Chris Harris ON CARS: BMW M135i vs Audi RS3: Road, Track, Drag-race

Chris Harris ON CARS: BMW M135i vs Audi RS3: Road, Track, Drag-race

Član
VR6Boki je napisao(la):
Aha, pa fino. Samo ja sam mislio vise na to, kako ti se svidjela staza :D

Staza je dobra,nije sad nesto spektakularno,dosta krivina,ima i nekoliko S krivina,siroka,bezbjedna, bas moras biti tesko tele da bi izletio mada nije nemoguce:D

34fazrd.jpg



e da,jos da dodam da smo vozili na offroud poligonu toyotu hilux,najbolje bilo voziti na kosini na odredjenom uglu,nageto auto bude poprilicno i i mislis prevrnuces ali neeee,prodje sve opusteno,instruktor bas rece da moze jos duplo veci nagib da prodje,ovaj bio oko 25 stepeni.
 
Član
-Suki- je napisao(la):
BMW automatik ''uci'' nacin voznje vlasnika i sa vremena na vrijeme je potrebno mjenjac resetovati da se vrati na fabricke postavke...
ako auto vozi vlasnik koji nije agresivan takav i auto postane.

evo da se i ja javim:
1) na startu sam drzao kocnicu sa desnom nogom dok sam ja prebacio na gas saxo je vec startovao (ne volim da drzim kocnicu i da drzim auto pod gasom jer je stetno za lamelu i mjenjac)
2) DSC je bio ukljucen nisam dirao nikako DSC dugme.....tu me je i elektronika malo usporila
3) posto je Bmw vecinom parkiran i kada se vozi onda je to voznja skroz laganini znaci NEMA Kickdowna nema pretjerano davanaja gasa...znaci pazim svoje auto i onda kakav bi ja bio vlasnik kad bi mu na svakom startu cupao dusu?!?!? jedino na autoputu tu ga malo ispusem a vako po gradu to nikako ne volim!!
4) Dalija nisam gledao na sat dal smo isli stoju.....ali cini mi se da ja ono prekratka relacija za 100km/h.......nozda smo isli 80tak...
5) sto jes jes priznajem da nisam se dobro pripremio na startu i tu me je saxo uzeo...nista dalija kad dodjem drugi put idemo opet ali sada na nekoj vecoj ravnici.... :D

PS:. Petak vece....
BMW: Ja rodjak i 4 cure se vozamo kroz Bihac
Saxo: Dalija...se voza sam sa sobom
:lol::lol: MORAO SAM :p
 
Icealen je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
BMW automatik ''uci'' nacin voznje vlasnika i sa vremena na vrijeme je potrebno mjenjac resetovati da se vrati na fabricke postavke...
ako auto vozi vlasnik koji nije agresivan takav i auto postane.

evo da se i ja javim:
1) na startu sam drzao kocnicu sa desnom nogom dok sam ja prebacio na gas saxo je vec startovao (ne volim da drzim kocnicu i da drzim auto pod gasom jer je stetno za lamelu i mjenjac)
2) DSC je bio ukljucen nisam dirao nikako DSC dugme.....tu me je i elektronika malo usporila
3) posto je Bmw vecinom parkiran i kada se vozi onda je to voznja skroz laganini znaci NEMA Kickdowna nema pretjerano davanaja gasa...znaci pazim svoje auto i onda kakav bi ja bio vlasnik kad bi mu na svakom startu cupao dusu?!?!? jedino na autoputu tu ga malo ispusem a vako po gradu to nikako ne volim!!
4) Dalija nisam gledao na sat dal smo isli stoju.....ali cini mi se da ja ono prekratka relacija za 100km/h.......nozda smo isli 80tak...
5) sto jes jes priznajem da nisam se dobro pripremio na startu i tu me je saxo uzeo...nista dalija kad dodjem drugi put idemo opet ali sada na nekoj vecoj ravnici.... :D

PS:. Petak vece....
BMW: Ja rodjak i 4 cure se vozamo kroz Bihac
Saxo: Dalija...se voza sam sa sobom
:lol::lol: MORAO SAM :p

grijesis prijatelju...Dalija,Kocka i ja + gepek pun krompira u saxu hahahahah
 
Član
Hahahah,slabo si vidio,gonili nas 3 s 3 auta,svi rejserski nastrojeni...ebeš šminku:lol:
Nego,ovaku kulerski,se*?em ti se na te turbine kad te saxic mali jede u svakom pogledu,uzmao sam te i u medjubrzanjima...jebeni bmw se usrao..nece meda...:lol:

Ajd zdravo ''šminki''....sljedeci put kad dodjes,kad god-gdje god,ravno-krivine = samo reci nije frka !

P.s
Nemoj iskljucivati elektroniku,slabo vozis,vrtices se pola sata u krug...'nes znati krenuti
hahaahhahaah

P-s 2
Naravno da nisi digao 100,ja ipak jesam hahahaha

Papa....:D
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
GTI TDI Dokazao si svoje i da si jak na rijecima :lol: :lol: Predlozis nesto, pa ne smijes, lol. Al to sam ocekivao od pocetka.

ja se nisam povukao, ti si, očito ti ne smiješ, prvi sam predložio cestu i ti to samo fol ignorišeš a predlažeš nešto za šta znaš da neću pristati, naveo sam i razloge zašto neću, šta je tvoj izgovor? ako nemaš goriva do Bradine reci, nasućemo ;)
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
GTI TDI Dokazao si svoje i da si jak na rijecima :lol: :lol: Predlozis nesto, pa ne smijes, lol. Al to sam ocekivao od pocetka.

ja se nisam povukao, ti si, očito ti ne smiješ, prvi sam predložio cestu i ti to samo fol ignorišeš a predlažeš nešto za šta znaš da neću pristati, naveo sam i razloge zašto neću, šta je tvoj izgovor? ako nemaš goriva do Bradine reci, nasućemo ;)

Ma jok, nego ti ovjes nevalja po rupama, a pravi sportski ovjes je pravljen za rupe, samo to ovi Njemci neznaju. Šteta.:lol:
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
GTI TDI Dokazao si svoje i da si jak na rijecima :lol: :lol: Predlozis nesto, pa ne smijes, lol. Al to sam ocekivao od pocetka.

ja se nisam povukao, ti si, očito ti ne smiješ, prvi sam predložio cestu i ti to samo fol ignorišeš a predlažeš nešto za šta znaš da neću pristati, naveo sam i razloge zašto neću, šta je tvoj izgovor? ako nemaš goriva do Bradine reci, nasućemo ;)

Ma jok, nego ti ovjes nevalja po rupama, a pravi sportski ovjes je pravljen za rupe, samo to ovi Njemci neznaju. Šteta.:lol:

ljudi se proslavili u reliju ali sjeba ih Boki, kaže ne znaju napraviti dobar ovjes :lol:
 
Član
Ma vidi se ovdje sva prica,covjek ga izaziva na stazu,ovaj se boji za gume.Ne stajem ni na jednu stranu al to je brate iskreno i najbolje+najsigurnije rjesenje,kako trosi ovaj auto,trosi ga i drugi al makar ce se saznati pobjednik. (naravno ako bas zelite dokazati nesto jedan drugom)

;)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Gadna vremena su đošla ako jedino Baxa imaš za potporu i utjehu:D

Gadna su vremena dosla i glupi ljudi kad bi maximum svog auta izvlacili uz Bradinu odnosno niz bradinu pritome ne razmisljajuci da mogu ubiti nekoga ni krivog ni duznog zbog malog IQ koficijenta ;)
 
Top