BMW u srcu honda...ludi japanci

BMW u srcu honda...ludi japanci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
duleprof je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Dobro oni taj zakljucak sastavljaju na osnovu bodova staza + ubrzanje + top speed.
Nisam znao:D




Jel to znaci da je M3 kada se svi apekti saberu bolje auto tj. brze i to znacajno *- primjetno(noticeably faster)



Kako kome :D Nekome je prioritet kolicina G sila na krivinama,nekome maks brzina,nekome akceleracija,nekome oprema,nekome samo znacka,stoga onome koji se fura na stazu bolja je (mozda-jer su stvarno tu negdje) honda,onome koji fura 0-200 bolji je bimmer,stoga ...
 
Član
Ja koliko vidim u onoj tabeli m3 bolji u svim kategorijama osim na one dvije staze gdje nesto sporiji;)

Discipline S2000 M3 (E36) 286hp
Track Performance 11 points 14 points

stoga onome koji se fura na stazu bolja je honda


Hm, ne bih rekao:icon_rolleyes:
 
bmw je jako dobro auto,ali u ovom slucaju mi je draza honda s2000,uzmimo u obzir da je ona samo 2,0 :icon_smile: a bmw neznam ni ja koliko hhehe
 
Dule al si zapeo jbt :D

ovo 14 i 11 bodova je vjerujem zato sto je kod bimmera veca prednost na onoj zadnjoj stazi.

Uglavnom evo i ovdje

S2000

Tsukuba 1:07.92
Hockenheim Short 1:18.2
Oschersleben 1:56.11

M3

Tsukuba 1:08.48
Hockenheim Short 1:19.9
Oschersleben 1:53.40

Dakle od ove TRI staze,na dvije je Honda brza.

2 je veci broj od 1 koliko ja znam :D

Uostalom Honda ima i 50 ks manje i za 1L je uskracena,al ajd nema veze to,samo da naglasim ZASTO je na pravcu brzi Bimmer.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
nije niko reko da honda s2000 neide neku vecer me je pojela na 220 proso me ko papir kroz guzicu ali M3 je ipak nesto zesce tako da....

M3 je M3 mada mislim da se ni on ne bi proslavio pogotovo E36 :icon_rolleyes:, lijepo dovedeš BMW-a sa 240 KS i praviš usporedbu...

Tu su negdje,honda na dvije staze brza,ali drag strip je bimmerov i to za 0.1 sek ;)

http://www.fastestlaps.com/index.php?page_id=compare&car1=458a7dd85127d&car2=4726f0df6385a

s tim da je bimmer skoro 50 ks jaci



S tim da je bimmer otisao u penziju 1998 a hjundai dosao 1999. Jesi objektivan, a vidi sada ovo.. hjundai o kojem prica je fucking roadster dok je tu M3 coupe koji ima 1560kg dok hjundai ima 1300 i manje ali eto oprastam mu koji kilogram.

Nego daj pronadji negdje Z4 ///M i tog kineza pa nabadaj
 
Član
Samo se vi nagledajte tih klipova i sve će vam biti jasnije :lol:

Al u zoru kad se probudim radije bih pred kućom vidio Hondu sa 120 KS po litri nego E36 koji već svaki drugi "tuner" obljepi naljepnicama M3 POWER i raznoraznim bojama u njegovo ime :icon_mad:...

BMW je extra auto ali na kakav su ga put naveli "tuner" krkani meni se zgadi svaki put kad ga vidim :icon_evil: i onda se ovih novijih dohvatio onaj krkan Chris Bangle koji je nove BMW-e doveo do takve dizajnerske bljuvotine i neprepoznatljivosti da se čovjeku smuči :icon_evil:

BMW? Da, Ali možda orginalni M3 E30, koji je dobio proširenja zahvaljujući Audiju S1 i postao jedna od ikona autosporta i meni i dalje najbolji i najljepši M3. Ostali? Bljak.
 
Član
U jeste se napalili.. pa i psovat poceli.. zar vam toliko tesko pada sto je neko stavio bolji japanski motor od BMW-ovog u isto pomenuto auto...??

GocaS6 je napisao(la):
Samo se vi nagledajte tih klipova i sve će vam biti jasnije :lol:

Al u zoru kad se probudim radije bih pred kućom vidio Hondu sa 120 KS po litri nego E36 koji već svaki drugi "tuner" obljepi naljepnicama M3 POWER i raznoraznim bojama u njegovo ime :icon_mad:...
BMW je extra auto ali na kakav su ga put naveli "tuner" krkani meni se zgadi svaki put kad ga vidim :icon_evil: i onda se ovih novijih dohvatio onaj krkan Chris Bangle koji je nove BMW-e doveo do takve dizajnerske bljuvotine i neprepoznatljivosti da se čovjeku smuči :icon_evil:

BMW? Da, Ali možda orginalni M3 E30, koji je dobio proširenja zahvaljujući Audiju S1 i postao jedna od ikona autosporta i meni i dalje najbolji i najljepši M3. Ostali? Bljak.

Potpis
 
Super Moderator
bmwscaner je napisao(la):
http://www.youtube.com/watch?v=rfEMBNLrqh4

evo clip jebala vas S2000

brate bolje bemve cupa iz krivina nema sta :D

a vidi kolisna je honda i koliko je manja i laksa... vidi se odma na prvi pogled
al djaba joj :D
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Samo se vi nagledajte tih klipova i sve će vam biti jasnije :lol:

Al u zoru kad se probudim radije bih pred kućom vidio Hondu sa 120 KS po litri nego E36 koji već svaki drugi "tuner" obljepi naljepnicama M3 POWER i raznoraznim bojama u njegovo ime :icon_mad:...

BMW je extra auto ali na kakav su ga put naveli "tuner" krkani meni se zgadi svaki put kad ga vidim :icon_evil: i onda se ovih novijih dohvatio onaj krkan Chris Bangle koji je nove BMW-e doveo do takve dizajnerske bljuvotine i neprepoznatljivosti da se čovjeku smuči :icon_evil:

BMW? Da, Ali možda orginalni M3 E30, koji je dobio proširenja zahvaljujući Audiju S1 i postao jedna od ikona autosporta i meni i dalje najbolji i najljepši M3. Ostali? Bljak.

Potpis
 
Član
M3 je M3 tu nema zajebancija, honda je druga klasa, niža klasa.. to je jednostavno tako, al sad ćete vi vadit naravno neku tamo nsx..

Pola tunera balkana ima na opelima i vw-ima M3 style retrovizore i pragove, sa kojeg auta, e36 m3.. Auto ide jebenih 270kmh... e.. 270.. Nisam se nažalost nikad provozao baš u M modelu, ali po nekim usporedbama.. to mora da je opako..
Bar meni bi bio žešći feeling kad bi znao da vozim tadašnji vrh bmw motorsporta, vrstu auta koja ima veliku povijest iza sebe, koja je čak nadmašila e30 m3 kojeg su dosta stručnih ljudi proglašavali autom svih vremena.. I onda tu kažemo sad,, jebeš bmw motorsport, stavi ti u njega hondu sa 50 konja manje i pola momenta od m3, pa da vidiš kako to pere

To mora da je recept za uspijeh u automobilizmu, ako imaš jak auto, smanji mu snagu za 20% i moment za 50% najmanje, onda je brži
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top