BMW u srcu honda...ludi japanci

BMW u srcu honda...ludi japanci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
nodiash je napisao(la):
Dobro "sine" tvojih "agrumentovanih" postova smo se nagledali u proslosti...levatluk necu ni da spominjem...tu si no1:D





svakako da su vise argumentovani, sigurno.. vise nego ovi tvojih 80% spam postova tipa slazem se, jes tako je i ostalo..

chill
 
Član
.nOKe je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Dobro "sine" tvojih "agrumentovanih" postova smo se nagledali u proslosti...levatluk necu ni da spominjem...tu si no1:D





svakako da su vise argumentovani, sigurno.. vise nego ovi tvojih 80% spam postova tipa slazem se, jes tako je i ostalo..

chill



Klinac ajd voz...
 
Legend
mislim da se iz gore navedenih postova vidi ko je klinac, al da ne duljimo, tema je bmw vtec :icon_exclaim:;)
 
SoundLunatic je napisao(la):
hmm.. sto se tice BMWa i Honda motora na onom videu u prvom postu, nisam skuzio zasto ste svi zapeli sa usporedbom za M3?? Jer koliko sam vidio ondje pise BMW 318, i oni su htjeli da dokazu tj ubacili su motor slicne zapremine kao originalni i prikazali kako sada taj BMW ide sa japanskim motorom slicne zapremine kao original..

a naravno da se nemoze porediti sa M3...

Ko kaze,ako se radi o M3 sa 240 ks ili cak i 280 ks onda se itekako isplatio swap,manja kubikaza,laksi motor.
 
Legend
erol_brcak je napisao(la):
SoundLunatic je napisao(la):
hmm.. sto se tice BMWa i Honda motora na onom videu u prvom postu, nisam skuzio zasto ste svi zapeli sa usporedbom za M3?? Jer koliko sam vidio ondje pise BMW 318, i oni su htjeli da dokazu tj ubacili su motor slicne zapremine kao originalni i prikazali kako sada taj BMW ide sa japanskim motorom slicne zapremine kao original..

a naravno da se nemoze porediti sa M3...

Ko kaze,ako se radi o M3 sa 240 ks ili cak i 280 ks onda se itekako isplatio swap,manja kubikaza,laksi motor.
+vtec
+ okrene se obrtomjer za 360 :D
+++
power.of.dreams
 
Član
neko napisa da bimera nema po krivinama za hondom hahahaha usra se od smjeha tako je kad se neki levat vozi bimera evo npr kod mene pogon na sva 4 tocka i gewinde dakle ... dje su sad krivine :p a nista nisam lose reko ni ja samo htio bi da se probam a bit ce prilika naravno :)
 
Član
ma ne mora biti ni pogon na sva 4 ni gewinde...nek je normala sve...apsurdno je uopste tvrditi da ga nema nigdje u krivinama...kao sto kolega rece mozda kad ga neki levat vozi a ovako teska situacija shinko;)
 
Član
Hehe.. kolege, bezveze se raspravljamo...

ostavimo raspravu za linije i SR-ove.... ajd zivjeli....;)
 
Član
renault_fan je napisao(la):
hehe..spomenuo sam hondu i BMW-a 525 a ne 325.....
btw zasto ne bi mogla nista 2,0 BMW-u
Nissan Primera 1,6 16v 90ks ruca takve bimere........hahaha......uvijerio se milion puta.Na ravnom nije fazon jer i baka zna na ravnom vozit,al ovak po krivinama nema ih ni u prici........

Cek malo ti i dalje tvrdis ta taj spomenuti auto ima da izvuce pobjedu naspram mog 525i iz razloga sto je ovo petica ??? HEEllou!.!.! pricamo o 80 i nesto KW vs 141KW..

To sto nekom 320i ne sjeda ili se ne smije opustiti u okrsaj na javnim prometnicama ili krivinama je stvar vozaca ali djecak moj vozio sam ja 320i + plin (citaj restrikcija) i mogu ti reci da ce tesko koji auto uzeti krivinu kao E30 malo zakucan u pod sa 205 sirinom guma. Ja ne znam kakve ti bimmere gledas ali ocito neke jace krseve ili neke sta ih curice vozikaju..
 
Legend
Sad rasprava ide bas u nerealnom smjeru
reci da je honda opcenito bolja od bimmera po krivinama , ili da je bimmer na pravcu ili stazi, nebitno je cisti apsurd
realno gledajuci, niti jedan model auta nije ISTI, moze bit slican, eventualno se mogu porediti slicni modeli auta (honda vs bimer) no kako su to firme, koje nemaju niti slican pogled na auto industriju (prave sasvim druga auta) drugi motori, druga politika, pogon, ovjes .. sve je drukcije, izmejdu ostalog, drugi su standardi (japanski i njemacki)
stoga je glupo svrstavat sve u jedan kos (ovo gore sto je boldovano)

I jedno i drugo auto imaju svoje prednosti i mane, to je definitivno, necu puno pricati o bmwu, jer ga i ne poznajem tako dobro, da bih mogao diskutovati kvalitetno sa nekim, ko puno vise zna (bmw scanner, m50b25 , ...)

Sto se honde tice, imao bih sada pune rijeci hvale, od samog pocetka (stariji modeli) preko CRXa, motori koji su jednostavno ne unistivi, inovacije i primjene vteca (poslije i ivtec) izdrzljivosti, performansi motora i svega ostalog..

bmw vs honda jeste konkurencija, u svakom slucaju, no imaju sasvim druge poglede na sve, stoga budite realni na gledajte test npr bmw 1 320i vs honda type r i tak to.. jer slicni su po velicini, tezini, zapremini motora i sve ostalo, a nemojte se odmah fatat onog superstrasnog slova //M
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top