Black__Devil__VW__Velika Kladusa___malo ljepse slike :)

Black__Devil__VW__Velika Kladusa___malo ljepse slike :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Black__Devil

evoo kupio sam ovu stvarcicu.solidna je a sad koliko ce mi trajati neznammm..sve sam dobro nastimaoo..al nikako da mi se naziv pjesme prikazuje na bordcomputeru i na displeju od navigacije.. kao sto je prikazivao kad sam od rođe stavio njegovv..e to me jebe najvisee..zna li tkoo sta trebam ucinutii,da mi prikaziva..neko kaze treba podesiti nesto na navigaciji alll STO??

slika 1


slika 2
 
Član
RE: Black__Devil

Da RDS ti treba biti ukljucen, jer sluzi za citanje digitalnih informacija, u ovom slucaju informacija koje salje taj fm transmitter (ako salje).
 
Član
RE: Black__Devil

planiras zamjenit fabricke xenone angelsicama hmmm ja to nebi nikad uradio ukoliko su ovi tvoji farovi uistinu xenon...
 
RE: Black__Devil

sinoc pokusaj provale u passaner..bem im sveee..slike kasnije..malo ostecena vozaceva vrata..al izgleda da nisu mogli provaliti il sam naisao ranije pa im pokvarioo zabavuu..najvjerovatnije pocetnici mafije..hehe..
 
RE: Black__Devil

black_devil je napisao(la):
sinoc pokusaj provale u passaner..bem im sveee..slike kasnije..malo ostecena vozaceva vrata..al izgleda da nisu mogli provaliti il sam naisao ranije pa im pokvarioo zabavuu..najvjerovatnije pocetnici mafije..hehe..

pa kako to jaro da nemas alarm
 
RE: Black__Devil

Frenkie-3B je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
sinoc pokusaj provale u passaner..bem im sveee..slike kasnije..malo ostecena vozaceva vrata..al izgleda da nisu mogli provaliti il sam naisao ranije pa im pokvarioo zabavuu..najvjerovatnije pocetnici mafije..hehe..

pa kako to jaro da nemas alarm

jebga jarane ja cuo najaca je cobra al lik navecer ljepo parkiro mercedesa sutra dosao na parking po auto gdje mu je auto parkirano bilo tu je nasao cobru a auta nidje hahahha.... :D
 
Član
RE: Black__Devil

black_devil je napisao(la):
sinoc pokusaj provale u passaner..bem im sveee..slike kasnije..malo ostecena vozaceva vrata..al izgleda da nisu mogli provaliti il sam naisao ranije pa im pokvarioo zabavuu..najvjerovatnije pocetnici mafije..hehe..

čuvaj passata sad samo gledaju kako će krasti imo si sreće i to puno ;)
 
RE: Black__Devil

ee sad nek mi neko objasni..:icon_question:
ja danas otisao do grada i vratio se..ja u garazu i primjetim da neradi jedno svijetlo(xenon)
ja da vidim sto je..otvorim onaj poklopac..izvadim sijalicu a ona u komadicima..
sve mi se rasulo..a nemam blage kako je to moguce..:icon_rolleyes:i sve mi ono otislo u leca,kako je puklo..???
sutra mooram da idem stavljati ponovo..i ode mi 120km za sijalicu jednu.:icon_sad: u pitanju je sijalica D2S..:icon_mad::icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top