Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

nazalost od "onog" nebi jos nista :D, ALI nije jos iskljuceno mada me preprijecila jedna situacija pa sam zasad visok ko koza(ustvari sam ja ispao VO) jer sam skinuo gewinde,ali nema veze kupio sam nove amortizere i opruge i sad mi je opet udobno sa djetetom,hehe

Nego,nalijepio sam carbon na rerovizore(probno jer sam to od nekih restlova radio) a i znak sprijeda je isto carbon,uradjene presvlake Eko koza(Bež boje cisto radi perverzije),i ono standardno odrzavanje,veliki servis ,ulje,kocnice itd...
ah da,skratio sam mjenjac maksimalno(hebl mjenjaca),ustvari koliko mi je to dozvolio mehanizam rikverca,pa mi je saltanje malo "sportastije" ,nesto poput BMW M3 CSL E46ice ,samo malo bolje ... :D

slike ce bit,cim ustanovim zasto mi se USB nece da druzi sa kamericom?? (nece da prepozna)
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

Pa i nije toliko,ali trebale su moje gewinde mijenjati vlasnika pa sam kupio opruge i amortzere OEM da stavim i zamijenio ih kod majstora,i sutradan mi lik odkaze pazar,tako da sam kupio OEM amortizere i opruge da bi platio majstoru montazu i demontazu i to dvaput :D
Sto se tice Gewindi,one su relativno udobne i lijepo me sluze u svakodnevnom zivotu,a mali mudonja nije vise ni beba,pocele mu rute vec, :D HEHEHE
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

ako mu se dize na Jagodicu bobicu e onda je definitivno gotovo sto se tice uzivanja izmedju tebe i tvoje gospoje :lol::lol::lol::lol::lol:
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

elvis_h je napisao(la):
ako mu se dize na Jagodicu bobicu e onda je definitivno gotovo sto se tice uzivanja izmedju tebe i tvoje gospoje :lol::lol::lol::lol::lol:

Ne kontam???Nisam mozda u toku? :icon_confused:
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

misli na malog tvog ako mu se nedize na jagodicu bobicu iz crtanog,nemoj da ti ja dalje objasnjajem dobicu ban :lol:
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

gospoja - bora jos malo pa ce trazim auto za izlaske kontas,nema vise rahatluka ;););)
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

hehe,nisam jebiga skonto :lol:
Otvorio sam ja stednju za njega i skupljamo dok ne polozi,nek se nemora patiti ko Ćaća mu sa polovnim autima kad polozi,hehe :icon_smile:
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

nermin suljagic je napisao(la):
Pa i nije toliko,ali trebale su moje gewinde mijenjati vlasnika pa sam kupio opruge i amortzere OEM da stavim i zamijenio ih kod majstora,i sutradan mi lik odkaze pazar,tako da sam kupio OEM amortizere i opruge da bi platio majstoru montazu i demontazu i to dvaput :D
Sto se tice Gewindi,one su relativno udobne i lijepo me sluze u svakodnevnom zivotu,a mali mudonja nije vise ni beba,pocele mu rute vec, :D HEHEHE

E moj limpi da si ti čovjeku batalio garažu... vidi ga kada je ljut :icon_exclaim:


inače najljepša Borata u Bosni, ne znam jesam li to već priznao :D
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

hahah pa zlaja znas da je on uvjek ovakav,samo sto je uvjek kez od uha do uha :lol:eek:vo je maska
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMALIA...

Ovakav sam kad se smijem,zar mi se to zubi ne vide na slici :lol:

Danas sam bio u Sarajevu i MAJSTOR,VELEMAJSTOR Tahir mi je postavio presvlake na boru,svaka cast ruke su mu zlatne ;)

slike uskoro,najuskorije :lol:
 
Top