BMW u srcu honda...ludi japanci

BMW u srcu honda...ludi japanci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nemoj se ljutiti ali si haman plitak.. nisi ni citao moje postove, ti nemas ni garazu... no.. za vodoinstalatersku opremu je bila sala, pogledaj slike pa mi reci sta od vodoinstalaterske opreme vidis...
 
Član
Aditas je napisao(la):
Nemoj se ljutiti ali si haman plitak.. nisi ni citao moje postove, ti nemas ni garazu... no.. za vodoinstalatersku opremu je bila sala, pogledaj slike pa mi reci sta od vodoinstalaterske opreme vidis...

Ma kolega nemoj se ljutiti sve 5.. tema je glupa i normalno da svatko vuce na svoju stranu. Ali cimate i vas dvojica pa sam se malo spustio na taj nivo. Necu dalje.

BTW njemci su superiorniji u autoindustriji i tacka :cool:
 
Član
Aditas je napisao(la):

Vidim da si auto uzeo u ZOOM-u pa da upitam jeli bas nesto posebno u hercegovini bolja ponuda ili je nesto drugo posrijedi, jer me dosta ljudi iz sarajeva pitalo za autokuce u hercegovini bas se neckaju da uzimaju gore u bosni
 
Član
Neznam boga mi... ja otisao jer je tamo cucala honda.... ali sva su auta preko leasinga uvezena... skoro sva.. i kilometraza je tacna...:icon_smile:
 
m50b25 je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
vozi prelijepu hondu civic.....koja vjerujem da lako pere tog tvog 2,5 bimmera........ccc:lol:

Aditas je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
vozi prelijepu hondu civic.....koja vjerujem da lako pere tog tvog 2,5 bimmera........ccc:lol:


hvala...:icon_smile:

@m50b25 imas brate garazu pa gledaj...

OVER AND OUT



Hehe pa vjerujem ali sad ozbiljno 80KW + vodoinstalaterska oprema to sigurno ide ko zmaj..

A vidim da si ti njegov advokat pa evo da predlozim, cim ti prvi put stane auto uz cestu zovi, ja te zakacim i tako dok te slepam neka aditas starta pa da vidimo ko sta i koliko... odnosi se na tvoj renol + navigacija :lol:


http://img16.imageshack.us/gal.php?g=dsc03473nnb.jpg ne znam brate ali za auto 92.g. proizvodnje ima sve ono sta ta honda moze da sanja (osim vodoinstalacija) ali imam to u planu cim prije ;)



pa vidis eto tvoj nema npr navigaciju a moje je auto jos starije.....ccc......:cool:

ovo ide predaleko,svakom svacije meni moje,ja svoje auto spominjao nisam i gotovo...Svi imamo neka svoje misljenja,iskreno da ti kazem frend mi do nedavno imao BMW-a 732 benzin.A onda presao na japanca.Jbg svako auto ima svoju dusu ....
 
Legend
nodiash je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
A bimmer fanovi sad mogu misliti sto drobe dok citaju ove postove,pogotovo noketov :icon_twisted::D

al i ti znas izbacit bezvezan post brate...jest..noke nam je objasnio sve ;)

pa ti sine ako nemas nista pametnije napisat, onda ti je bolje da kliknes x ili back na neki drugi topic.. klasicno napucavanje postova..



nodiash je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
a niko da spomene kako kocka jebe mamu hondi :) hahaha

nema se sta tu spominjat..to se zna i jasno ko dan...

da.. argumentovano, pravo konstruktivan post.. respect ;)
 
Član
neko napisa da ta honda civic jede njegov 2.5 hm...a ja sam uvjek raspolozen da se probam protiv tog civica naravno bez nos govana i tih dopinga kratkog daha dakle snaga i otvorena cesta :) moze i pista meni svejedno :)
btw volim i ja honde i redovno vozam acord 2006 godinu od strica i auto je perverzija ali nemoze se mjeriti sa bimerom
 
Član
Ne znam fakat ja nista o tome.. za to 2,5 niti sam to ja rekao... ali bi volio probati, mada znam da bi svakog 1,6 bimmera otpuhao.... zasigurno... a za 2,5 ne znam...:icon_confused:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
A bimmer fanovi sad mogu misliti sto drobe dok citaju ove postove,pogotovo noketov :icon_twisted::D

al i ti znas izbacit bezvezan post brate...jest..noke nam je objasnio sve ;)

pa ti sine ako nemas nista pametnije napisat, onda ti je bolje da kliknes x ili back na neki drugi topic.. klasicno napucavanje postova..



nodiash je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
a niko da spomene kako kocka jebe mamu hondi :) hahaha

nema se sta tu spominjat..to se zna i jasno ko dan...

da.. argumentovano, pravo konstruktivan post.. respect ;)

Dobro "sine" tvojih "agrumentovanih" postova smo se nagledali u proslosti...levatluk necu ni da spominjem...tu si no1:D

Aditas je napisao(la):
Ne znam fakat ja nista o tome.. za to 2,5 niti sam to ja rekao... ali bi volio probati, mada znam da bi svakog 1,6 bimmera otpuhao.... zasigurno... a za 2,5 ne znam...:icon_confused:

Pa to je normalno brate...81kw 16v...1.6 ti ne moze nista al vec sa 1.8 bi se mozda i mogo nosit...sa 2.0 i preko necu ni da spominjem nista..nema se tu sta ne znat...nemas sanse nikake...ne znam otkud njemu ideja uopste da napise tako nesto:icon_rolleyes:
 
hehe..spomenuo sam hondu i BMW-a 525 a ne 325.....
btw zasto ne bi mogla nista 2,0 BMW-u
Nissan Primera 1,6 16v 90ks ruca takve bimere........hahaha......uvijerio se milion puta.Na ravnom nije fazon jer i baka zna na ravnom vozit,al ovak po krivinama nema ih ni u prici........
 
hmm.. sto se tice BMWa i Honda motora na onom videu u prvom postu, nisam skuzio zasto ste svi zapeli sa usporedbom za M3?? Jer koliko sam vidio ondje pise BMW 318, i oni su htjeli da dokazu tj ubacili su motor slicne zapremine kao originalni i prikazali kako sada taj BMW ide sa japanskim motorom slicne zapremine kao original..

a naravno da se nemoze porediti sa M3...
 
SoundLunatic je napisao(la):
hmm.. sto se tice BMWa i Honda motora na onom videu u prvom postu, nisam skuzio zasto ste svi zapeli sa usporedbom za M3?? Jer koliko sam vidio ondje pise BMW 318, i oni su htjeli da dokazu tj ubacili su motor slicne zapremine kao originalni i prikazali kako sada taj BMW ide sa japanskim motorom slicne zapremine kao original..

a naravno da se nemoze porediti sa M3...

to je i mene zabrinjavalo cijelo ovo vrijeme,sve kontam da sam nesto propustio pa da je fkt m3 bio,no pogledah sad opet video i fkt je bio 318!!!
 
Član
renault_fan je napisao(la):
hehe..spomenuo sam hondu i BMW-a 525 a ne 325.....
btw zasto ne bi mogla nista 2,0 BMW-u
Nissan Primera 1,6 16v 90ks ruca takve bimere........hahaha......uvijerio se milion puta.Na ravnom nije fazon jer i baka zna na ravnom vozit,al ovak po krivinama nema ih ni u prici........

Nissan od 90ks ruca bimera od 150ks:icon_rolleyes:....doduse nije sve u konjicima...volio bi sjedit u tako jednom bimeru protiv tako jednog nissana na bilo kakvoj stazi pa da vidimo koga nema ni u prici...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top