City ex - dostava!!!!

City ex - dostava!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
brate u potpunosti si upravu . Probaj samo negdje ostaviti zabiljezeno ili snimi da je taj momak probao paket. U ostalom kad vec dodje do suda das mu 50 km da kaze da je probao, uz to ce mu sud snositi troskove dolaska do tvog suda u svojstvu svjedoka.
 
Član
Ovo je bas slucaj za razmisljati :D
Ja nosim broj 46 i pola tena 46 mi ne odgovaraju uopce. Tako da je on morao probati jer je to ubuca...
Ali u svakom slucaju da te je trebo nazvati i reci da ce ti vratiti i platiti postarinu to je ok.
 
Član
Franki je napisao(la):
Ovo je bas slucaj za razmisljati :D
Ja nosim broj 46 i pola tena 46 mi ne odgovaraju uopce. Tako da je on morao probati jer je to ubuca...
Ali u svakom slucaju da te je trebo nazvati i reci da ce ti vratiti i platiti postarinu to je ok.

ocam i tebi cu napisati . Nisi u pravu . Nisi se trebao uopste upustati u kupovinu obuce ako si svjestan da ti pola obuce broj 46 ne odgovara. Tvoja je krivica zasto da ja snosim te troskove. Jesi trazio paket , jesi. Jesi dobio paket , jesi . NEMA PROBAVANJA haloooo . Nadjete se pa onda probava ali preko dostave nema probavanja.
 
Član
Bolan vidis li ti sta sam ja napisao da je trebo nazvat i reći nepašu mi platit ću poštarinu. Čovjek će ispast pošten i firma i ovaj što je postavio temu zaboravi mu ime :D
 
Član
Da u tom slucaju mu je onda mogao ovaj reci necu da mi vracas pancerice. Meni vise ne trebaju . To je njegovo pravo . Trazio je pancerice 45 broj dobio je pancerice 45 broj . To sto je on futav pa mu noga narasla preko noci je vec njegov problem.
 
Cuo sam se kasnije sa jos jednom musterijom iz Sarajeva,i dogovorio sa ovim iz firme da dodje da proba pancerice...nadam se da ce njemu odgovarati,ako ne...tuzit cu ih! A sutra cu,prije nego sto musterija dodje nazvati ih ponovo i snimiti razgovor...da imam argumente,ako dodje do suda!
 
Član
halo ne mozes se ni ti sad tako ponasati . U jednom trenutku im odobravas probavanje pancerica u jednom ne .


Buraz ne tuzi ti nikoga sa takvim stavom ces ti otici par hiljada km u sudske troskove.
 
Član
Sve je stvar dogovora prodavač-kupac
Meni je prije nekolika dana dosao trokraki volan(rečeno mi je da je u extra stanju), ispostavilo se da je uharan do bola.
Znaci ja platio postarinu u jednom smjeru i fino ga vratio nazad.
 
serial gf sve si u potpunosti u pravu ;)

ja sam to isto pokusavao objasniti samo u kracim "crtama" ...



kad nesto narucis i platit ces. A ako sumnjas u nekoga nemoj ni narucivati.


Vi koji necete paket preuzeti dok ne otvorite i ne probate, nemojte ni narucivati nije to pijaca.

Nema nigdje u svijetu da se tako radi. Firma isporuci, ti platis pa preuzmes ne ide drugacije.
 
Član
Sajo_Golf GT je napisao(la):
serial gf sve si u potpunosti u pravu ;)

ja sam to isto pokusavao objasniti samo u kracim "crtama" ...



kad nesto narucis i platit ces. A ako sumnjas u nekoga nemoj ni narucivati.


Vi koji necete paket preuzeti dok ne otvorite i ne probate, nemojte ni narucivati nije to pijaca.

Nema nigdje u svijetu da se tako radi. Firma isporuci, ti platis pa preuzmes ne ide drugacije.

i ti ces na osnovu nekog povjerenja s pika nekom poslat 100-200-500KM bez provjere sadrzaja paketa? koji je cesto na drugoj strani drzave...pa nije to 5KM da ti je,ajmo reci,svjeedno ako te neko zavali...al et...
sto se teme tice,kriv je nepotpun dogovor,logicno da postoji uvijek mogucnost da neko ne htjedne uzet posiljku,al tada se dogovori da onda on plati postarinu i sve 5...ne znam o kolikoj postarini se radi,al ja ne bih dizao frku ako je po 10KM u oba smjera...sljedeci put bih detaljnije dogovorio,da kupac plati postarinu u oba smjera...ako mu se ne svidi...tako da onda nece bezveze ni trazit da mu slajes...
 
edoze je napisao(la):
Sajo_Golf GT je napisao(la):
serial gf sve si u potpunosti u pravu ;)

ja sam to isto pokusavao objasniti samo u kracim "crtama" ...



kad nesto narucis i platit ces. A ako sumnjas u nekoga nemoj ni narucivati.


Vi koji necete paket preuzeti dok ne otvorite i ne probate, nemojte ni narucivati nije to pijaca.

Nema nigdje u svijetu da se tako radi. Firma isporuci, ti platis pa preuzmes ne ide drugacije.

i ti ces na osnovu nekog povjerenja s pika nekom poslat 100-200-500KM bez provjere sadrzaja paketa? koji je cesto na drugoj strani drzave...pa nije to 5KM da ti je,ajmo reci,svjeedno ako te neko zavali...al et...
sto se teme tice,kriv je nepotpun dogovor,logicno da postoji uvijek mogucnost da neko ne htjedne uzet posiljku,al tada se dogovori da onda on plati postarinu i sve 5...ne znam o kolikoj postarini se radi,al ja ne bih dizao frku ako je po 10KM u oba smjera...sljedeci put bih detaljnije dogovorio,da kupac plati postarinu u oba smjera...ako mu se ne svidi...tako da onda nece bezveze ni trazit da mu slajes...

takvo je pravilo prijatelju osim ako se nisi dogovorio sa prodavacem i firmom da ces prvo pregledati paket i vratiti u slucaju da nisi zadovoljan.
 
edoze je napisao(la):
Sajo_Golf GT je napisao(la):
serial gf sve si u potpunosti u pravu ;)

ja sam to isto pokusavao objasniti samo u kracim "crtama" ...



kad nesto narucis i platit ces. A ako sumnjas u nekoga nemoj ni narucivati.


Vi koji necete paket preuzeti dok ne otvorite i ne probate, nemojte ni narucivati nije to pijaca.

Nema nigdje u svijetu da se tako radi. Firma isporuci, ti platis pa preuzmes ne ide drugacije.

i ti ces na osnovu nekog povjerenja s pika nekom poslat 100-200-500KM bez provjere sadrzaja paketa? koji je cesto na drugoj strani drzave...pa nije to 5KM da ti je,ajmo reci,svjeedno ako te neko zavali...al et...
sto se teme tice,kriv je nepotpun dogovor,logicno da postoji uvijek mogucnost da neko ne htjedne uzet posiljku,al tada se dogovori da onda on plati postarinu i sve 5...ne znam o kolikoj postarini se radi,al ja ne bih dizao frku ako je po 10KM u oba smjera...sljedeci put bih detaljnije dogovorio,da kupac plati postarinu u oba smjera...ako mu se ne svidi...tako da onda nece bezveze ni trazit da mu slajes...

Zar nije dovoljno napisati,da postarinu placa kupac? Znaci,plati paket i postarinu...proba,i ako mu ne odgovara,vrati nazad o svom trosku! I tu je prica gotova!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top