BMW u srcu honda...ludi japanci

BMW u srcu honda...ludi japanci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
daj samo nemojte vadit japanske "poštene" testove... nisam se u životu nasmijao kao kad sam gledo test mk5 R32 protiv nekih tamo typeR-ova, civic i još neka 2-3, golf cijelo vrijeme prvi-drugi.. bez ikakvih problema, nekoliko krugova, i onda ga pred cilj svi prestignu i završi zadnji.. mislim, vidio sam realnije crtiće za djecu
 
Član
ali fkt... za japanske testove malo smijesno ...uvijek hvale svoje auto... kao nedavno klip sto je bio u vezi nsx... heh.... ma lagano bez prepirke svako svog konja hvali...kao sto neko rece :D
 
m50b25 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
nije niko reko da honda s2000 neide neku vecer me je pojela na 220 proso me ko papir kroz guzicu ali M3 je ipak nesto zesce tako da....

M3 je M3 mada mislim da se ni on ne bi proslavio pogotovo E36 :icon_rolleyes:, lijepo dovedeš BMW-a sa 240 KS i praviš usporedbu...

Tu su negdje,honda na dvije staze brza,ali drag strip je bimmerov i to za 0.1 sek ;)

http://www.fastestlaps.com/index.php?page_id=compare&car1=458a7dd85127d&car2=4726f0df6385a

s tim da je bimmer skoro 50 ks jaci



S tim da je bimmer otisao u penziju 1998 a hjundai dosao 1999. Jesi objektivan, a vidi sada ovo.. hjundai o kojem prica je fucking roadster dok je tu M3 coupe koji ima 1560kg dok hjundai ima 1300 i manje ali eto oprastam mu koji kilogram.

Nego daj pronadji negdje Z4 ///M i tog kineza pa nabadaj

Prvo Japanac je ne Kinez,drugo Honda ne Hyundai (ako si mislio zajebavat tim mijesanjem Japanaca i Kineza,glup ti fazon)

dalje Z4 M ima "samo" 100 ks vise od S2000,ako mislis da je to realno poredjenje jbg.

Evo ima Japan odgovor

60 ks slabiji,koncepcijski 14 godina stariji.

i613009_Untitled1.jpg


NSX laksi,BMW jaci,NSX middle engine,BMW noviji sa suvremenijom tehnologijom,jel fer ?
 
Član
hahahahahhah znao sam da opet u igru ide nsx, od sve te silne japanske autoindustrije, na svim raspravama na kraju kad svi izgube dolazi se do nsx koja pobjeđuje samo zahvaljujući masi
 
Član
Ali pobjedjuje.. i ne treba joj ni jedna tuning kuca da pobijedi...
Ali nije NSX najbolje sto je izaslo iz Japana...

PS! :lol: od tebe sam ocekivao da veyrona ubacis...
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
m50b25 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
nije niko reko da honda s2000 neide neku vecer me je pojela na 220 proso me ko papir kroz guzicu ali M3 je ipak nesto zesce tako da....

M3 je M3 mada mislim da se ni on ne bi proslavio pogotovo E36 :icon_rolleyes:, lijepo dovedeš BMW-a sa 240 KS i praviš usporedbu...

Tu su negdje,honda na dvije staze brza,ali drag strip je bimmerov i to za 0.1 sek ;)

http://www.fastestlaps.com/index.php?page_id=compare&car1=458a7dd85127d&car2=4726f0df6385a

s tim da je bimmer skoro 50 ks jaci



S tim da je bimmer otisao u penziju 1998 a hjundai dosao 1999. Jesi objektivan, a vidi sada ovo.. hjundai o kojem prica je fucking roadster dok je tu M3 coupe koji ima 1560kg dok hjundai ima 1300 i manje ali eto oprastam mu koji kilogram.

Nego daj pronadji negdje Z4 ///M i tog kineza pa nabadaj

Prvo Japanac je ne Kinez,drugo Honda ne Hyundai (ako si mislio zajebavat tim mijesanjem Japanaca i Kineza,glup ti fazon)

dalje Z4 M ima "samo" 100 ks vise od S2000,ako mislis da je to realno poredjenje jbg.

Evo ima Japan odgovor

60 ks slabiji,koncepcijski 14 godina stariji.

i613009_Untitled1.jpg


NSX laksi,BMW jaci,NSX middle engine,BMW noviji sa suvremenijom tehnologijom,jel fer ?

Ne isplati se :icon_question:
 
Ne isplati se ? WTF? OMG

corrado je napisao(la):
hahahahahhah znao sam da opet u igru ide nsx, od sve te silne japanske autoindustrije, na svim raspravama na kraju kad svi izgube dolazi se do nsx koja pobjeđuje samo zahvaljujući masi

A to je nesto lose jel,to sto je lagana to je lose? Eh pa sto Njemac nije '90. izbacio monocoque karoseriju ako je to tako jednostavno i banalno.

I kazes SAMO masi,vec sam jednom stavljo C/P gdje Gordon Murray govori kako mu je u slaganju Mclarena F1 glavna vodilja bio NSX,ne Ferrari,ne Lambo,ne Porsche,nego NSX jarane moj.
 
Član
joj ovih japanaca jesu ruzni , ja bi ih zabranio uvoz njemackih auta . skoro je bila emisija na dsf kako japanci bale za evropskim autima . rijetko koji bogati japanac vozi domace auto
 
Član
Cuje ne isplati se... :lol::lol::lol:...

Tebi drug historija automobilizma i poznavanje vozila isto ko i geografija... 0 :lol:

quattro je napisao(la):
joj ovih japanaca jesu ruzni , ja bi ih zabranio uvoz njemackih auta . skoro je bila emisija na dsf kako japanci bale za evropskim autima . rijetko koji bogati japanac vozi domace auto

Druze imas najljepse auto na forumu i divim se tvom poznavanju japanske elite.. Ja ponosnijih ljudi nisam vidio od njih.. pa da bale po tudjim markama... svasta...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top