BH Telecom uvodi flat rate na sve ADSL G pakete

BH Telecom uvodi flat rate na sve ADSL G pakete

Član
znaju se prednosti adsla, ali kada je u pitanju nas dragi bitchnet, sve je drugacije... ali u sa, ze, isplativije kablovski, barem se ne vezes ugovorom... uzmes, vidis radil bez problema, ako zeza, jbg, trazi drugo rjesenje
 
Eh to je nama problem do razlicitih centrala, sto nece niko da se potrudi da napravi, a posto je drzavna firma, imaju oni odakle lovu grabiti.
 
Član
to, evo u ze, telekom nije ni radio na paricama u gradu, ja u centru, maksimalno sto mi mogu pustit je moja tv(jedan stb) i neka 2mbita net... vise ne moze... imas nekoliko zgrada gdje su sredili, ostalo il je gore il je tu negdje... al zato kopaju sela uzduz i poprijeko :lol:
 
Član
sub3r je napisao(la):
@ ibizasa
900MB - 32min 27sec
evo sad skinuo :D

Zavidim ti :icon_cry:
Moram čekati ponedjeljak da bih imao konkretan odgovor za svoje područje te postupak prijave itd.

A recite mi na koji način se odjavljuje ova HS-HKB (samo kablovska televizija) i BHTelecom ADSL (samo internet) - njih trenutno koristim, te u slučaju da želim opet prijavit HS-HKB dal' moram opet plaćati priključak i ostale gluposti + potpisivati ugovor kao i sa ADSLom, dal i u slučaju ponovne prijave adsl-a moram plaćati novi modem, priključak, potpisivati ugovor itd ?

Volio bih se baciti u pustolovinu pod nazivom Telemach na neko vrijeme s obzirom da volim sport (ne pretjerano) al' HS nista ne nudi osim 2 EuroSporta sa morbidnim komentatorima te ArenaSport s bezvrijednim sadržajima, bar ova ArenaSport1 koju trenutno emituju u osnovnom paketu.
 
Ne trebas placati modem za adsl, mozda priklucak 10 maraka max, a bolje ti je da zamrznes, dok se ne skontas :)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Ne trebas placati modem za adsl, mozda priklucak 10 maraka max, a bolje ti je da zamrznes, dok se ne skontas :)

Haha, da se mrznem a 300+ KM za plin svaki mjesec? :)

Šalu na stranu, u ponedjeljak ću razmotriti situaciju kada je ovo u pitanju pa ako riješim nešto napravit ću update ako ne onda je sve ostalo na čekanju.
 
Član
Evo ljudi i ja sam priključio telemach...i leti ovaj od 22km..zadovoljan sam...a isključujem adsl g 8gb..pa vi eto vidite..meni je ovo isplatnije-bolje...pozzzzzz
 
Član
ibizasa je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
@ ibizasa
900MB - 32min 27sec
evo sad skinuo :D

Zavidim ti :icon_cry:
Moram čekati ponedjeljak da bih imao konkretan odgovor za svoje područje te postupak prijave itd.

A recite mi na koji način se odjavljuje ova HS-HKB (samo kablovska televizija) i BHTelecom ADSL (samo internet) - njih trenutno koristim, te u slučaju da želim opet prijavit HS-HKB dal' moram opet plaćati priključak i ostale gluposti + potpisivati ugovor kao i sa ADSLom, dal i u slučaju ponovne prijave adsl-a moram plaćati novi modem, priključak, potpisivati ugovor itd ?

Volio bih se baciti u pustolovinu pod nazivom Telemach na neko vrijeme s obzirom da volim sport (ne pretjerano) al' HS nista ne nudi osim 2 EuroSporta sa morbidnim komentatorima te ArenaSport s bezvrijednim sadržajima, bar ova ArenaSport1 koju trenutno emituju u osnovnom paketu.

sto se tice sportskih kanala, na telamachu imas 2 sport kluba (prenose englesku ligu, holandsku par meceva, bude i skotske lige, takodje i NBA ligu ko voli kosarku, NHL i sl.), 2 eurosporta (ES2 njemacku), ESPN America, golf klub, a ako hoces mozes i uzeti onaj dodatni paket sa arenama...
 
Član
Nacita se svega majke mi (ogranicavanje torrenta, limit na ADSL-u i slicno) meni je to sve cudno zaista jer koristim ADSL od drugog mjeseca od kaako je u funkciju pusten u mom gradu i bio je limitiran 1 godinu i od tada nema limita na paket (a brzina mi godinama s 384 na sad 1024 (i cujem opet raste) i sve to za 28km.
Racunar mi je zadnji put bio ugasen prije jedno 6 mjeseci (torrenti nocu, surf daju i sve tako)
Iako i ima kablovskih i bezicnih ponudjenih u gradu za manje pare ne pada mi napamet da prelazim s adsl-a
 
Član
:D :D :D :D :D :D
moja_tv_1.jpg

:D :D :D :D :D :D

Cijene:info sa 1422
10 KM ADSL 1g 1024/128-ogranicenje od 1GB
Flat paketi:
cijena - brzina - download
17 KM 1024/256 Flat 60% 189 GB
25 KM 2056/256 Flat 60% 379 GB
35 KM 3084/384 Flat 60% 567 GB
45 KM 4084/512 Flat 60% 756 GB
55 KM 6080/512 Flat 60% 1122 GB
65 KM 10 mbita /1mbit 60% 1890 GB
 
Član
http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M5492905c8e2.html
Samo u BH Telecomu :D :lol: :lol: :lol: :D – ADSL bez ograničenja!

Od 01. marta postojeći ADSL G paketi prelaze na FLAT
adsl_flat.jpg

Za sve pretplatnike ADSL G paketa koji su do sada imali ograničen pristup Internetu, BH Telecom od 01. marta uvodi pristup Internetu na flat rate osnovi i to za istu mjesečnu naknadu kao i do sada!

Novi ADSL paketi namijenjeni su postojećim ADSL G pretplatnicima, ali i novim pretplatnicima koji imaju veće potrebe za download-om multimedijalnih podataka, pri većim brzinama pristupa Internetu.

Korisnici ADSL G paketa će zadržati svoj username, password, e-mail adrese i hosting paket uz neograničeno korištenje Internet saobraćaja na fair use osnovi.

Korisnicima će biti ponuđena i dva nova flat rate paketa većih pristupnih brzina od po 6 Mbps i 10 Mbps.

BH Telecom za svoje korisnike uvodi i novi ADSL 1G paket sa 1G uključenog saobraćaja. ADSL 1G je paket namijenjen korisnicima koji nemaju velikih zahtjeva po pitanju pristupnih brzina i download-a.

Za poslovne korisnike BH Telecom je omogućio ADSL Cito paket po znatno nižim cijenama.

Promjenu ADSL paketa sa većeg na manji paket od sada korisnici mogu izvršiti po nižim cijenama, dok je promjena sa manjeg paketa na veći besplatna.

Idemo prvi, dajemo (uzimamo) više BH Telecom...
NoviAdslPaketi.jpg
 
Član
superman je napisao(la):
Cijene:info sa 1422
10 KM ADSL 1g 1024/128-ogranicenje od 1GB
Flat paketi:
cijena - brzina - download
17 KM 1024/256 Flat 60% 189 GB
25 KM 2056/256 Flat 60% 379 GB
35 KM 3084/384 Flat 60% 567 GB
45 KM 4084/512 Flat 60% 756 GB
55 KM 6080/512 Flat 60% 1122 GB
65 KM 10 mbita /1mbit 60% 1890 GB

evo da uporedimo sa telemachom, necu stavljat ovo iz akcijske ponude, nego obicnu

2048/256 22 KM
4096/384 35 KM
6144/512 45 KM
10240/1024 55 KM
30/1 140 KM
50/2 240 KM

U akciji sve su cijene isle za jedan dalje, tj. ovaj od 4Mb je bio po cijeni 22KM i td.
i jos uzeti u obzir da je kod telemacha cijena sa PDV-om, a kod telekoma nije...
 
Član
Ali zato BH Telecom nudi na velikom područiju, i negdje su fixni troškovi, tj priključak tog korisnika na mrežu visoki, i BHT je zadnjim sniženjem doveo do nekog optimalnog balansa po meni.
 
Top