Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

Stavi bra kako treba, to sa karbonom će da bude kao da se neki čuner dokopao karbona ;)
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

znas kako, bilo bi lijepo da to neko odradi u photoshop-u i onda ces tacno znati kako bi to izgledalo...da na kraju ne bude...jbga, zaebo sam se :D
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

aServis je napisao(la):
Stavi bra kako treba, to sa karbonom će da bude kao da se neki čuner dokopao karbona ;)

nesto mi to isfurano,akotreba uzet cu bra pa njega presvuci sa carbonom...malo promjene :icon_rolleyes:

pukim48 je napisao(la):
znas kako, bilo bi lijepo da to neko odradi u photoshop-u i onda ces tacno znati kako bi to izgledalo...da na kraju ne bude...jbga, zaebo sam se :D

opet se ni na photoshop-u nevidi sve,opet to bude sve lijepo/ruzno,uzivo je druga stvar skroz...a ko ne riskira taj i ne profitira... :lol:
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

mogo bi se bra uradit od carbona. ako treba neka pomoc oko bra javi se objasnicu ti kako se pravi;)
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

hvala Dario,ako gdje zapne sigurno cu se javiti ;)
2LSD@ bez chipa je lose,ali bez chipa na chipu je nevozivo :lol:
Jesi vidio sta bude kada nemas chipa na chipu,proletis kroz ogradu,hahahah...
 

LSD

Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

da da da :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

al skocis metar kad nemas chip na chip
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

sto se niko ne sjeti da stavi remus na remus ili gljivu na gljivu,to bi bio zvuuk,hahaha :lol:
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

cuj chip na chip, jel to bolje od onog chipa sto se naftom zaljeva :icon_question: :D jedan odavde ima taj sto se naftom zaljeva, ma leti auto :lol:
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

garant, kazu ona iz kaknja pravo cudotvorna kao da je sam onaj "tobejarabi" prenio svoje energije :icon_eek: :D
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

Limpi je napisao(la):
garant, kazu ona iz kaknja pravo cudotvorna kao da je sam onaj "tobejarabi" prenio svoje energije :icon_eek: :D

Jesi znao da torabi kod hanke paldum otkrio crne magije ,pa je morao staviti preko noci na punjacu da prenese energiju :D
dosta spama po garazi..
:icon_exclaim: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam:


PS: hajmo kod tebe u garazu spamati ;)
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

pa moze se presvuc bra carbonom, malo "efekta" radi... a dobro tu carbon uhvati, kod mene na novcaniku jos uvijek drzi hah a sada da samo lijepis carbon na mjestu grudnjaka, islo bi na selo cuning :icon_rolleyes: ak je radi zastite, onda onu foliju...


ps; kod mene je "radna" garaza, al spamat cemo srijedu/ cetvratk dok zavrsim vise sa sjedistima :lol: a da ne bude sve spam hehe
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

Limpi je napisao(la):
pa moze se presvuc bra carbonom, malo "efekta" radi... a dobro tu carbon uhvati, kod mene na novcaniku jos uvijek drzi hah a sada da samo lijepis carbon na mjestu grudnjaka, islo bi na selo cuning :icon_rolleyes: ak je radi zastite, onda onu foliju...


ps; kod mene je "radna" garaza, al spamat cemo srijedu/ cetvratk dok zavrsim vise sa sjedistima :lol: a da ne bude sve spam hehe

dogovoreno :D
 
Top