BMW e46 325Ci

BMW e46 325Ci

Član
Prekjucer sam te vidio oko 7, u korzu sjedio kad ti i cura neka prodjoste prema bulevaru :icon_biggrin: Benga ti vrh vrhova druze ;)
 
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
^ Crno auto, zuta unutrasnjost i crvene felge jel ? Bravo za ukus za cirkus B.M. - Floyd . Emrah ti radi po sebi a ne sta ti drugi kazu :cool: BMW je mocan i na onim felgama fabrickim kad si ga doveo iz DE ;)

Što si ti nešto počeo srat' na moje postove nešto previše u zadnje vrijeme ? Na svaku moju ti dodaš svoje dvije pametne .. Ako imaš nešto protiv mene brate napiši mi u inbox i završi priču . .
 
Član
Evo videa na pola uradjenog auta.Nema centralne cepove,zlatne cepove,zmigavce,rikverc svijetla u crvenoj boji ali eto cuje se izduv malo :cool:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ANhmplm9s8g&feature=youtu.be[/video]
 
HAMANN je napisao(la):
Prekjucer sam te vidio oko 7, u korzu sjedio kad ti i cura neka prodjoste prema bulevaru :icon_biggrin: Benga ti vrh vrhova druze ;)

Hvala velika drug ;) . Moguce redovno se vrtim po gradu sa malom :icon_smile: :cool:

B.M - Floyd je napisao(la):
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
^ Crno auto, zuta unutrasnjost i crvene felge jel ? Bravo za ukus za cirkus B.M. - Floyd . Emrah ti radi po sebi a ne sta ti drugi kazu :cool: BMW je mocan i na onim felgama fabrickim kad si ga doveo iz DE ;)

Što si ti nešto počeo srat' na moje postove nešto previše u zadnje vrijeme ? Na svaku moju ti dodaš svoje dvije pametne .. Ako imaš nešto protiv mene brate napiši mi u inbox i završi priču . .

Momci pustite prepirke ;) :cool:
 
Član
Evo koja slika da dignemo prasinu sa teme :cool:

8xzq97r1ehe971m7xy.jpg
[/URL][/img]
4sep2hg7spf1lk01yx6p.jpg
[/URL][/img]
odn5gxzbog2h3k40jfk.jpg
[/URL][/img]
eiyb2qm8foc7ufpcr3e.jpg
[/URL][/img]
9u0xfxxh7oo1wbwxac15.jpg
[/URL][/img]

;););)
 
Skrabo je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Uzivo barem duplo bolje izgleda nego na slikama, prelijep bimmer druze

E bas tako,potpuno se slazem.Ovo auto ima neke linije i pojavu koja se ne moze slikama prenijeti :cool:

Hvala velika drug ;) 100% si upravu , uzivo je druga prica :cool: Sutra ako Bog da , malo cemo duze izloziti auta na pisti , danas je bilo nesto slabo raje tako da samo se ranije povukli ;) Ne znam kad su prijave , mozda se prijavim onako radi dobrog parkinga :icon_smile: :cool: :cool:

golf2 je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
na ovo se picke lijepe ko komarci :cool:

prelijep bimmer ;)

na ovo se i ja lijepim :D svaka cast, predobro izgleda :cool:

HAHAHAH Hvala velika ljudi :cool: Cijenim ove komentare ;) Sto se tice zena ne bih se zalio i bez auta :icon_smile: :icon_smile:
 
Super imam isti model u hellred boji sa velikom navigacijom i tv-om predobar auto !!! Uvezao sam ga pre 3 godine i ne planiram da ga menjam!!! Imam ja jedno putanje za vas jarani jel zna neko gde mogu da nadjem povoljne retrovizore za ovaj model.? Hvala u napred! PUNO SRECE I LEPE VOZNJE TI ZELIM!!!!
 
bozaking je napisao(la):
Super imam isti model u hellred boji sa velikom navigacijom i tv-om predobar auto !!! Uvezao sam ga pre 3 godine i ne planiram da ga menjam!!! Imam ja jedno putanje za vas jarani jel zna neko gde mogu da nadjem povoljne retrovizore za ovaj model.? Hvala u napred! PUNO SRECE I LEPE VOZNJE TI ZELIM!!!!

Pzdrav drug ;) Izabrao si dobro auto :cool: . Drug to najbolje da pogledas na auto odpadima , nisam siguran dali ti odgovaraju retrovizori od e46 limuzine 4 vrata , jer ako ti je kupe kao kod mene mnogo se razlikuje u svim dijelovima :icon_smile:
Pogledaj na ovoj stranici , samo nisam suguran za dostavu . Imas ovdje mnogo artikala pa pokusaj malo pretraziti ;);)

http://www.pik.ba/artikal/3790284/elektricni-retrovizori-bmw-e46/
Pozdrav ;)
 
Hvala ti puno. Ne odgovara sa cupea nista nepashe ali nista. Ma kakva dostava dolazim ja stalno u BiH tu imam dosta drugara. Hvala puno.
 
bozaking je napisao(la):
Hvala ti puno. Ne odgovara sa cupea nista nepashe ali nista. Ma kakva dostava dolazim ja stalno u BiH tu imam dosta drugara. Hvala puno.

Naravno ;) . Nista drug , nadam se da ces pronaci ono sto trazis . Sretno i lijep pozdrav :cool: ;) :icon_smile:
 
Top