Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

nermine treba te ubit :D najavis tako te neke detalje da ja sad ceznem da vidim kako ce bit kad se ugradi a ko zna kad ces to montirat :cool:

sve u svemu svaka cast :cool:
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

Svaka cast extra bora,jos ovo sto imas u pripremi,nemam rijeci. ;) :icon_smile:
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

bog me ubio ko da sam znao, majkemi moje, ovo se samo od tebe moglo ocekivat, kapa do poda buraz, al fkt:cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, gdje, kako, sta, koliko, pricaj, inbox, aaa !!! :cool::cool::cool::cool::cool:
 
Administrator
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

rano je da hvalim, ali ne bi bio prvi put da baci bombu:lol::lol::lol::lol::D:D:D:D
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

jel' ovo ono sto mislim da jest :icon_eek:
jaaaaaaaaaaaaaraaaaaaane air faking ride!!!! :icon_eek::icon_eek:
de idi montiraj :lol:
 

IGY

Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

pioneer_09 je napisao(la):
rano je da hvalim, ali ne bi bio prvi put da baci bombu:lol::lol::lol::lol::D:D:D:D

ako je bomba ja cu ga osobno banovati na mjesec dana ;)
a sad jedva cekam da vidim kako to izgleda na autu :D
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

a ja cu sredit da mu ode vozacka bar na 3 mjeseca pa nek gleda sta ce ako je bomba ima fore do zore da nadje nesto ovako ili ce bit belaja :D
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

Jel sam ovo dijelova sa slike čini mi se da fali još dijelova za početak bojler :D
 
Administrator
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

ja cu samo da stavim link
http://www.bhtuning.com/red-baron-golf-4-t-28178-18.html#pid595544

ne vidi se slika, ali vi procitajte komentare na sljedece 2 stranice:lol::lol::lol:
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

jbg il ja dobro nevidim ili ovo LOW FAMALIA nije kako treba napisano :icon_question:
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

hvala,na lijepim i ruznim komentarima :D ....ne ide jos na autu jer za nepuni mjesec dana i skidam felge,ali skroz je vruce jer ove gevinde sto su mi sad na autu su vise za golfa(zbog tezine) a iskren da budem auto mi je u nekim situacijama beskorisno zbog njegove visine(ispocetka je bilo auto bas nisko ali stalnim podizanjem auta po par milimetara je vec dosao na nivo da mi je visoko) zbog toga sam se bacio na potragu za sistemom i naisao na jedan takav,cijena nije tajna nego 600eura.Ni u ludilu nebi ovu svotu dao u cash-u ali imam nekih vragolija (ovo ono) pa ce najvjerovatnije ovo i leci na auto zajedno sa felgama u novoj boji,ali o njima cemo kasnije...
Nema se ko na mene ljutiti ili cak prijetiti banovanjem,jer vjerujte da situacija nije za ovakve skupoce pogotovo kada covjek ima porodicu :icon_rolleyes:

PS: sistem nemora imati ekspanzionu bocu,ali zato se sporije dize... ;)

elvis_h je napisao(la):
jbg il ja dobro nevidim ili ovo LOW FAMALIA nije kako treba napisano :icon_question:

dobro vidis,to je nesto kao "kanter strajk","keš","lou rajder"...izoblicenje kuzis :D
 
Legend
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

600 eu .... prosao si kao car druze , pre jeftino
ubaci ti neku bocu , koliko toliko da pomogne i da kompresor ne mora uvijek zujati nego da imas koliko toliko zalihe zraka , pa bar 10-15l

svaka cast jos jednom,kao sto sam rekao , u istoj sam pripremi ... samo cekam da sjedne ,pa da vidimo dojmove sto se stabilnosti tice , udobnost i funkcionalnost se dobro zna! ;)
 
Top