BMW E36 M-Technic

BMW E36 M-Technic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bmwscaner je napisao(la):
i jos jedna stvar bolje kupiti e36 tehnicki ispravan i ful sredjen sa solidnom masinom nego neki e46 u raspadnutom stanju

naravno...samo sto sad tehnicki ispravan i normala sredjen e46 mozes naci za par milja vise nego sto on cijeni svog e36...i nema niko ko toliko gotivi e36 bez obzira sto je m-technic da ce dati toliki kesh kad za malo vise kesha moze uzeti pristojan e46...treba biti realan...Bosna je ovo a svi znamo nas mentalitet...;)

Edis_m3 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
vidim da ne vidis...al bez obzira vrijeme ce pokazat jesam li u pravu;)

Vrijeme nas sve linearno gazi, a inaće sve znaš, zato i voziš BMW 316i :lol: jel radi znaka :lol:

da sam htio jaci uzeo bi ga...kesh nije problem...;)
 
Član
nodiash je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
i jos jedna stvar bolje kupiti e36 tehnicki ispravan i ful sredjen sa solidnom masinom nego neki e46 u raspadnutom stanju

naravno...samo sto sad tehnicki ispravan i normala sredjen e46 mozes naci za par milja vise nego sto on cijeni svog e36...i nema niko ko toliko gotivi e36 bez obzira sto je m-technic da ce dati toliki kesh kad za malo vise kesha moze uzeti pristojan e46...treba biti realan...Bosna je ovo a svi znamo nas mentalitet...;)

Edis_m3 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
vidim da ne vidis...al bez obzira vrijeme ce pokazat jesam li u pravu;)

Vrijeme nas sve linearno gazi, a inaće sve znaš, zato i voziš BMW 316i :lol: jel radi znaka :lol:

da sam htio jaci uzeo bi ga...kesh nije problem...;)



Glupo je raspravljati jel ovo vrijedi ili ne, ko je radio ovako nešto vrlo dobro zna koliko to košta, ja auto nedam za manje jer znam šta je ovo, na kraju krajeva nemoram ga ni prodat, planiram uvesti M3 E36 sa ispravnim motorom, mjenjacem, dif-om, elektronikom i nekoliko finih stvarčica od M3, sve to fino prepakovati i onda će da bude auto za čitav zivot :) ili možda neki fin E46 al ne socijalni :)
Ja lično nebi pogledao auto tipa tvog pored ovakog E36, jer je to BMW za ljude koji voze BMW samo što se zove BMW. Zna se koja je klasa BMW i šta podrazumjeva od opreme, e sad neko se stisne pa kupi šta može i toči koliko može, keš je tu sve nevidim drugi problem.
Brate ako si toliko močan zašto nisi kupio M3?
Nemoj više da se petljaš u moje auto i raspravljaš samnom.
Svaka roba vrijedi onoliko koliko se proda zato dosta i nek ti je sretno.
 
Član
Nisam ni reko da sam mocan nit cu kad reci al sam mogao i m3 uzet bez problema...ali treba malo gledat i naprijed...a i nedam za auto vise od 20k...nece mozda uvijek biti dubok dzep da se toci goriva bez beda...i da se napucava i sredjuje auto..skup je to sport narocito kad je bmw u pitanju...s druge strane, ja nebi nijednog e36 pogledao pored bilo kojeg e46...al opet svako ima svoje...al vjeruj da je dosta, dosta vise ljudi koji razmisljaju kao ja...rasprava nije ni s glave...samo ti iznosim cinjenice koje ti nisi spreman da prihvatis...i vjeruj da ce na kraju i biti scenario prepakovanja vozila prije nego prodaje...o 14 milja za njega mozes samo sanjat kod nas u BiH...ovo ti ne govorim zato sto tvoje auto ne vrijedi toliko nego sto niko nije spreman za njega dati taj kesh kod nas...mozes ti pripovjedat na 5 strana teme koliko sta vrijedi na njemu i koliko si ti ulozio u njega al djaba ti...to ostaje bmw e36 i u ocima 90% ljudi ne vrijedi toliko ni s glave, bez obzira sto je m technic i sredjen ko bombon...ja, ti i nekolicina ostalih znamo ali jebiga, nismo musterije...tebi sretno u prodaji svakako;)
 
Član
Potpisujem, ni ja nebi pogledao taj socijalni E46 pored ovog E36. Da imam samo ta dva u izboru, uzeo bi prije E36. Drugo su furaci koji bi da voze BMW, a uzeli najeftiniji BMW iz oglasa, kojeg ce pola skutera uzeti do 100 km/h... :lol: Et ja sam za cijenu Saxa VTS kad sam ga kupovao mogao uzeti 2 godine star Citroen C2 sa dizel motorom, a taj auto nisam ni pogledao, uzeo sam Saxa starog 6 godina.
 
Član
hahhaha...podijelise ljudi bmw na socijalne i haman na asocijalne...:D
Sta dalje reci, forum nam je pun ljudi sa rejserskim afinitetima...njihov odabir respektujem naravno a svoj ostavljam za sebe;)

:icon_exclaim:
 
Super Moderator
nodiash je napisao(la):
Nisam ni reko da sam mocan nit cu kad reci al sam mogao i m3 uzet bez problema...ali treba malo gledat i naprijed...a i nedam za auto vise od 20k...nece mozda uvijek biti dubok dzep da se toci goriva bez beda...i da se napucava i sredjuje auto..skup je to sport narocito kad je bmw u pitanju...s druge strane, ja nebi nijednog e36 pogledao pored bilo kojeg e46...al opet svako ima svoje...al vjeruj da je dosta, dosta vise ljudi koji razmisljaju kao ja...rasprava nije ni s glave...samo ti iznosim cinjenice koje ti nisi spreman da prihvatis...i vjeruj da ce na kraju i biti scenario prepakovanja vozila prije nego prodaje...o 14 milja za njega mozes samo sanjat kod nas u BiH...ovo ti ne govorim zato sto tvoje auto ne vrijedi toliko nego sto niko nije spreman za njega dati taj kesh kod nas...mozes ti pripovjedat na 5 strana teme koliko sta vrijedi na njemu i koliko si ti ulozio u njega al djaba ti...to ostaje bmw e36 i u ocima 90% ljudi ne vrijedi toliko ni s glave, bez obzira sto je m technic i sredjen ko bombon...ja, ti i nekolicina ostalih znamo ali jebiga, nismo musterije...tebi sretno u prodaji svakako;)

nemojte se svadjati :D
ali ni ja ne bi pogledo ni jednog e36 pored e46... nek je ovaj i tuniran i nek je M3 al djaba ti drug to je stari model.. e46 je puno ispred ;)
ja to znam jer se i stari bavi tom prodajom i tako to...
isto kad bi uzeo stari A6 pored novog A6 ?
gdje to ima ?
no ne bitno... sigurno tvoj auto vrijedi toliko gledo sam slike i sve to i tebi sretno u prodaji druze ;)
 
BHT Ovisnik
u obične a6 i nove a6 ima razlike ihihi,al e36 meni ima premocnu liniju,pogotovo ova e36,jest da mi je e46 veoma drag bmw,ali opet mnogo bi razmislio pored ovog coupea
 
Super Moderator
CoL3-99 je napisao(la):
u obične a6 i nove a6 ima razlike ihihi,al e36 meni ima premocnu liniju,pogotovo ova e36,jest da mi je e46 veoma drag bmw,ali opet mnogo bi razmislio pored ovog coupea

ma drug velika je to razlika... to je novi model.. nije e46 facelift vec novi model, u tom je stvar i to puno znaci... dok izadje novi model onom starom brzo opadne cijena znas
ovaj e36 vrijedi dosta vise od prosjecnog al pazi.. ko zna sta ti je M optic i sta je ovo sta je ono... 80% ljudi to ne zna
ista stvar za audi allroad
80% mozda i vise ljudi ne zna sta je to... to je za njih A6 karavan koji serijski ima quattro pogon... i nista vise.. a ima puno stvari ;)
 
BHT Ovisnik
znam,al mozda bih prije uzeo ovakvoga e36,jeftinije odrzavanje,a svatko ce se vise okrenuti za ovakvom e36 nego stock e46,al mozda je sve to samo moje misljenje jer imam jettu mk2:)
 
Jarane pusti ti ove price sto laprdaju bezze on vrijedi koliko ga ti god cjenis njegov znak vrijedi pola golfova ko bmw nije vozio taj ce ti pricati i laprdati o tvom auto praviti se pametan a niko nezna auto bolje od tebe i to je cjena realna kakav je auto da imam kesh ja bi ga kupio zivotami odma bez misljenja sretno i prodace se garantujem ti ja kad sam svog bmw starog 535 prodavao svak je laprdao svasta nesto nema raja kesha ko ce to sipati itd.... medjutim otiso je za 4 dana ko ima kesh i ko voli bmw i ko zna sta je bmw on ce ga i uzeti postavi na autopijacu oglas i vidjet ces da ce otici mene je musterija od tamo ihihiih koliko
 
Član
ma pricajte sta hocete,meni i dalje oci ispadaju na ovo auto:D
e36 mi je najljepsa serija trica ikad,ne znam sto al tako je;)
 
Član
E36 kupe, je jedan od naljepših kupea koji se voze našim cestama, a o Edisovom ne bih da pričam, mislim da bi bilo suvišno.

Svaki auto ima svoju mušteriju,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top