem jbni paket i u njemu dobijem ku. rac da izvinete. Sta fedex ili citi ex boli sta si se ti dogovarao. Ako je paket zapakovan ti njega takvog i predas uzmes pare i zdravo . Pa nek se poslije prodavac i kupac natezu jesul male ili nisu . Ti si svoje ispostovao .


Tuzi ih molim te upravu si 100000% . Nije smio dati paket dok nije uzeo pare za dostavu i otkupninu. Neko je spominjao iphone kopiju . Boli ih i to k. rc sto je kopija sta njga briga sta si se ti dogovarao.

UPRAVU SI COVJECE.

ArminM je napisao(la):
licno ne bih nikad platio paket bez da provjerim sta je s njim, smijesno je to i ocekivat
kad bi mi se desilo da mi vozac koji je dovezao paket ne da vidjeti sta je u njemu bez da platim, ne bih ni uzeo paket, isto bi se ponio
prodavac bi i tada morao platiti postarinu u oba smjera

u ovom slucaju pancerice nisu odgovarale kupcu i sta sad, to sto ti pancerice nisi prodao je najveca steta u svemu ovome, ali zato ti je striktno kriv kupac, a ne city ex po kojima pljujes cijelo vrijeme

brate n isu u pravu i razmisljanje ti je pogresno. Niti jedna firma na svijetu iole ozbiljna koja vrsi dostavu nece ti dati da ti isprobavas nesto il uzmi il ostavi . Sta njih briga. Vozac tog paketa je trebao reci da nije kupac zelio preuzeti paket i onda bi imao osnov da trazi njemu pare, a ne reci da je nesto probao pa mu ne odgovara.

dok sam se jos sjetio. Narucio ja nesto sa ebaya. Doslo mi dhl-om . Hladno kaze gospodine ddosao vam je paket. Ja po paket platim sve uredno . MISLITE DA JE NEKOME PALO NA PAMET DA MI DA DA PROBAM,a pitao sam. Dosao kuci otvorio paket. Malo mi sto sam narucio i sta ja sad tu mogu dhl-u nista ,a uredno sam platio dhl-u prilikom preuzimanja.

naknadno sam procitao jos dosta komentara i svi pogresno razmisljate. NISI BUDALA ako preuzmes paket (a ne znas njegov sadrzaj) jer ti drugacije nije ni ponudjeno niti smije biti.Ne upustas se onda uopste u kupovinu bio cega jer firma ne smije davati da se nesto isprobava nidze veze vam je politika zapitajte se malo.

Evo ti jos jedno rjesenje. Ako su pancerice bile zapakovane. Fino kazes donesite mi moje pancerice. Kad ti donesu (otvorene) reci to nisu moje pancerice moje su bile alpina najstrasnije neke od 5000 km .
 
Član
plati sad sve te troskove, pa mu onda ti te pancerice licno "uruci"... vise nikog nece izlevatit :D
 
Član
sub3r je napisao(la):
plati sad sve te troskove, pa mu onda ti te pancerice licno "uruci"... vise nikog nece izlevatit :D

opet razmisljas pogresno . Nije momak kriv sto su mu dozvolili da gleda sadrzaj paketa.
 
Konacno,neko ko se razumije u ovu problematiku! I hvala!
A pancerice su bile zapakovane,i uredno zalijepljene trakom!A taj sto je otvorio i dao kupcu je odgovoran za sve! Tako da me nije briga,tuzit cu ih sluzbi za zastitu potrosaca! Jer da kupac nije dosao po paket,ok...ja snosim troskove i nazad...ali to da das da neko proba moju robu,i ako mu ne odgovara da mi vratis uz naplatu troskova u oba pravca,nema smisla! Procitajte malo pravila oko dostave paketa,robe i sl. Nismo ni mi u BiH najpametniji...jer smo ove dostave relativno kasno poceli...to je u svijetu pocelo "hej-haj":icon_smile:!
To bi bilo isto kao,dodje ti postar na vrata i donese kaznu....i trebas potpisati da je dostavljeno (npr. zbog javljanja na sud),da to kovertu,otvoris , vidis sta je i vratis mu...neces da potpises! Ima li to smisla???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top