BH Telecom uvodi flat rate na sve ADSL G pakete

BH Telecom uvodi flat rate na sve ADSL G pakete

Član
Joj,kad čujem kako strano ne valja,kako treba domaće samo koristiti itd itd,bude mi muka.Svi se boje konkurencije i samim tim razbijanja kradje tog istog naroda kojeg tobože štite.
Samo šteta što se samo bore za Sarajevo,te time obaraju cijene u tom gradu,a mi u ostalim gradovima se možemo pušiti.
 
Član
Pa ovi iz HS-a (čiji sam korisnik kablovske televizije) nisu sposobni ni adekvatnu argumentaciju sročiti te pravilno tekst napisati. Više gluposti i gramatičkih grešaka u životu na nekom obavještenju ne viđoh.
Zapošljavanjem nepismenih i nesposobnih ''nekoliko stotina'' radnika može samo pogoršati situaciju.

Treba samo sačekati određen vremenski period, nakon toga se informisati što je moguće više te odlučiti za jednog od ovih operatera ili pak kombinaciju ukoliko je neko u mogućnosti za tako nešto.
 
Član
Ja sam korisnik HS kablovkse televizije i interneta,a kad sam vidio sta Telemach nudi,sto se tice interneta za samo 22KM sve su prilike da prelazim na taj net,jer za 22KM ljepota od zivota nema limita,a sad ono brzina nije kako je napisana pada i ostali fazoni pa nek ko je hebe ha ya moze se malo sacekat da se povrati konekcija i to je to :D
 
Član
e pa zakasnili ste na akciju, tako da vise nece biti 22KM - 4Mb, nego 2Mb. to traje jos 2 dana, sto znaci da je vise nemoguce prikljucit, osim ako ne produze akciju...
 
Legend
kako bilo da bilo ovo u vezi BH TELECOM ADSL-a meni ce biti bolje
u mom podrucju rade 2 mreze wirelless ..... probao i jedno i drugo , nema limita,cijena odprilike ista ,ali uvijek sranja i problemi,ako pocne grmiti nema neta,....ako jace zapuse,....opet nema neta,nazovem sluzbu za korisnike da rijese problem.....nikoga ne boli briga uvijek pametuju da je sa mojom mrezom sve ok....da je do mene :lol: i posaljem to sve u PM

ADSL bar kod mene konstant dobro ,radi jeste da su govna skupa,al kad uvedu ovo "flat" odaberem ajd solidnu brzinu i da se placa do 40...50KM opet sam miran i radim sta hocu
 
Član
Bio sam globalnet korisnik 3-4 godine i sad smo telemach, uzeo akcijski za 22KM flat rate a brzina 4Mb/s sa PDV, ne placa se ni modem. Tacno je da je na pocetku STALNO internet zezao, pa prekidi po nekoliko sati, ne mozes otvarati stranice poslije 18h itd.
Ali sad ko prikljuci sigurno se nece pokajati ja odavno nisam imao prekida ni minute :icon_biggrin: a ne znam nikog u svom okruzenju da se zali, to sto citate po forumima su vecinom levati sa hs, logosofta itd. pa dolaze da lazu i seru po raznim forumima.
Dakle tople preporuke za telemach ;)
 
Član
1 Mb = 0.125 MB

Kod mene na adsl-u na onom speed testu daje rezultat od 1,75 Mb/s što je bijednih 0.21875 MB/s.
Sa 4Mb/s faktički pola MB u sekundi skidate. Drastična razlika.
Morat ću definitivno kontaktirati Telemach da vidim dal' pružaju uslugu na mom području.
 
Član
ibizasa je napisao(la):
1 Mb = 0.125 MB

Kod mene na adsl-u na onom speed testu daje rezultat od 1,75 Mb/s što je bijednih 0.21875 MB/s.
Sa 4Mb/s faktički pola MB u sekundi skidate. Drastična razlika.
Morat ću definitivno kontaktirati Telemach da vidim dal' pružaju uslugu na mom području.

Telemach nudi taj paket samo u probnom roku koji raje 12 mjeseci. Kasnije ako zelis nstavit koristit tu brzinu cijena se povecava a ako ne zelis cijena ostaje ista ali brzina ide na 2 mb/s.
 
Član


HS 2 Mbit paket, 25KM...
Ne pamtim kad je pukla konekcija...a to mi je bas bas bitno... ;)

Jedino sto torrente ogranicavaju 12h dnevno... :D
 
Član
i ja htio preci na telemach dok je ove akcije, ona teta mi rece da moram otici gore u BBI u njihovu direkciju pa ponovo podnijet zahtjev, jer sam nekad davno koristio kablovski pa odjavio. ugl nisam stigao, valjda ce produziti akciju, ja kako sam skontao onaj akcijski paket ti zauvijek ostaje???
 
Član
Ovo sam čekao da čujem :cool: mi u manjim gradovima imamo bhtelekom ili bežični koji više neradi nego što radi a podrška je gora negu u bht.
a i adsl ima u dosta sela koja su od grada po 30km što me je začudilo danas sam bio kod jednog prijatelja i tu bežični ne može ali adsl radi super :icon_biggrin:
 
Član
Trozic je napisao(la):
Ovo sam čekao da čujem :cool: mi u manjim gradovima imamo bhtelekom ili bežični koji više neradi nego što radi a podrška je gora negu u bht.
a i adsl ima u dosta sela koja su od grada po 30km što me je začudilo danas sam bio kod jednog prijatelja i tu bežični ne može ali adsl radi super :icon_biggrin:

pa mora radit,cim ima telefonska linija mora imat i adsl. Stari mi to radi i kaze da nije normalno koliko zahtjeva imaju bas od tih ljudi sa sela. mislili su da je ludost oko adsl-a,ali kad je dosla moja tv narod je potpuno poludio, svi uzimaju to. jedan je razlog i bjezanje od one rtv pretplate,koja iz dana u dan sve vise kolje:icon_biggrin:
 
Član
zalosno je kako telekom uopste nije konkurentan u vecim gradovima.... kablovski su tu uglavnom isplativiji... ali zato po selima, nema tu uzimaju od ljudi lopatom...
 
Top