BH Telecom uvodi flat rate na sve ADSL G pakete

BH Telecom uvodi flat rate na sve ADSL G pakete

Član
nezz jestel primjetili... ali telecom ce od sada nuditi "do" 2mbita npr. brzinu, ogradili se odmah ugovorom, tako da ako se imaju problemi sa manjom brzinom mozes mahat usima... nisu blentavi, znaju da nisu ulagali u infrastrukturu svugdje isto, zavisi i od centrala tako negdje mogu dati tu brzinu negdje ne... u sustini koliko ljudi klikne "download" tako ce ici i brzina... ebo taj adsl, kad nemas ni sigurnu brzinu... :lol: :lol:
 
Limpi je napisao(la):
nezz jestel primjetili... ali telecom ce od sada nuditi "do" 2mbita npr. brzinu, ogradili se odmah ugovorom, tako da ako se imaju problemi sa manjom brzinom mozes mahat usima... nisu blentavi, znaju da nisu ulagali u infrastrukturu svugdje isto, zavisi i od centrala tako negdje mogu dati tu brzinu negdje ne... u sustini koliko ljudi klikne "download" tako ce ici i brzina... ebo taj adsl, kad nemas ni sigurnu brzinu... :lol: :lol:

ne zna ko se ne ogradjuje na taj nacin, nadji mi i jedan ugovor u kojem ti garantuju tacnu brzinu.
svaki put kada padne brzina, imao bi osnov da ih tuzis, onda.
 
Član
prije je u ugovoru fino bila definisana brzina, kad sam ja bio jos na adslu... naravno svaki put ako spadne zoves i da sreduju... neces tuzit sad, nije zapad, jer pored brzine, imas stavku da ako se desi pad, bla bla bla treba ih kontaktirat da izadju na lice mjesta i vide, utvrde te rijese u najkracem mogucem vremenu...

sad je fazon sto su stavili "DO", te neke xxx brzine... mozes imati najbrzi paket a brzinu jednog mbita, u "spici"... i odmah te na podrsci mogu iskljucit, jer daju ti brzinu koliku mogu "trenutno" hajmo reci... da zakljucimo, ranije si se mogao zalit i ganjat ako nemas 2, 4 mbita brzinu da ti povecaju i srede, sada tesko da ce moci...
 
Član
Dobio sam ADSL i mogu reći da je BULLSHIT.KOnekcija,nigdje veze ,brzina,nigdje veze,ping,kao da je glavni server na Sejšelima,a ne 3 KM od kuće...Zvao sam i 1422,i kao,vidimo da je konekcija užasna,pa riješit ćemo to ...
Imao sam wireless 2 godine,i mogu reći da su brzine i ping koje sam imao tu za BH telekom nedostižne,jedino ako ne naprave kakvo čudo.Valjda nema više ugovora dvogodišnjih,jer ovo mi sigurno neće u kući ostati ako se ništa ne promijeni...

Niti Youtube ne mogu gledati,u 2011,sa državnim operaterom!!!!
 
Član
Brzina mi se uvijek kreće oko 1,7x. Neznam šta je kod tebe tako.
34022685.png
 
Član
Ja nemam problema sa brzinom, 20g paket, evo bas veceras neku seriju skidao, picio mi torent konstantno preko 300 kb/s...
 
Član
jos ne treba zaboravit cuveni ping na adsl-u... kao da je 99"-ta :D

yosma zovi ih stalno i prijavi smetnje preko portala, da se sto brze rijesi ;)
 
Član
Da, ping je fakat los. Po danu rijetko ispod 70, po noci dogura nekad do 45, ispod toga ne sjecam se kad bi...
 
Član
Ja neznam kako Vi,al 25% razlike u brzini je fakat mnogo.
Testirati brzinu prema njihovom serveru u Sa je neobjektivno,a ni tu nije ping ispod 70...Ako uzmemo da ja npr igram Wolfenstein sa serverom u Holandiji,na igrici koja uopšte nije zahtjevna,i ping ne pada ispod 120,a gdje sam sa wirelessom imao ping od 30?????I brzinom od 2-4 Mb/s downloada,i 1 Mb/s uploada?'?

Uzeo sam Adsl samo radi Flat-a,ali mislim da će i tu brzine biti još manje....
 

Prilozi

  • PR249GLJ0&dual=yes&q2=39SPGZOWH.png
    PR249GLJ0&dual=yes&q2=39SPGZOWH.png
    65,5 KB · Pregleda: 7
Član
opcepoznata je stvar da adsl kod nas ima nikakav ping, igranje na nekim daljim serverima mozes zaboravit, a i ovi na balkanu, navecer obicno jos skoci malo ping... a brzine i to na adslu, pisao sam ranije sta i kako, sto su stavili ono "do"...
 
Top