Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
svidja mi se nacin na koji razmisljas, i radis auto
sreca pa je saltas, neces imat problema sigurno
jedva cekam da to zavrsis
mozda si trebao uradit i jedan clip ubrzanja i max brzine prije i poslije toga, da se moze okvirno vidjeti koja je razlika.. u biti ti ces to najbolje osjetit :icon_smile:
 
Početnik
.nOKe je napisao(la):
svidja mi se nacin na koji razmisljas, i radis auto
sreca pa je saltas, neces imat problema sigurno
jedva cekam da to zavrsis
mozda si trebao uradit i jedan clip ubrzanja i max brzine prije i poslije toga, da se moze okvirno vidjeti koja je razlika.. u biti ti ces to najbolje osjetit :icon_smile:

Hvala noke.Imam negdje clip ubrzanja cim sam ga uzeo samo sto mi je usb od mobitela kod cure pa nemogu postavit ali vjeruj danas kad smo stavili impeler koji je dizajniran da nabija veci pritisak vec se osjeti manje poboljsanje,jos kad odradim ostalo ima da to sve bude cakum pakum.Samo strah me jace gasat auto dok neodradim remap posto ce biti novih i jacih dijelova na autu.Ali vjeruj isto mislimo ovo za clip posto cu tad imati pravi uvid u napredak.
 
Legend
ma da.. naravno !
jer covjek se brzo navikne na brzinu..
i ja tako, ako sam radio nesto na autu, dizao pritisak, povecavao kolicinu goriva, brzo se navikne (doduse, to se ne moze poredit, ali opet, naviknes se..) i onda daj jos, daj jos
zato pregledas clip, vidis kako je isao, pa onda vidis napredak, kad se zasitis, pregledas clip sta si vozio, pa ti bude jasno :D

ugl, bas me interesuje taj dio oko turbine, sta si radio i kako, takodje na koji nacin ces stavit intercoolere, kuda cijevi, kako ih fixirat, pretrpano je naprijed kod a6, kod a4 ne mogu ni zamislit kako je..
 
Član
ako je Sejo Zilkic radio ista na autu onda sam siguran da je radjeno zato sto je dobro, ja sam se uvjerio u profesionalnost tih momaka kad su mi mijenjali diznu u motoru
i dan danas zalim sto njima nisam odvezao da mi rade glavu kad je bilo potrebno

uglavnom sretno u radovima,trebali smo jedan dan omjerit snagu
tu je trenutno vildanova sestica 1.8T, bas me zanima kako bi se ponasao protiv tvog audija
ja vjerujem da je TDI brzi, al ne smijem to nikom rec
 
Majstor je mjera jos bolji sin njihov Elvo covjek zna znanje i ja mislim da su najjaci sto se tice ZE-DO kantona tako da ce to biti profesionalno uradjeno ;)
 
Član
Trkači minibus :D
Trebalo bi ovo biti dobro, od koje turbine si stavio usisni impeler?, jesi mjenjao kučište?
Sretno u nastavku.
 
Početnik
mirza_mali je napisao(la):
Majstor je mjera jos bolji sin njihov Elvo covjek zna znanje i ja mislim da su najjaci sto se tice ZE-DO kantona tako da ce to biti profesionalno uradjeno ;)

Da,da,uvjerio sam se i u znanje i u profesionalnmost a i servis je zapadnjacki sistem.Sve po ps-u.

Kuciste je ostalo isto samo ovlaz iznutra oslajfano i kao ispolirano radi sirenja i malo radi strujanja ali nista previse ugl to je to sto se tice kucista.Sto se impelera tice neznam naziv turbine ali uslikam prosli i sadasnji impeler i krilca su znatno duza i zakrivljenija.Danas sam mu skinuo sve katalizatore,procistio ostatak izduva i lonaca a brzo mi stize i protocni srednji.Evo tek sad usao u kucu a radimo od 9h.Ugl samo cu reci i bez chipa auto je jednostavno ludo,nisam dozivio onakvo ubrzanje i erupciju snage a trek chip treba da legne.Oznaka 1.9 nadjena i ubrzo postavljanje.Kako drug rece trkaci minibus :D

@ArminM moze ja i vildo,lud je on ko struja :icon_biggrin:
Hvala svima na podrsci evo samo dok se okupam slike stizu dok se uploadaju
 
Član
Ajde daj slike a stavi jos kakvu naljepnicu nazad da te mogu razlikovati od ovih sestica u gradu;)
EDIT: ma nadjes na ebay mozda ima i 1.6 oznaka da nije skupa i po otpadima to bi bas bila furka kad te sva ona auta od 120-150ps podju prestizati mada oni iskusniji ce vijeti da to nije obični audi auspusi felge;)
 
Početnik
raymo je napisao(la):
Ajde daj slike a stavi jos kakvu naljepnicu nazad da te mogu razlikovati od ovih sestica u gradu;)

Polahko za 15 min ce biti,a mozes me razlikovat po AMK Venom naljepnici na zadnjos sajbi,postao sam ponosni clan :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top