Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Početnik
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

nermin suljagic je napisao(la):
Hvala sarajlicu,ti zato imas brzeg i udobnijeg ;)

Ja sam styler,a ne racer,ajde mjenjamo :D
Ozb boriant mi se svidja to je nenormalno.Zadao si zadacu mnogima,savrsenstvo je u jednostavnosti.


A to za zenu :lol::lol: nasmijao si me pravo,hvala ti car si :cool:
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

ak ti zena procita post, ima da nadogradi nokte i kaze ti ne mogu ja sada ni cvijece zaljevat, a kamol prat auto :D :D
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

hehe,drago mi je ;)
rado bi ja mijenjao ali puno mi to cudo trosi,jbg.meni daje da bori spustim kako ispod 4 litra ali nece mraka,hehe
najbolji rezultat je 4,5 isao sa jos tri osobe u sarajevo(neka srednja brzina,nisam se dao preticati ali nisam vala ni neka strela bio) mada bilo je i nizih rezultata ali to je npr. na more (4,3 na povratku i 4,4 na polasku)gdje ne racunam jer ja gledam neku svakodnevnu relaciju i voznju,gdje imas i voznje sa 30 km/h i do nekih 100km/h i relacija do 200km..

Limpi je napisao(la):
ak ti zena procita post, ima da nadogradi nokte i kaze ti ne mogu ja sada ni cvijece zaljevat, a kamol prat auto :D :D

Takvim ja cupam urodjene a kamoli nadogradjene :D
 
Početnik
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

nermin suljagic je napisao(la):
hehe,drago mi je ;)
rado bi ja mijenjao ali puno mi to cudo trosi,jbg.meni daje da bori spustim kako ispod 4 litra ali nece mraka,hehe
najbolji rezultat je 4,5 isao sa jos tri osobe u sarajevo(neka srednja brzina,nisam se dao preticati ali nisam vala ni neka strela bio) mada bilo je i nizih rezultata ali to je npr. na more (4,3 na povratku i 4,4 na polasku)gdje ne racunam jer ja gledam neku svakodnevnu relaciju i voznju,gdje imas i voznje sa 30 km/h i do nekih 100km/h i relacija do 200km..

Limpi je napisao(la):
ak ti zena procita post, ima da nadogradi nokte i kaze ti ne mogu ja sada ni cvijece zaljevat, a kamol prat auto :D :D

Takvim ja cupam urodjene a kamoli nadogradjene :D




Ja samo znam da je 1.9 tdi nesh najbolje sto se desilo automobilima sa kojima zelimo postici malu potrosnju,a ovo moje sokoćalo srce ko ludo,popi Boga oca treba ga na rehabilitaciju :lol::icon_exclaim::123:
Bora jebe kevu :cool:
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

jebiga..Schwarzeneger sigurno vise jede nego ja :icon_smile:

Da ga nisi uzeo nebi znao sta je ukocen vrat,nemoj zajebavat sada ;)
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

hvala ado ;)

2salee@ bila je bora oko 4 cm niza nego sada ali nije bila nikako za svakodnevno koristenje,jbg... :icon_confused:
 
Početnik
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

olensoner je napisao(la):
Dobra ti ova lou famelija Bora:D

Psst nemoj nikom govorit to je specijalna,ultra super rijetka,mega giga limitirana serija od jednog primjerka.Inace vlasnik je Nermin Suljagić :icon_biggrin:
 
Top