Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/DIY odradjeni prekidaci

Ljudi ako moze savjet.Imam dobru foliju chrome sta mislite da njome odradim retrovizore kao na s4.Ovako nekako izgleda

http://shop.goingfast.com/images/product_images/info_images/k_3730_5142_audi1.jpg:icon_question:
Da nece bit selo ali ipak msm da nece jer to je kao oem izgled aa ?
 
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

Ja bih ih stavio, samo treba paziti sa tim krom dijelovima da se ne pretjera. Samo decentno.;)
 
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

'arane to mislis presvuc :icon_biggrin: odradi ne kosta te puno malo tvojih zivaca par sati i komad folije ;)
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

GolFanatiCars je napisao(la):
'arane to mislis presvuc :icon_biggrin: odradi ne kosta te puno malo tvojih zivaca par sati i komad folije ;)

Da da presvuc,jer ipak tesko je naci retrovizore os origigi s-a a i kostaju bruku love,ovo mi je jeftina varijanta a dobijam isto.


@olesoner imam onaj chrome paket pa kontam da bi se uklopilo sa lajsnama oko prozora i onim nosacima na krovu


A vjerovatno cu odraditi nije tesko skinuti ako nebude valjalo
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

uradi jasta, samo takvu foliju uzmes i ne moze ne valjati ako presvuces dobro :cool:
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

druže kod S4 ti nisu kromirani retrovizori, več mat sivi, uzmi tu foliju i onda će to biti kao original ;)
 
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

GTI TDI je napisao(la):
druže kod S4 ti nisu kromirani retrovizori, več mat sivi, uzmi tu foliju i onda će to biti kao original ;)
Odkud ti to?
autowp.ru_audi_s4_sedan_9.jpg
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

Hmm sad ste me zamislili,jbt vecina nas baca drkicu na s4 a na njemu cu ovakvi retrovizori a sad je selo.Bgm sad se dvoumim opasno.pola vas kaze da pola ne :icon_confused::icon_confused::icon_question:
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

ako odradis dobro folijom, mogu izgledati kao S4 farovi... a kromirani S4 farovi su samo kod nas seljo tuning ;)
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

sub3r je napisao(la):
ako odradis dobro folijom, mogu izgledati kao S4 farovi... a kromirani S4 farovi su samo kod nas seljo tuning ;)

Na sta li ti druze mislis kad pises farovi umjesto retrovizori :icon_confused:
hehe
Ma uradit cu orilo gorilo,lahko je skinut ako nebude valjalo ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/savjet s4 mirrors

manje-vise isti kao tvoj:icon_smile:

DSC_4759m.jpg


probaj u ps,mislim da folija nije toliko skupa,oprobaj,furaj malo,ako ti se ne svidi skini:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top