BMW E36 M-Technic

BMW E36 M-Technic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
allroad je napisao(la):
isto kad bi uzeo stari A6 pored novog A6 ?
gdje to ima ?

a gdje to ima stari i novi A6 za iste pare ?

hoces da kazes bi li uzeo stari A6 sa nekim 3.0 motorom i full opremom ili novi A6 osnovni model sa osnovnim motorom i opremom ?


e tako ti je razlika izmedju ovog E36 i obicnog E46... pa ko voli nek izvoli

ko ne voli nek ne omalovazava ;)
 
Član
i moja mazda je otisla za vecu sumu, nego sto je standardna cijena polovne. ima ljudi koji hoce na autu raditi i kad im se ponudi vec sredjeno auto uzmu ga takvog. ili nesto po svome ukusu dorade, podlogu dobru vec imaju, ili ga ostave kakav je.

mada nije uvijek tako, da dorada u cijenu ide. spojleri, felge, lak mu ne dizu automatksi cijenu.

svakome je svoje auto normalno najvrijednije, i ako mozes dobiti dobre pare za njega - zasto da ne.

sretno :)
 
Član
nodiash je napisao(la):
Nisam ni reko da sam mocan nit cu kad reci al sam mogao i m3 uzet bez problema...ali treba malo gledat i naprijed...a i nedam za auto vise od 20k...nece mozda uvijek biti dubok dzep da se toci goriva bez beda...i da se napucava i sredjuje auto..skup je to sport narocito kad je bmw u pitanju...s druge strane, ja nebi nijednog e36 pogledao pored bilo kojeg e46...al opet svako ima svoje...al vjeruj da je dosta, dosta vise ljudi koji razmisljaju kao ja...rasprava nije ni s glave...samo ti iznosim cinjenice koje ti nisi spreman da prihvatis...i vjeruj da ce na kraju i biti scenario prepakovanja vozila prije nego prodaje...o 14 milja za njega mozes samo sanjat kod nas u BiH...ovo ti ne govorim zato sto tvoje auto ne vrijedi toliko nego sto niko nije spreman za njega dati taj kesh kod nas...mozes ti pripovjedat na 5 strana teme koliko sta vrijedi na njemu i koliko si ti ulozio u njega al djaba ti...to ostaje bmw e36 i u ocima 90% ljudi ne vrijedi toliko ni s glave, bez obzira sto je m technic i sredjen ko bombon...ja, ti i nekolicina ostalih znamo ali jebiga, nismo musterije...tebi sretno u prodaji svakako;)

Ma daj pusti mi se priće za malu djecu, al kad si se već zado i hoćeš da samnom raspravljaš o BMW-u hajde... Prvo da ti kažem par stvari kako misle ljudi koji su fanovi BMW-a i koji znaju šta koliko vrijedi i šta se cijeni. Kad imaš sredstva da kupiš M3 i da voliš BMW ne znam kako bi istinski ljubitelj odolio, na dalje ako to nemožeš da podneseš i ne želiš da trošiš novac na održavanje takog auta nećes sigurno kupiti 1.6i kad postoji paleta motora koji su nebo i zemlja u odnosu na 1.6i
Taj E46 316i obićno dođe go ko pištolj sa opremom kao golf, mozda i manje, ne vidim kakav je užitak voziti takvog BMW-a koji skoro pa nema ništa od opreme a da nepričam da vuče ko biciklo :)
Opet zavisi ko uzima auto, jer ljudi koji znaju šta je BMW neće sigurno uzeti 316i a evo zašto...
Razlika u potrošnji između 316i i 325i E46 prije facelifta je oko 1.8l i reg je skuplja oko nekih 100km, par litara ulja više i dvije svjećice, a šta dobiješ to saznaš kad kupis 325i, užitak u vožnji koji se samo može opisati kad sjedneš za volan, dosta izdržljiv motor, mnogo izdržljiviji od četvrtaka, zvuk, većina ih ima zavidnu opremu, skoro pa sve što može auto da ponudi.
Tako da je argument o potrošnji i finansijama je budalaština.
Prijatelju samo ti uživaj u svom 316i a ja ću u svom a sad hoće li se prodati ili ne zaboli me gedora :) ko ovo voli neće žaliti isto ka i ja što nisam, auto tek reg, nemam marke ulaganja, vozim i još me veseli ;)

Schumi je napisao(la):
Eto ako dovučeš M-a pa prepakuješ hoću ja taj tvoj motor :D

Još se lomim da ili ne, ako se to sve poklopi i prepakuje sa M3 biće svega rijetkog za prodat ;)
Vidim spominju se i nekakvi audi, ja nebi ni jednog :)

BMW fanovi dobro zanaju šta je M a poslije toga stepenica je M-Technic, šta sadrži i kolika je razlika između obićnog i M-a ili M paketa, pogotovo ovaj koji je otišao daleko od fabričkog M-paketa, a ko gleda E36 kao E36 to je go seljak ili čovijek koga BMW ne zanima, takav i netreba da ga gleda za njega i nije ovako auto.

Oni koji me znaju i koji su uživo gledali moj auto dobro znaju kakav je to auto. :)
 
Član
Sve je to u redu i svako ima svoje... neraspravlja mi se vise...cinjenica je da ga vec pravo dugo prodajes i da ga najvjerovatnije neces ni prodat...za te pare...ako se to ikad desi...javi nam...sretno;)
 
Član
cinjenica je da danas mozes jedva golfa 2 dizela , a ne BMW kao sto je ovaj. Meni su govori za vectru da necu nikad dobiti 5000KM za nju kad su svu u oglasima bile max. 4000max. Edis je prvi govorio :D pa ode vectre sjeca se Edis. Svaka roba ima svoju musteriju
 
Član
Micky je napisao(la):
cinjenica je da danas mozes jedva golfa 2 dizela , a ne BMW kao sto je ovaj. Meni su govori za vectru da necu nikad dobiti 5000KM za nju kad su svu u oglasima bile max. 4000max. Edis je prvi govorio :D pa ode vectre sjeca se Edis. Svaka roba ima svoju musteriju

Ma benga je već dogovoren, ćeka se lova, al neka malo rasprave ;)
A sjećam se vektre, ja nisam vjerovo kad cova izbroja 5 milja, sjećam se ko da je juće bilo u onoj piceriji...
 
Super Moderator
JD. je napisao(la):
allroad je napisao(la):
isto kad bi uzeo stari A6 pored novog A6 ?
gdje to ima ?

a gdje to ima stari i novi A6 za iste pare ?

hoces da kazes bi li uzeo stari A6 sa nekim 3.0 motorom i full opremom ili novi A6 osnovni model sa osnovnim motorom i opremom ?


e tako ti je razlika izmedju ovog E36 i obicnog E46... pa ko voli nek izvoli

ko ne voli nek ne omalovazava ;)

pa na to sam mislio vidim da si me svatio :D
i ja bi vjerovatno u mladim danima uzeo bjesnije... i vecina ovdje ne razmislja o prodaji a kad dodje vrijeme prodaje jebi ga onda... zato kazem prije ces prodat novi A6 koji je najosnovniji model nego ovaj stari koji je napucan do bola :D
ne omalovazavam ja samo kazem kako je ;)
 
Član
kad je vec prica staro novo, moze li neko samo pogledati 190E 2.3 16V mercedesa ili 124 coupe, ili ford cossi, itd.... kocka M3 , glupo je pricati i polemisati na tu temu ljudi prodaju auta npr. iz 1764 za cijenu nove bmw 7 ice i to se kupuje. Edise sretno dalje sa novom masinom. Nek si i ti vise skontao sta je munja :cool:
 
Super Moderator
Micky je napisao(la):
kad je vec prica staro novo, moze li neko samo pogledati 190E 2.3 16V mercedesa ili 124 coupe, ili ford cossi, itd.... kocka M3 , glupo je pricati i polemisati na tu temu ljudi prodaju auta npr. iz 1764 za cijenu nove bmw 7 ice i to se kupuje. Edise sretno dalje sa novom masinom. Nek si i ti vise skontao sta je munja :cool:

e sad glupo ti poredjenje :lol:
 
Član
morao sam :D ja sam mu fino govorio da plin ugradi, nista ne trosi ide strasno i prije bi ga prodao:icon_eek::lol:
 
Kako ja ovu temu nisam prije vidjela? :icon_biggrin: slabo izgleda posjecujem njemacku garazu :lol: ...a komentara sto se tice...rekoh ja vec, svaka roba ima svog kupca, ma koja joj cijena bila ;) a da se nece prodat...pa ko ga ne zna cijeniti nema potrebe ni da ga kupuje,onaj ko zna taj ce i kupiti...uglavnom, jedno od auta u koje se ne moras zagledati da vidis koliko je u njega ulozeno i koliko kvalitetno, a to sve ima i svoju cijenu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top