BMW e46 325Ci

BMW e46 325Ci

BHT Ovisnik
bmw uzivo pravo brutalno izgleda,sretoh te pirje koji dan u mahali u suprot,nisam ga nigdje zagledao,al kako sam vidio taman pocelo sunce zalazit,bmw pravo mocno izgleda:cool:
ja kada bi nesto mjenjao na njemu ja bih srce felge u zlatnu boju,mislim da bi mu leglo samo tako,mislim da je moj to bih uradio,kako god bmw je:icon_twisted::cool::cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
bmw uzivo pravo brutalno izgleda,sretoh te pirje koji dan u mahali u suprot,nisam ga nigdje zagledao,al kako sam vidio taman pocelo sunce zalazit,bmw pravo mocno izgleda:cool:
ja kada bi nesto mjenjao na njemu ja bih srce felge u zlatnu boju,mislim da bi mu leglo samo tako,mislim da je moj to bih uradio,kako god bmw je:icon_twisted::cool::cool:

Jedno od ljepsih auta u gradu..Jos pravo momacko :cool:
Mada bi ga volvo ipak mozda ostavio :icon_biggrin:
 
CoL3 je napisao(la):
bmw uzivo pravo brutalno izgleda,sretoh te pirje koji dan u mahali u suprot,nisam ga nigdje zagledao,al kako sam vidio taman pocelo sunce zalazit,bmw pravo mocno izgleda:cool:
ja kada bi nesto mjenjao na njemu ja bih srce felge u zlatnu boju,mislim da bi mu leglo samo tako,mislim da je moj to bih uradio,kako god bmw je:icon_twisted::cool::cool:

Hvala drug ;) . Vjeruj da sam imao u planu zlatne felge , to je bila prva namjera . Ali sam se predomislio jer znas kakavi su ljudi rece zlatno ciganluk i slicno :icon_smile: . Mozda za nekih par mjeseci ponovo uradim felge al neku drugu boju , tako da se primjeti promjena :cool: . Mislim da sam te takodje vidio na tekiji preko semafora ali nisam siguran ;)

edin.m je napisao(la):
Odlican bimer svaka cast samo tako nastavi:icon_smile::icon_smile:

Hvala velika drug ;) . Idemo samo na bolje ako Bog da :icon_smile: . Takodje sretno i sve najbolje :cool:
 
BHT Ovisnik
ma ni govora ciganluk,vidi se da ti je bmw pedantan,ovo bi ga jos vise otvorilo

ovo ciganluk:
scaled.php


attachment.php


meni perverzijaaa:icon_twisted::icon_twisted:

@skrabo
mislim da smo tu negdje:icon_biggrin:
 
CoL3 je napisao(la):
ma ni govora ciganluk,vidi se da ti je bmw pedantan,ovo bi ga jos vise otvorilo

ovo ciganluk:
scaled.php


attachment.php


meni perverzijaaa:icon_twisted::icon_twisted:

@skrabo
mislim da smo tu negdje:icon_biggrin:

Gledao sam ove slike vec :icon_smile: :cool: . Znam to je to , isto takvo misljenje sam imao . Al eto predomislio sam se zbog drugih koji ne cijene ili ne znaju :icon_question: . Mislim da cu ipak odraditi drugu boju ali dok mi ova dosadi :cool: ;) .
 
BHT Ovisnik
ma pusti druge,da ti je auto u nekim spojlerima od plastike pa onda uredu da slusas ljude,al vidi se da si pedantan,onda radi kako si zamislio:cool:
a normalno,ovako sada profuraj kad je vec crno,kasnije nekada,iducu sezonu il tako nesto puknes u zlatnu,tko kaze da je šabansko brate za njeg nije auto,svaka cast na autu:cool:
 
CoL3 je napisao(la):
ma pusti druge,da ti je auto u nekim spojlerima od plastike pa onda uredu da slusas ljude,al vidi se da si pedantan,onda radi kako si zamislio:cool:
a normalno,ovako sada profuraj kad je vec crno,kasnije nekada,iducu sezonu il tako nesto puknes u zlatnu,tko kaze da je šabansko brate za njeg nije auto,svaka cast na autu:cool:

To je to ;) . Ja cijenim kvalitetan tuning ono kao sto bi fabrika uradila :cool: . Ma lako cemo mi za felge ima boja i nijansa :icon_smile: :icon_smile: . Ma naravno , cijenim misljenje ljudi koji znaju i cijene vrijednosti , a ostali me neinteresuju :icon_smile: . Nadam se da cemo se upoznati uzivo , tu smo ;) . I svakako za vikend Street race na pisiti da izlozimo nase bolide :icon_smile: :cool: ;)
 

sUx

Član
kako te slusaju felge M5 i 17ke ,mene ove 18ke dobro sluze , valjda ces skontati ko je ;)
 
Član
Glupo izgleda kod naseg naroda zlatne felge kad neznaju nijansu neznaju odabrti većinom to ide na žuto i govnasto izgleda.
Već treba odraditi boju suhog zlata i to bude extra evo jedan prijedlog s moje strane

3seriesrivieragold.jpg
 
Ja bih radije farbao srce u neku perverznu crvenu nego u ovo zlatnu . .Zlatna se polako isfurava a mislim da bi ti crvena fino sjela .. ;) Možda ona kao kod Bore na Golfu ili čak tamnija malo ;)
 
^ Crno auto, zuta unutrasnjost i crvene felge jel ? Bravo za ukus za cirkus B.M. - Floyd . Emrah ti radi po sebi a ne sta ti drugi kazu :cool: BMW je mocan i na onim felgama fabrickim kad si ga doveo iz DE ;)
 
sUx je napisao(la):
kako te slusaju felge M5 i 17ke ,mene ove 18ke dobro sluze , valjda ces skontati ko je ;)

Ooooo Pajdo ;) . Felge su dobre , mada sam ih vozio sam 2/3 dana HAHAH:cool: . A tebi su one M5 extra legle ;) Rekao sam ti da su dobre kao nove :icon_smile:

B.M - Floyd je napisao(la):
Ja bih radije farbao srce u neku perverznu crvenu nego u ovo zlatnu . .Zlatna se polako isfurava a mislim da bi ti crvena fino sjela .. ;) Možda ona kao kod Bore na Golfu ili čak tamnija malo ;)

Hvala na savijetima ;) . Sve sam radio po svom ukusu , a srce ako bi mjenjao bila bi zlatna boja . Jer ja gledam kvalitetan tuning kao sto bi fabrika uradila :icon_smile: Znaci srce moye biti , sivo , crno ili zlatno :cool:

bmwscaner je napisao(la):
Glupo izgleda kod naseg naroda zlatne felge kad neznaju nijansu neznaju odabrti većinom to ide na žuto i govnasto izgleda.
Već treba odraditi boju suhog zlata i to bude extra evo jedan prijedlog s moje strane

3seriesrivieragold.jpg

To je to ;) . Imaju dvije nijenaske koje mi se svidjaju ova kao sto si ti naveo ( boja suhog zlata ) i ona svijetlija zlatna :icon_smile: Daleko najbolje receno *govnasto izgleda* :cool: :cool: . Nista cekam jos malo dok mi dosadi crna boja i onda znam koja nijansa slijedi :icon_smile: ;) :cool:

dohc_16V_Mo. je napisao(la):
^ Crno auto, zuta unutrasnjost i crvene felge jel ? Bravo za ukus za cirkus B.M. - Floyd . Emrah ti radi po sebi a ne sta ti drugi kazu :cool: BMW je mocan i na onim felgama fabrickim kad si ga doveo iz DE ;)

Hvala pajdo ;) . Naravno svaka cast svima na komentarima , cijenim misljenja ljudi koji su u ovom sportu :cool: Ali na kraju radim sam po sebi :icon_smile:
 
Top