Belaj u TZ

Belaj u TZ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pih jeste neki, niko nije dao amortizer od keca da me se oslobodi :p

To je bila moja diverzija sinoc, Tipo po gradu navlakusa, a ja u Cromu pa put Lukavca :p dole je bilo muzike hahahahahaha

samo se nisam dosad smio javljat, sto je sigurno sigurno :p
 
Član
Pa kad je Ramiz Ćelo ubiVen njegovi ljudi nisu to radili a sada od izvjesnog bibija ljudi prosipaju silu.Smijesno je cak i porediti uticajnost,autoritet ili bilo sta od ta dva lika.I ovdje ima kafica gdje se to moze uraditi,ali ima ih isto toliko gdje ne moze ali nikom nije naumpalo da se sta kurci,mislim da je to seljačko furanje.Ako nastave tako ti momci ocekujte uskoro jos pucnjava,oni su sad buranija,ako im šefa smiju upucati sto nebi i njih? Sto govori samo za sebe,tuzlaci,ne trpite da vam neko sere nad glavom,ostavite te tastature i pobunite se :lol:
 
danas/sinoc su iskazane tvoje velike takticke sposobnosti..uspio si cak zbuniti i nas, ni u jednom trenutku nismo pomislili da se ovdje krila neka takticka varka...svak cast :lol:
 
Član
trizex je napisao(la):
Pih jeste neki, niko nije dao amortizer od keca da me se oslobodi :p

To je bila moja diverzija sinoc, Tipo po gradu navlakusa, a ja u Cromu pa put Lukavca :p dole je bilo muzike hahahahahaha

samo se nisam dosad smio javljat, sto je sigurno sigurno :p

Trizaaaaaa ziv siiii...jeeeeesss...nisam oka bolan citavu noc sklopio sto se nisi javio ranije..smlc smlc:icon_smile:

ja sam nudio relativno polovan tocak od tacki kolica za tebe al nisu htjeli shupci...bitna je namjera ba:icon_biggrin:
 
Član
cuo sam da su dozvolili svima iznad 18 da nose pistolje kad krenu bilo gdje iz kuce/stana.... radi njihove vlastite sigurnosti... po mogucnosti da je napunjen i otkocen cijelo vrijeme
 
ja sta je nego kriticna.

zar nisu skoro,mislim da je bio april upucali isto nekog lika tamo u Romi?ISto neki mob-related slucaj.

Mislim bolila bi me briga da je to negdje van tuzle,ali to se sve u po grada zbiva.I da u junu su mi tako cimera prebili,lik se vracao od cure tamo u slavinovicima,sto metara od njene zgrade (inace mi zivimo na stupinama) kad neki ga spopali,lafo "momak imas sat",on reko da nema ,oni njemu " ti to nas zajebavas" i likovi ga prebise bez razloga.Hebem ti tuzlu,uz duzno postovanje prema tuzlacima,ali nikad mi taj grad nije bio drag,sooori!
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
I kaze "Studiraj u Tuzli", hocu ku***!


nemoj nemoj...ovde je skroz opasno...svaki dan se ljudi ubijaju...neko ce te drugi dan upucat samo zato sto neizgledas ko da si iz tuzle:icon_biggrin:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
ja sta je nego kriticna.

zar nisu skoro,mislim da je bio april upucali isto nekog lika tamo u Romi?ISto neki mob-related slucaj.

Mislim bolila bi me briga da je to negdje van tuzle,ali to se sve u po grada zbiva.I da u junu su mi tako cimera prebili,lik se vracao od cure tamo u slavinovicima,sto metara od njene zgrade (inace mi zivimo na stupinama) kad neki ga spopali,lafo "momak imas sat",on reko da nema ,oni njemu " ti to nas zajebavas" i likovi ga prebise bez razloga.Hebem ti tuzlu,uz duzno postovanje prema tuzlacima,ali nikad mi taj grad nije bio drag,sooori!

imas dosta drugih gradova gdje mozes studirat...bujrum dje hos..posteno jebiga...
 
@nodiash:Sto si osjetljiv jbt:icon_biggrin: Ne da cojek u svoj zavicaj:)
Nego,sta cu kralju,valja nastaviti sa tuzlom,vec sam dvije godine bacio tamo.
 
Početnik
u svakom gradu ima incidenata... bilo je i prije "mafije", samo je tad "jalija" bila postena... znalo se koga se dira, a koga se ne dira... znalo se da se ne puca oko nevinih ljudi (doduse, nije se pucalo... sve bilo bokser-koljeno-saka)...

eeeee, dobri tito...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top