Black__Devil__VW__Velika Kladusa___malo ljepse slike :)

Black__Devil__VW__Velika Kladusa___malo ljepse slike :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Black__Devil

respect za projekt.....strava passat...nisam procitao koji motor unutra....tdi od 130ks s chipom...vozio na poslu ide ko blesav....
 
RE: Black__Devil

evo jedne slike bas se dobro i nevidi..al et koliko toliko.znaci nove sijalice su u pitanju..XENON D2S 6000K..ja prezadovoljan..nije bilo od 8000K pa se odluci na ove..
bice druge,nove,ljepse..cim vrjeme bude ljepse pa ide na slikanje..
pa moram da postavim slike ono sminkerske..:lol::lol::lol:

 
Član
RE: Black__Devil

6k je pravi izbor. Inace, auto je kao zmaj!
Je li puno tvrdji otkad si ga spustio?
 
Član
RE: Black__Devil

boTa.buGojno je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
sinoc pokusaj provale u passaner..bem im sveee..slike kasnije..malo ostecena vozaceva vrata..al izgleda da nisu mogli provaliti il sam naisao ranije pa im pokvarioo zabavuu..najvjerovatnije pocetnici mafije..hehe..

pa kako to jaro da nemas alarm

jebga jarane ja cuo najaca je cobra al lik navecer ljepo parkiro mercedesa sutra dosao na parking po auto gdje mu je auto parkirano bilo tu je nasao cobru a auta nidje hahahha.... :D

Snalazljivi su oni... oni ako se na neko auto namerace, onda ga nece biti... Zato bi ja na bolje auto uvijek stavio GPS tracking uredjaj, sakrio ga dobro, i to bi valjda pomoglo :icon_smile:
 
RE: Black__Devil

Turbo je napisao(la):
6k je pravi izbor. Inace, auto je kao zmaj!
Je li puno tvrdji otkad si ga spustio?

mogu ti reci da je tvrdi..al nije sad bas toliko..kupovat cu ja komplet set..samo opruge nisu bas neko rjesenje..al svakako dosta ljepse izgleda..
lijepo je i bolje se vidi sa 6000K..al 8000K je nekako ljepse..al nije bas to neka razlika..

pozz
 
RE: Black__Devil

danas se malo slikalo..pa reko da postavimm..cekam i malo noc da ljepse slike stavim kad su xenon blic blic:lol:

Evo na Starom Gradu u Velikoj Kladusi:

evo i kolega se vidi
i176169_P6130626.JPG


i176168_P6130621.JPG


i176167_P6130607.JPG


i176166_P6130606.JPG
 
RE: Black__Devil

Zna li kako da skinem Kuku od Auta..treba mi kljuc a sad neznam jel taj kljuc isti kao u svi VW vozila(Passata)..nije mi dosao kljuc..jbg..pa sam neznam sta da radim kako da je skinem..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top