BMW e46 325Ci

BMW e46 325Ci

BHT Ovisnik
dobra bembara:cool: mislim da sam te viđao po gradu:icon_biggrin: ove falcare ce mu sigurno perverzno eleci:cool:

samo bi mu ja jos i zmigavce uzeo crne da se stopi s farovima kao na faceliftu:icon_biggrin:
 
Član
Imaš li još slika na ovim felgama?
http://www.zaslike.com/files/cviomk25c6l26o32v2.jpg

ET je 20, jesu li ispale previše vani? Ako nisu, da ih i ja sebi trazim :icon_biggrin:
 
gaga je napisao(la):
Imaš li još slika na ovim felgama?
http://www.zaslike.com/files/cviomk25c6l26o32v2.jpg

ET je 20, jesu li ispale previše vani? Ako nisu, da ih i ja sebi trazim :icon_biggrin:

Pozdrav drug . A sto se tice felga extra stoje na autu , mislim da nije potrebno da ih trazis daleko jer ih ja imam :icon_smile: , ako si zainteresovan mozemo dogovoriti . Imam slika jos sa tim felgama i extra izgledaju na autu . Meni nigdje nisu dirale , a na felgama vec imam solidne gume . evo ti moj profil na Piku pa pogledaj
http://www.pik.ba/profil/Station/

Uglavnom mozemo se dogovoriti . Lijep pozdrav :cool:

bebekw210 je napisao(la):
Dobro auto,sretno u daljnim radovima :icon_smile:

Hvala pajdo ;) . Slijede nove slike detaljne prerade :icon_smile:
 
CoL3 je napisao(la):
dobra bembara:cool: mislim da sam te viđao po gradu:icon_biggrin: ove falcare ce mu sigurno perverzno eleci:cool:

samo bi mu ja jos i zmigavce uzeo crne da se stopi s farovima kao na faceliftu:icon_biggrin:

Sve je urađeno , postaviti cu ubrzo slike detaljne prerade . A felge su perverzija :cool: . Sigurno si viđao auto malo je kupe-a :icon_smile: . Pozdrav

B.M - Floyd je napisao(la):
Pravo momačko auto,motorizacija na nivou ;) Daj slika još samo,redaj ,redaaj ! :cool:

HAHAHA Naravno pajdo :cool: . Uskoro stavljam nove slike detaljne prerade . Vrhunski je ispao , daleko neviđeno :icon_smile:

ArminM je napisao(la):
odlican auto, koliko mi je ljepsa ova coupe verzija. daj nam slika unutrasnjosti;)
felge perverzija

Naravno drug , zato sam i isao u Njemačku da bi dovezao ono sto sam zamislio . Auto je detaljno urađen slike cu postaviti ubrzo :cool: . Pozdrav

wade_ je napisao(la):
Dobar,viđao sam ovo pred Mašinskim faksom,tamo na početku prošle školske godine ;)

:icon_smile: Jeste . Tu je bio parkiran 20-tak dana i onda sam otisao na pricatni fax :cool: . Mašinstvo je za poluditi ;)

soffa je napisao(la):
odlican bmw koje samo felge promjeni dok ne doce do falca kad ce slike sa tim felgama...;)

:icon_smile: A dosta se toga promijenilo , vise iz dosade . A ovo sada je specijalno naruceno , urađeno tako da bi trebala biti perverzija . Sutra jos imam uraditi nekih sitnih detalja i postavljam slike detaljne prerade :cool: . Pozdrav
 
Član
Icealen je napisao(la):
ejj cestitam....Bembara je super......de nam snimi klip sa eisenmannom :D

Dns smo snimili klip.samo ga trebamo ubaciti jos :cool:
Auto je znaci jedan od boljih auta na forumu uopste,mozda ne motorom toliko ali pojavom,izgledom medju najboljim ;) ;) ;)
 
Pozdrav svima . Zamišljeni radovi su urađeni , slijede slike prerade ;)

Ubačena full Ricaro žuta koza sa grijačima siceva ( 2004 godina ) :icon_biggrin:
cxj7go9umfzad7hhse20.jpg
[/URL][/img]

Eisenmann izduv od 4 cijevi kao kod M3 , ubrzo slijedi i video :cool:
auiiv45mh6h4bgo3xor.jpg
[/URL][/img]

9orbla5bt7qvxyts7l9q.jpg
[/URL][/img]

Slika pri zavrsetku radova
uzzt5avzhs3ski4nfln.jpg
[/URL][/img]

681jv8bs35uet1n8cv0.jpg
[/URL][/img]

Zavrsetak radova , lagana slika mene i Skrabe ;)
kg4wiehwic6ifex0udw6.jpg
[/URL][/img]
t3tvfgt1yt2554g4n6r.jpg
[/URL][/img]
g7u8g9r9oz3c1cno7klc.jpg
[/URL][/img]

Zamisljeni radovi su zavreni , BMW cepovi felga zatamnjeni , zlatne kapice šarafa , rikverc na gepektu obojen u crveno ;)

cu17mdjbes2im1nm707i.jpg
[/URL][/img]

u2gkx7bi1f36inbvc4u.jpg
[/URL][/img]
 
Top