BMW e46 325Ci

BMW e46 325Ci

edo_benz je napisao(la):

Hvala drug ;)

AnDel je napisao(la):
koja moc :icon_eek:
skoro je fullu, skupo ali vrijedi ;)

Naravno drug :icon_smile: , mislim da cu i navigaciju staviti al mislim se :cool:

sub3r je napisao(la):
mora ovo malo u pod.... al za sad odlicni radovi :icon_smile:

Drug auto je spustano maximalno , i slikano je sa niske perspektive . Tako da mozda dijeluje podigunuto , al ako bolje pogledas dvije male blatarice ispod lipe skoro diraju pod :icon_question: . Na ležecim dira ;)

dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Najbolji E46 u Mostaru, jos i coupe :D Jeste li ovo ti i skrabo negdje u Opinama locirani ? :cool:


Hvala drug ;) . U Opinama naravno :cool:


Franki je napisao(la):
Super je, i sretno u nastavku.

Hvala drug , idemo na bolje ako Bog da ;)

arminnn je napisao(la):
po meni ove mu najbolje stoje http://www.zaslike.com/files/607tvk91df5bxcc70hzg.jpg

Svak ima svoj ukus , al to su 19-ke . Vec sam napisao da mi ET ovih felga nije odgovarao tako da ih moje auto ne moze nositi ;) . Al sa ovim felgama trenutno nista nije uporedivo ;) . Pozdrav
 
Član
retrovizori od m3 bi odlicno legli, ovi njegovi fabricki mi bas ne leze...
a i navigacija vise sminke radi :cool:
 
AnDel je napisao(la):
retrovizori od m3 bi odlicno legli, ovi njegovi fabricki mi bas ne leze...
a i navigacija vise sminke radi :cool:

Navigacija bi trebala ici samo radi izgleda ili da je full oprema . A retrovizori trazim od Hartge DTM auta , tako da ce specijalno odgovarati ;) :cool:
 
Član
Jako lijepo smao iskreno aj bi srce felge vratio u srebrnu, mislim da bi puno lijepse stajalo jer je felga bogata sto se tice dizajna a crna je ubi u ovom slucaju. I nazad manja guma ;)
 
tibor987 je napisao(la):
Jako lijepo smao iskreno aj bi srce felge vratio u srebrnu, mislim da bi puno lijepse stajalo jer je felga bogata sto se tice dizajna a crna je ubi u ovom slucaju. I nazad manja guma ;)

Drug auto sam radio po svom ukusu , srce je vec bilo sivo ali mi se nije svidjalo na autu . Ovako ima taman izgled i lezi na cesti ;) . Sto se tice gume bolje odgovara ovakav profil , jer auto pobija naprijed . Sve sam ja to vec prokontao i gledao ;) . Al ako mi dosadi mozda se i promijeni nesto :cool:


saleee je napisao(la):
jede malu decu:icon_biggrin:

HAHAHAH Najbolji komentar daleko ;) . Hvala velika :cool:

Jurke je napisao(la):
Svaka čast,odličan BMW sa puno lijepih detalja....:cool::cool:

Hvala velika drug ;) . Na ovakvim modelima svaki detalj je bitan :cool:

Jurke je napisao(la):
Svaka čast,odličan BMW sa puno lijepih detalja....:cool::cool:

Hvala velika drug ;) . Na ovakvim modelima svaki detalj je bitan :cool:

bmwscaner je napisao(la):
zadnje felge nemaju odgovarajuci et za e46 zato malo cudno izgleda...

Drug sve sto vidite na autu je naruceno i uradjeno kako sam zelio ;) Sto se tice felga guma ET-a sve je kako sam zamislio da je sirok kao traka :icon_smile: .

sub3r je napisao(la):
razmak tocak-blatobran, o tome ja govorim :D

Razumijem sta mislis , ali uzivo je sasvim druga prica ;) .
 
Top