BMW E36 M-Technic

BMW E36 M-Technic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Spominjao je E46 nešto,ja se ibretim kako je dobro auto i da imam pare nebih žalio feninga,i tako je to inače a onaj ko ima para ne zna cijeniti..
 
Član
Schumi je napisao(la):
Spominjao je E46 nešto,ja se ibretim kako je dobro auto i da imam pare nebih žalio feninga,i tako je to inače a onaj ko ima para ne zna cijeniti..

Vjeruj da mi je više muka sa planinskim djećacima prićat i objašnjavat da je ovo M-paket da je to rijetkost, da ako uopšte hoćes fizićki da staviš ove točkove moraš kompet obrve da širiš pa da napraviš ovijes za ove točkove pa komplet farbanje pa felge, muzika, a da ne spominjem održavanje i porijeklo vozila.

nismo je napisao(la):
ma edis je bolestan za BMW, nece ni e46 slabije izgledati, ne sumnjam

Ako Bog da biće nešto fino :)
A za mog bujrum nek donese neko 7k eura i završio je priću sto se tice svega, brzine, opreme, kvaliteta, izgleda, SVE, toći vozi, TEK REGISTROVAN

cqs1242733574c.jpg


Ako ima ovakav E36 za 7k eura, ovom opremom, bojom, felgama ma svim ovim ja ga odmah kupim i još ga poljubim u guzove pa nek imam dva :)
 
Član
ovako e36 treba da izgleda i svaka cast a inace to sa cijenom bla bla bla sta serka svak po malo daj dodjite sebi ako neke golf 3 imaju cijenu 7-8 maraka ovo vrijedi 30 a da negovorim ostalo
ko je samo vozao e36 ali bas ga vozao zna o cemu pricam to nije neki skip na cesti vec jurilica bez premca i medju novijim i puno skupljim autima a o izgledu da nepricam ima liniju koja nikad ne stari
druze samo drzi cijenu i nedaj nize iako nisam vidio auto uzivo i e30 je moja linija ovaj e36 je best buy trenutno od auta u drzavi ko voli da da bude vidjen i ima pare naravno taj ce ga i kupiti a ko je samo jednom pokusao da slaze bmw po sebi zna kakve su cijene stvari tako da se o cijeni i volji i ljubavi nema sta raspravljati
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
ovako e36 treba da izgleda i svaka cast a inace to sa cijenom bla bla bla sta serka svak po malo daj dodjite sebi ako neke golf 3 imaju cijenu 7-8 maraka ovo vrijedi 30 a da negovorim ostalo
ko je samo vozao e36 ali bas ga vozao zna o cemu pricam to nije neki skip na cesti vec jurilica bez premca i medju novijim i puno skupljim autima a o izgledu da nepricam ima liniju koja nikad ne stari
druze samo drzi cijenu i nedaj nize iako nisam vidio auto uzivo i e30 je moja linija ovaj e36 je best buy trenutno od auta u drzavi ko voli da da bude vidjen i ima pare naravno taj ce ga i kupiti a ko je samo jednom pokusao da slaze bmw po sebi zna kakve su cijene stvari tako da se o cijeni i volji i ljubavi nema sta raspravljati

Ma prijatelju meni je više pun k... objašnjavati planinskim dječacima koliko šta vrijedi. :)
Hvala ti na komentarima.
Ko misli da ne vrijedi nek mi napravi istog i doveze odmah kupujem :icon_smile:
 
Član
i jos jedna stvar bolje kupiti e36 tehnicki ispravan i ful sredjen sa solidnom masinom nego neki e46 u raspadnutom stanju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top