BMW u srcu honda...ludi japanci

BMW u srcu honda...ludi japanci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Aditas je napisao(la):
Nema veze ta razlika u kw-ma... iz prethodnih topica... M6 vs. NSX

renault_fan je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
Nema veze ta razlika u kw-ma... iz prethodnih topica... M6 vs. NSX

upravo tako,ali neka i dalje misle da su najjaci...
A dok ih god pusu japanci,imace visok stepen mrznje prema njima.......hehe;)

samo malo, ovdje pricamo o tvojoj hondi zar ne?? Ti i kolega pricate da ces recimo ti ostaviti mene sa mojom peticom??

Vi ste pukli ko kokice :lol:
 
Član
Ohladi drug malo... da ne pretjeras.. niko ti nista nije rekao... opcenito se prica ovdje..:icon_confused:
 
Član
Zovem se Ivan, zivim u Mostaru i vozim samo i jedino BMW. Inace sam dosta kritican prema tuningu ali necu puno pametovati jer je to ipak stvar izbora i osobnog ukusa..

Nek ostane na tome...
 
Član
Ma kralju evo da zavrsim ovo, zaboli me tuki i za hondu i za XXL. Vozi brate citav zivot meni ni iz djepa ni u djep.


;)


Da jos za kraj zacinim temu


http://www.gorila.hr/go/foto-velika-kolekcija-zenskih-straznjica_coedmagazine_com
 
Član
Opcenito je bilo na pocetku...zadnje je bilo o apsurdu koje je onaj fan iz Bihaca napisao...al to se moze razvuci na 25 strana stoga "just smile and wave boys" :icon_exclaim:
 
Član
ima u hr polo 6n2 prvo sa 1.8 turbo pa je to izvadio i stavio VETEC
po mojioj procjeni napravio je veliku pogrersku jewr honda i vw neidu bas zajedno ima puno boljih motora od VETEC-a
 
i616854_63281183342859492110584078130568509726109n.jpg


:D:D:D
 
Član
Q: Is it true that japanese guys all have small penis's?
A: I've been in a number of bathhouses in Japan and can say that a lot of the guys have tiny ones. Some of them, you can see anything but their hair. But not all -- especially younger guys.
A: I've never looked!
But condoms are smaller in Japan than in the UK, so that might be an indication.




:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top