Black__Devil__VW__Velika Kladusa___malo ljepse slike :)

Black__Devil__VW__Velika Kladusa___malo ljepse slike :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Black__Devil

black_devil je napisao(la):
sad se jednim maloo zajebavaoo,znate nocna voznja cesta prazna,i ja i on malo preko 100km/h i ostavio ga ja dosta..mislim goolf 2 obicni neki i passat odmah znate o cemu je rijec..
I meni nesto pri 120km/h nesto bummm i nece da vuceee...ja gas a on nistaaa..
jbg.. prije je ista stvar bila..al valjda neka cijevcica bila pukla sto vodi do turbine tako nesto...nerazumjem se bas..al ucim polako:icon_smile:
gledao sam sta je radio majstor samo mi je tu istu cijevcicu samo nastavio s drugom..i ja sad mislim da je ponovo u pitanju ista stvar..
:icon_sad::icon_sad:

i ode golf ispred tebe... brm brm :D:D
 
RE: Black__Devil

ma on dok je mene stigao ja skretao kuci...nije meni naglo brzin pala,nego nece gas da primiii,stoji na 80km/h i gotovo...jbg..
 
Član
RE: Black__Devil

black_devil je napisao(la):
ma on dok je mene stigao ja skretao kuci...nije meni naglo brzin pala,nego nece gas da primiii,stoji na 80km/h i gotovo...jbg..

hidraulicni podizaci goriva ili.... ventili na turbini jako slicni simptomi... oba ova slucaja su na passatu.... zabiljezena
 
RE: Black__Devil

rjesit problemmm..ista stvar kao i prije..al sad nije nastavita cijevcica nego je kupita nova..sad vucee jos bolje..hehe..

novo sto je doslo na passata su zmigavci..ovi stari vec bili izgrebani i malo napuknuti kad me je tip na parkigu zvekno..dobro su sjeli.uskoro slike..mada se nema sta puno za vidjeti..
 
Legend
RE: Black__Devil

sto mu ne prespojos onaj kabl sto ide na kompijuter, i malo ga zavaras, trosit ce ti litar vise, al ce ici puno bolje :))
 
RE: Black__Devil

Evo kao sto sam rekao zamjenio sam zmigavce jer su moji mislim jedan bio napuknuo..a pomalo i izgrebani..pa sam dobijo druge.. Marka koja je u pitanju jeste od FK..evo par slika..mada se nema sta puno pokazati..zmigavci normalni :lol:

slika 1

slika 2

slika 3

slika 4
 
RE: Black__Devil

leglo jeste..al mislim da ce ubrzo leci nes drugoo..imam u planu stavljati ovako nes..
slika 1


ove su mi oko 250eura..

a ima i ovako nes oni su mi malo jeftini..

slika 2

slika 3


pa...

al to ce ici tek ako prodam felge sto imam..:lol::lol:
imam dva modela felgi..pa ima li kupac? :icon_smile::icon_smile:
nije valjda da nevaljaju ni jedne..za one pare..
 
Član
RE: Black__Devil

super burazeru samo naprijed ovi farovi bi izgledali veoma fantasticno samo malo skuplje ali cef je cef
 
RE: Black__Devil

cejfff je..al nije to ni zbog toga negoo,sto ce mi to isto promjeniti malo izgled na bolje..
prije da cu se odluciti za ove prvee..zbog chrom grila..
 
Član
RE: Black__Devil

extra passat ako stavis ove farove ima da bude opasan pravo :D jos ga naljuti i dobar je
 
RE: Black__Devil

D_cash je napisao(la):
extra passat  ako stavis ove farove  ima da bude  opasan pravo  :D  jos ga naljuti  i dobar je

hvalaaa..bicee on ljutt..al nije mi Radmila jos javila za lajsnu,nastavak,kako ko vec zovee tu stvarcicu,da li je dosla iz njemacke..:icon_rolleyes:
 
Član
RE: Black__Devil

Sta da ti kazem, za ove farove, ja bi isao na one samo sa angel eyes-ima, a ne sa jos dzidza, nek bude clean + xenone od 6000k i to je to :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top