Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

:lol:

ma maloprije ustao, znas na sta mislim :D
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

CoL3 je napisao(la):
manje-vise isti kao tvoj:icon_smile:

[g]

probaj u ps,mislim da folija nije toliko skupa,oprobaj,furaj malo,ako ti se ne svidi skini:cool:

Uhhh slike,hvala Cole,a imam ja vec foliju.samo se treba nakanit a to ce bit sutra posto sm adanas pola unutrasnjosti povadio,slike kasnije
jos jednom thx na slici predobra je :cool:

sub3r je napisao(la):
:lol:

ma maloprije ustao, znas na sta mislim :D

:lol::lol: :cool:
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

jbg, duga me noc ceka :cool:


obavezno stavi slike kad odradis, po tvojim proslim radovima sa folijom, sumnjam ja da ce to biti sfusereno :cool:
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

sub3r je napisao(la):
jbg, duga me noc ceka :cool:


obavezno stavi slike kad odradis, po tvojim proslim radovima sa folijom, sumnjam ja da ce to biti sfusereno :cool:
Hvala drug,a slike obavezno i jedan DIY ;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

s4 chrom da ! folijom ne ! Daj bola kakve su vas te jebene folije spopale vise, vi bi i Boga sa folijom pomladili :icon_rolleyes:
 
Legend
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

ja bih uradio kao bruseni alu
kod mene audi isto ima citav alu paket, i nekad cu uradit, ako nadjem neku foliju ili poklopce to, pogotovo na crnoj boji izgleda perverzno..
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

tibor987 je napisao(la):
s4 chrom da ! folijom ne ! Daj bola kakve su vas te jebene folije spopale vise, vi bi i Boga sa folijom pomladili :icon_rolleyes:

Nadji mi s4 retrovizore sa opcijom preklapanja kao u mene ispod nekih 400-500km pojescu ih a ne kupit.
Kad odradim folijom bise potpuno isto jer s4 i obicni retrovizori su potpuno isti dimenzijama i oblikom,samo eto taj chrome,a kad ih "izfoliram" bit ce s4 wannabe :D

.nOKe je napisao(la):
ja bih uradio kao bruseni alu
kod mene audi isto ima citav alu paket, i nekad cu uradit, ako nadjem neku foliju ili poklopce to, pogotovo na crnoj boji izgleda perverzno..

Ima se kupiti i takva folija ali nema je kod nas u gradu i nemogu je naruciti ali ima jer sam vidjao.
 
Legend
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

onda to je to ;)

trebao si i unutrasnjost to uradit, mislim ono konzola fazoni :icon_smile:
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

.nOKe je napisao(la):
onda to je to ;)

trebao si i unutrasnjost to uradit, mislim ono konzola fazoni :icon_smile:

Za unutrasnjost tj za onu drvenariju i jos neke stvari cu koristiti ili sivi carbon ili ako nadjem tu foliju imitaciju brusenog alua koju bi onda stavio i na retrovizore ali nemoguce ju je naci.Tako da velike su sanse da ce unutra biti sivi carbon koji dosta imitira tu foliju ;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

Samo poklopac mjenjaš a ne kompletan retrovizor, oni su kreću oko 80KM za par.
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

Kupi poklopce ako odgovraju na tvoj model ili farbaj postojeće , ja bi ovaj put sa ovom nijansom izbacio foliju....nemoj samo pretjerivati sa tim chrom detaljima da te povuče pa kasnije šteke i sl gluposti..... mislim znam ja kad ti nešto sam odradiš onda ti je sve lijepo ali u životu to nije baš tako :D

ko se razumije kad pogleda auto zna da nije s4 tako nemoj se baš voditi tom linijom ;)

tanka je granica između lijepog i sela ;)
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

Danas se opet malo igrao i provlacio kablove za muziku.Provucen kabal od napajanja do gepeka.





A na slikama vidite mjesto gdje sam kabal presvukao crnom folijom da neizbija crvena boja kabla u pozadini plave boje auta jer poznajuci sebe pojeo bi se da je ostalo crveno i mislim da sam uspio u nakani jer skoro pa se kabal i neprimjeti ;). ;)
I da nezam,jerite na prljavstini jer nisam stigao oprati stokove i te gluposti pa cu sutra to
A evo trenutna visina zadnjeg kraja vozila :D :icon_eek:




ali to je tako zbog ovog :D





U sjedistima i onoj rolo zavjes i onom prekrivacu gepeka ima sveukupno minimalno nekih 70-80kg tako da mi djavo nije dao mira i isao probat auto_Osjetno bolje ide bez tih govana,doduse ide i ovako al sad jos bolje :D
Naim cistio auto detaljno pa je to ostalo vani da se susi,sutra cu prednja sjedista i prekrivac poda ukljucujuci i tapacirunge,nebo i tablu da ocistim.Iako sam auto cistio prije sedmicu dvije za nepovjerovati je koliko se hamelja skupilo iako sam svaki dan sjedista nabrzinu prebrisao maramicama za ciscenje i njegu koze.
Sutra takodje u planu imam presvuci retrovizore,prelemiti mikroprekidace u bravama posto me zezaju i probati naci alcantru crnu da mogu presvuc nebo i A,B i C stubove :cool:
Sutra je takodje i unutrasnjost nazad u autu ;)
Sve u svemu sutra od 10 ujutro do 7 navece je samo rad na autu.
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/radjeno nesto sitnica

Opa :D

Skido usisne grane,i lijevi i desni intercooler,sva crijeva i sl,a nasao sam sta?Mrtvih ljudi :D
Ugl eto zadnja dva dana malo se cistilo oko usisa i sl.Na zidovima je bilo skoro 5mm naslaga koje sam natopio u naftu,kiseline za ciscenje,strugao iznutra kojekakvim alatima i na kraju isprao feroperom sa vrelom vodom.Rezultat extra.









Evo ovdje se vidi koliko je tih naslaga bilo samo na klapni gasa,i to nakon grubog ciscenja




Ugl ja sam prezadovoljan rezultatom.Auto je mnogo bolje u radu,bolji odziv gasa,mirnije radi i malo bolje ide.Ugl ovo vrijedi uraditi na svakom autu.Ja prezadovoljan iako sam se slomio ;)

Pa onda kupio si cep od exp posude kao na R8 i A6/8






Pa onda malo ljepljenja :D





Kaze meni otac na ovo ode i ti sine u svodnike :lol::lol::D
Ima jos nekih nalja al kasnije cemo to polijepiti

I koja onako iz zepca




LP
 
Član
RE: Audi A4 avant by Sarajlic/nalje i ciscenje usisa

dobre naljepnice :D samo na pogresnom mjestu to treba bit na prvom sjedistu odma do oznake quatro:lol::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top