Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

enesss je napisao(la):
600 eu .... prosao si kao car druze , pre jeftino
ubaci ti neku bocu , koliko toliko da pomogne i da kompresor ne mora uvijek zujati nego da imas koliko toliko zalihe zraka , pa bar 10-15l

svaka cast jos jednom,kao sto sam rekao , u istoj sam pripremi ... samo cekam da sjedne ,pa da vidimo dojmove sto se stabilnosti tice , udobnost i funkcionalnost se dobro zna! ;)

uzimam polovan sistem zato je i ta cijena,nazalost za ovaj sa slike bi mi trebalo 600e samo za prednje i zadnje duseke,hehe
ovaj sistem je kompletan a ekspanziona je manjih dimenzija(gruba procjena je oko 8L),nazalost je sistem koji se nemoze nekim dzoistikom ili sl. podesavati po visini jer je samo jedan nekakav ventil u kompletu(nemogu se niti pojedinacno duseci,niti prednja -zadnja strana zasebno dizati,samo zajedno sve do predhodno podesenog nivoa gore i isto tako dole),morat cu i stabilizator mijenjati jer kod prevelikog spustanja auta hlupa poluosovina od fabricki...
Vruce jeste ali nije konacno jer mi je veliki servis preci od ovoga a vucem ga vec nekih 5hkm :icon_sad:,auto na kojem je bio montiran sistem je golf variant i momak kaze da je auto plivalo ko ladja,po krivinama nije kao karting ali zbog nize tacke tezista je znatno bolje od fabrike...bumo vidjeli :icon_smile:


pioneer_09 je napisao(la):
:lol::lol::lol: de ba salio se igy, a i ja isto;););)

svaka cast:cool::cool:

ma znaaam ;)

jbg,kao sto rekoh da mi nije petljavine nebi ni mogao nesto ovako zamisliti...kad dobijem bolje slike sistema postavit cu ovdje pa da vidite kako to izgleda...
 
Legend
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

a to je vec druga prica , ali opet..... kako dugogodisnji korisnici kazu , vijek jastuka ce izdrzati kao da promijenis / potrosis 3 seta guma :lol: i to ono minimum
tako da , polovno = OK

a to sto se tice ventila , budes li htjeo dijeliti prednji / zadnji trap , javni mi se na pm , objasnim ti sta ces , prosto ti je to ;)

kako god , nadam se da ce sve sjesti na svoje druze , sretno u nastavku ;)
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

enesss je napisao(la):
a to je vec druga prica , ali opet..... kako dugogodisnji korisnici kazu , vijek jastuka ce izdrzati kao da promijenis / potrosis 3 seta guma :lol: i to ono minimum
tako da , polovno = OK

a to sto se tice ventila , budes li htjeo dijeliti prednji / zadnji trap , javni mi se na pm , objasnim ti sta ces , prosto ti je to ;)

mislis sigurno da pravim bypass ;) malo sam jucer pricao sa ovim momkom i kaze da je jednostavno(treba jos jedan ventil i prekidac,npr. da zatvoris dotok do prednjih jastuka) ali on nije smio jer mu to ne dozvoljava TUV zato sto ima "dozvolu" samo za taj sistem koji je u saobracajnoj zaveden,svaka promjena na sistemu ili zamjena komponenti jacima se mora voditi na "einzelabnahme" a to je jebada tamo....
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

prijatelju imas li na bori xenone i imali ona can bus..... pozzzzz
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

a nemas zenone, pa kakav si ti to onda cuner, stvarno ono bezze :D
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

imao na golfu kada su bili 500KM kompleti i time se tuspasio,ovi po 70-80km su smijesni :D
ma na bori mi bili ali neisplati se kupovati bixenon kada crkaje brzo,kada stavim kakve bolje farove onda cu chunirati ali do tada nista sem osramovih zaruljica :lol:

2puki@ ma nista do proljeca,trebam jos cojka da ispostujem,nedaju ljujdi nista dzaba pa ni na zapadu :D

hvala nedime ;)
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

Malo da proluftiram garazu :D
Carbonirao sam danas retrovizore,ostalo mi malo carbona i za neke detalje ali nisu jos gotovi pa slijede slike...zanima me jedna stvar,tj. vase misljenje za to...
kontam napraviti nesto kao "BRA" ali od carbona,tj. samo nekih 10-15cm haube uraditi carbonom,mozda jos kakav bijeli shocker-cic na ivici viz fara??? to bi mi bila lijepa varianta za zatvaranje rupe na haubi jer kada stavim masku bez znaka ostat ce mi onaj polumjesec(gdje inace ulazi znak u haubu) pa mi nekako glupo izgleda,a ovako ce djelovati kao da je hauba produzena...
nesto kao ovo ali carbon...
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

eee ta rupa uvijek predstavlja problem, jedina rupa koju ne volimo :D

drugar isti problem ima na polu 6n2...a kako si mislio da to uradis...nesto kao veliku obrvicu ili :icon_question:

a sto se tice karbona....ne vidim svrhu onih zateza za grudnjak ako ce ici od karbona ;)
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

pukim48 je napisao(la):
eee ta rupa uvijek predstavlja problem, jedina rupa koju ne volimo :D

drugar isti problem ima na polu 6n2...a kako si mislio da to uradis...nesto kao veliku obrvicu ili :icon_question:

a sto se tice karbona....ne vidim svrhu onih zateza za grudnjak ako ce ici od karbona ;)

jeste kolega bas tako,nevolim ni one na cesti....(na cesti,ne pored,nego na cesti...) :lol:

Oni zatezi su mi nekako sminka,ionako slabo ko nosi ovaj dodatak svrhe radi ;)
Nisam mislio kao obrvicu vec bas kao "BRA" ali od carbona,slabo se ima naci "BRA" za boru,a i ovako mi je nekako vise u fazonu...:icon_smile:
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

Pusti ba BRA, sta je sa AIR SUSPENSSION, dokle je doslo, sve si nas nalozio i usutio se. Boriant je extra, a kako si mislio taj carbon, nalijepit na haubu, ili....?
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

Merrro je napisao(la):
Pusti ba BRA, sta je sa AIR SUSPENSSION, dokle je doslo, sve si nas nalozio i usutio se. Boriant je extra, a kako si mislio taj carbon, nalijepit na haubu, ili....?

"Ozracit" cu se najvjerovatnije ali tek slijedece godine,u ovoj sigurno NE... ;)
A bra sam kontao nalijepiti preko haube,i mozda uraditi obrve(ne u jednom dijelu sa haubom nego odvojeno samo staviti obrve i presvuci ih carbonom,ali nece to biti bad-look onaj klasicni "na kooso",nego ce izgledati kao da je auto zazmirilo malo...
 
Top