Belaj u TZ

Belaj u TZ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
svjez info...Trizu su zarobili i traze otkupninu u vrijednosti od dvije ratkape od yuge i polovan amortizer od golfa keca:D
 
Član
nodiash je napisao(la):
svjez info...Trizu su zarobili i traze otkupninu u vrijednosti od dvije ratkape od yuge i polovan amortizer od golfa keca:D

:lol: ajmo ljudi... ko ima... sigurno se o istim mafijasima radi sto su Djulba No.2 ukrali ratkapu...
 
Član
bulex je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
svjez info...Trizu su zarobili i traze otkupninu u vrijednosti od dvije ratkape od yuge i polovan amortizer od golfa keca:D

:lol: ajmo ljudi... ko ima... sigurno se o istim mafijasima radi sto su Djulba No.2 ukrali ratkapu...

To je ista ta skupina definitivno...djulba ako imas od yuge javi se plizz...da spasimo jedan tuzlanski mladi zivot:icon_biggrin:

Bojan je napisao(la):
Joj gdje se živi majko mila...

shuti shinko...evo razmisljam da se do daljnjeg nastanim u bagdadu...dat cu i ja oglas ko onaj s tuzlalive...mijenjam kucu u tz za bunker u bagdadu:)
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=10679&pid=218909&#pid218909

:cool:

Ma to je samo krinka ba...da zavaraju narod nebil pomislili da je sve ok sa trizom...lukave lije su to..cccc...
 
Član
juce je jedino Oscar radio kako treba jer sam bio u Oscaru od 12 do 16 za navece neznam jer sam se ubio kod kuce...
ovo ostalo po gradu nije pustalo muziku....Mozart,Desperado,Centar,Milenium,Art.....a o Trznom na Brcanskoj da ne pricam...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top