Black__Devil__VW__Velika Kladusa___malo ljepse slike :)

Black__Devil__VW__Velika Kladusa___malo ljepse slike :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Black__Devil___NOVE FELGE

ne znam al ne leze mi bas najbolje...iskreno...mogo si i bolje sebi uzet...
 
Član
RE: Black__Devil___NOVE FELGE

nisu po mom ukusu,ne volim ove sto imaju ovaj "obruc" okolo,mada mu ne stoje lose,naprotiv
pasonja je stroj,ljut je
 
RE: Black__Devil___NOVE FELGE

a nije lose,ali eto ebi ga mogao si u bolje naci.mislim bitno druze da se tebi svidjau,to je definitivno najvaznije.ali si trebao neke jednobojne uzeti,sta ja znam,ja bar volim takve,na bilo kom autu,a pogotovo na passata mislim da bi bolje legle.

ALI,bitno da se tebi svidja ;)
 
RE: Black__Devil___NOVE FELGE

;)dobreeeeeeeee samo pozadi jos distance[attachment=10192], i to je to,nego de mi reci koje dimenzije guma imas,nesto mi ne liche na nisko profilne
 
RE: Black__Devil___NOVE FELGE

dobre su ovo felge jako kvalitetne i jako tražene stim da idu na neka malo manja auto golf 234 itd za pasata nisu jer pasta je limuzina od auta zato njemu treba nešto veće da ga otvori bar ih ofarbaj u sivo bit će puno bolje ovako mi sad nekako pravo jeftino izgleda ili se varam to je samo moje mišljenje
 
RE: Black__Devil___NOVE FELGE

ne izgledaju jeftinoo..felge na slici bas i nisu nestoo..kakve su one kad ih gledas ovako svojim ocima u zivo..hehe...pogotovo u pokretu..
a sto se tice zatvaranja..ja nesto to i vise volim..nevolim kad ima na njemu previse neki..
najprije da cu ici da bude sve crnoo..al vidjecemo sve polako..
sad dolazi na red folije,muzika i filter K&N..sad neznam sto cu prije..vidjecemo koliko ce mi novca ostati kad se vratim iz Spanije..
pozz
 
RE: Black__Devil___NOVE FELGE

nodiash je napisao(la):
ne znam al ne leze mi bas najbolje...iskreno...mogo si i bolje sebi uzet...



mogao sam bolje...to znamm..al za sve nesto bolje treba i bolji dzep imati..kontas?:icon_smile::icon_smile:
 
RE: Black__Devil___NOVE FELGE

black_devil je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
225/45/R17 vidi se na jednoj slici ...

eh onda da su barem pozadi malo sire 245



gledacu da budu gume sire pozadii...ove su nove gume..pa sad da ih skidam i uzimam neke,kad su skupe jbg..
a neznam za te distancere..kako to djeluje na auto??

kako mislis to kako djeluje na auto,opticki djeluje super,a onako malo su radlageri izvrzeni vecim opterecenjem ali nista dramaticno,ja vec vozim godinama sa distancerima
 
RE: Black__Devil___NOVE FELGE

ehh drugg znam ja da vozis po Svicarskoj al ovo je Bosna..malo malo pa bum u rupu..hehe..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top