Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/DIY odradjeni prekidaci

0g1 je napisao(la):
Felge odlicno ispale . . .
auto vrh . . .
sretno u nastavku radova
:cool:
:D

:lol: Hvala drug :icon_biggrin:
izvlacimo se
dobro smo krenuli :D
 
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/DIY odradjeni prekidaci

evo zadace ;)

http://www.youtube.com/watch?v=IzWMitxLy-o&feature=player_detailpage
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/DIY odradjeni prekidaci

nermin suljagic je napisao(la):
evo zadace ;)

http://www.youtube.com/watch?v=IzWMitxLy-o&feature=player_detailpage





:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: Koje auto bgte. :icon_eek:
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/DIY odradjeni prekidaci

Moram malo
a4avnt_4.jpg

a4avnt_5.jpg
 
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/DIY odradjeni prekidaci

ja mislim da je ovaj video srceparajuci za harisa jer i ja kad sam ga gledao prvi put bilo je jbt izgubi volju za zivot kolko je paklen audi :cool:
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/DIY odradjeni prekidaci

Ekstra makinu imas sarajlic,i cestitam na dobroj kupnji i puno kilometara sretnih ;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/DIY odradjeni prekidaci

ma jarane ti sve sto radis,radis kvalitetno,svaka cast za ovaj poso sa karbonom ;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/DIY odradjeni prekidaci

Druže audi ti je vrh, a o motoru da ne pričam, i sve sto radis je s ukusom i stilom ;)

i usput, jedno pitanje, gdje vi kupujete karbon foliju ? ja sam obisao neki dan sve knjižare i mjesta gdje sam se nadao da bih moglo biti, al nigdje nisam našo ;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/DIY odradjeni prekidaci

fino fino sarajlicu, mada i ja mislim da bi bilo bolje sa mat crnom folijom i da si na bijeloj isprintao ove sitnice a ne ovo rezao, jer ne mogu ni da zamislim gubitak zivaca na ovo :lol:

a davor ti vadi mast opasno :D doduse vise je on lud za ovim all black, al jest fantazija
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/DIY odradjeni prekidaci

prekidaci ok presvuceni ali ovi 'prozori ' losi...iako tesko mogu biti bolji , trebao si ih uraditi kod firmopisca posebno pa lijepiti preko ;)

ostali ok napredujes fino ;)
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/DIY odradjeni prekidaci

AnDel je napisao(la):
prekidaci ok presvuceni ali ovi 'prozori ' losi...iako tesko mogu biti bolji , trebao si ih uraditi kod firmopisca posebno pa lijepiti preko ;)

ostali ok napredujes fino ;)

Hvala a vec sam naglasio da je nemoguce ovo uraditi jer "kater" nema mogucnost da sjece ovako male stvari
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/DIY odradjeni prekidaci

kavaz je napisao(la):
fino fino sarajlicu, mada i ja mislim da bi bilo bolje sa mat crnom folijom i da si na bijeloj isprintao ove sitnice a ne ovo rezao, jer ne mogu ni da zamislim gubitak zivaca na ovo :lol:

a davor ti vadi mast opasno :D doduse vise je on lud za ovim all black, al jest fantazija

Ma davot mi se sve jaran pravi a onda bumm hoce da me ukopa sa ovim slikama :icon_confused::D


Nemogu drug printat jer nece onda svijetlit ;)

Dejan 16v je napisao(la):

Hvala kolega puno :cool::cool::cool:

VV-Driver je napisao(la):
Druže audi ti je vrh, a o motoru da ne pričam, i sve sto radis je s ukusom i stilom ;)

i usput, jedno pitanje, gdje vi kupujete karbon foliju ? ja sam obisao neki dan sve knjižare i mjesta gdje sam se nadao da bih moglo biti, al nigdje nisam našo ;)

Hvala drug,a sto se tice folije pogledaj malo "ostale oglase" na forumu i naces.Imaju brum brum i jos neko sto to prodaju jer tesko da ces po knjizarama ;)

@gti fan i emsho21 hvala drugovi ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top