BMW 330xd 270 ks

BMW 330xd 270 ks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Astra je napisao(la):
nisam vozio,ali imam 2 komsija sa novom E klasom i takodje bmw 3 ko u tebe,koji ne mogu da sidju sa trotoara kad je snijeg par cenata mizernih ,a i nagledo sam se na cesti kako sveraju.. Nikakav hejt,samo kazem da je meni auto sa zadnjom vucom sranje zimi,samo cestitam sto si razmisljao kad si uzimao..

Ne bi se bas slozio sa tobom,imao sam priliku jednom da vidim kako E klasa 270 cdi lezi dobro na snijegu..I to preko karaule ,ja sam vozio Touarega i bas sam ga bio stisnuo ,ali lik ispred mene sa Mercom leti ,
i ulijece u krivine ko lud ,a ja sa 4x4 i sa novim gumama nisam mogao ni blizu da uletim brzo kao on ,svaki put esp se upali...
Fazon sa Mercom i Bmw-om kod zadnje vuce su samo dobre gume...i
Al et ja na svu srecu imam 4x4 ,mada raspodijela snage je na zadnju 60 na prednju 40 tako da opet vise snage ide na zadnji pogon,al ko sto reko samo dobre gume i vozi misko...
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Nemam vozacku nesto dugo, 10-tak godina, citav zivot vozim auto sa zadnjom vucom, prvo 190-ku, sad eto BMW i NIKAD nisam imao problema zimi, redovno sam na Bjelasnici, Jahorini i nasim ostalim reljefnim neravninama. Ono sto je najvaznije je dobra-nova iskljucivo zimska guma i lagana noga.

P.S. nikad nisam stavio vrecu cementa u gepek niti bilo kakve utege

sorry za off, benga ti je i dalje na prvom mjestu ;)
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Poz Raja...u fazi sam kupovine Led stopki ...Ispod su 3 koje su u uzem izboru...Meni iskreno se najvise svidjaju zadnje jer idu nekak uz boju vozila ,na fazon Clean look....Sta vi mislite...

[attachment=18471]
[attachment=18472]
[attachment=18473]
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

bolje uzmi onda led kao na prvoj slici...onaj bijeli gornji dio da ti je malo tamniji...ove trece i nisu nesto lijepe a i gotov u istoj nijansi kao i auto...imam osjecaj da ce ga zatvorit...
 
Super Moderator
RE: BMW 330xd 231ks ...

original drug ;)
prvo sto su dosta kvalitetnije a drugo taj BMW je najljepsi u originalu ko i svaki... ja inace nikad nisam ljubitelj mjenjanja tih stopki i tako... da ti je crn auto pa mozda da stavis ove tamne pa hajd... al ipak ja sam za original :D
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

nodiash je napisao(la):
bolje uzmi onda led kao na prvoj slici...onaj bijeli gornji dio da ti je malo tamniji...ove trece i nisu nesto lijepe a i gotov u istoj nijansi kao i auto...imam osjecaj da ce ga zatvorit...

Nisu ni prve lose...ko je dobar sa PS da proba da ih uglavi..da vidimo kako cuce....
 
RE: BMW 330xd 231ks ...

komsija ima na svom bmw-u te prve stopke sto si ti stavio...odlicno mu stoje, moj ti je savjet da njih kupis ;)
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Death_beat je napisao(la):
komsija ima na svom bmw-u te prve stopke sto si ti stavio...odlicno mu stoje, moj ti je savjet da njih kupis ;)

Aha ,super..ako budes imao prilike ...uslikaj da vidim kako cuci.... :)

pozz
 
RE: BMW 330xd 231ks ...

ma iz inostranstva je, pa ga sad nema :) ali i kod njeg je malo tamnija boja, pa se bas fino uklopilo..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top