BH Telecom uvodi flat rate na sve ADSL G pakete

BH Telecom uvodi flat rate na sve ADSL G pakete

Član
Ako je na FAIR osnovi nevrijedi to nista.

mislim da sam zasluzio dzenet saburajuci na netu a paket je adsl g 20gb za skromnih 45km mjesecno
ali se zato brzo pingujem :)
 
Član
Zasto ne vrijedi nista, 60% ukupnih mogucnosti veze?? Ja cu i onako skinuti do 50ak GB mjesecno, a to omogucava mnogo vise.

Bitno mi je samo da ne moram pazit kad gledam youtube i sl, koliko sam potrosio...

Samo se nadam da veza nece usporiti ko dial-up, kad svi sad navale skidati uz flat, pa da onda ne mogu otvoriti ni google.
 
Član
Moze jedan savjet,kod mene je paket 8Gb sta sad treba da uradim da imam i moju-tv jel se sta dodatno placa ili???
 
Član
struja to ti je nesto potpuno drugo, al odes brate na salter telekoma i kazu ti sve sta ti treba :D
 
Član
struja podneses zahtjev za moju tv i onda trazis stelu,da ti dodju prije,da ne cekas mjesec dana, ako podneses zahtjev u zenici a nemas nikoga javi se,pa da rijesimo nesto:cool:
mozes zadrzat taj paket adsl-a i uzet onaj najobicniji moje tv,tj dobijes moju tv i fiksni telefon,svi pozivi prema drugim fiksnim su besplatni

ali nemoj zurit,cekaj prvi mart,bit ce izgleda promjene u paketima,danas mi stari rece,on radi u telecomu,bit ce jos nekih popusta i tako to;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
struja podneses zahtjev za moju tv i onda trazis stelu,da ti dodju prije,da ne cekas mjesec dana, ako podneses zahtjev u zenici a nemas nikoga javi se,pa da rijesimo nesto:cool:
mozes zadrzat taj paket adsl-a i uzet onaj najobicniji moje tv,tj dobijes moju tv i fiksni telefon,svi pozivi prema drugim fiksnim su besplatni

ali nemoj zurit,cekaj prvi mart,bit ce izgleda promjene u paketima,danas mi stari rece,on radi u telecomu,bit ce jos nekih popusta i tako to;)

hvala drug,iskreno i ne zuri mi se i ne pamtim kad upalim tv,nego ako ti ne bude mrsko kad se izdesavaju sve te promjene javi mi sta je najpovoljnije posto imas inf iz prve ruke ;)
 
Član
http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M5a8832405cd.html

http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M5e6dcb05893.html
:cool:
 
Član
strujaze je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
struja podneses zahtjev za moju tv i onda trazis stelu,da ti dodju prije,da ne cekas mjesec dana, ako podneses zahtjev u zenici a nemas nikoga javi se,pa da rijesimo nesto:cool:
mozes zadrzat taj paket adsl-a i uzet onaj najobicniji moje tv,tj dobijes moju tv i fiksni telefon,svi pozivi prema drugim fiksnim su besplatni

ali nemoj zurit,cekaj prvi mart,bit ce izgleda promjene u paketima,danas mi stari rece,on radi u telecomu,bit ce jos nekih popusta i tako to;)

hvala drug,iskreno i ne zuri mi se i ne pamtim kad upalim tv,nego ako ti ne bude mrsko kad se izdesavaju sve te promjene javi mi sta je najpovoljnije posto imas inf iz prve ruke ;)

no sikiriki,znat ces. Uglavnom kad skontas,kad uzmes tu moja tv, dobijes fiksni telefon,doduse drugacije numeracije od ostalih,ali nije ni bitno, uskoro ce svakako svi imat to,odjavis onaj fiksni,i rijesio si se one pretplate za federalnu televiziju, oni najvise deru majku im *****,placas bezveze 13km
 
Top