Ascona C--ubaceni sub i amp

Ascona C--ubaceni sub i amp

Član
RE: Ascona C i F-act (update)

Ma znam u planu slijedece godine je spustanje, auspuh, felge tipa brock b1, i presvlacenje unutrasnjosti o kozu.
 
BHT Ovisnik
RE: Ascona C i F-act (update)

place za malo boljim felgama:cool: radovi su extra ispali;)
 
Član
RE: Ascona C i F-act (update)

roki_actros je napisao(la):
Lijepo vi to momci...Vlado je tamo na Sjeveru ili se varam?

Jeste jeste. Zivimo 10m jedan od drugog. Znas li se s njim il si cuo za njeg?
 
Član
RE: Ascona C i F-act (update)

awwww ascona... moje prvo auto... samo sto je moja bila 2.0 i jubilee raketa u opelovom ruhu :D
 
Član
RE: Ascona C i F-act (update)

Super askona . Samo kad budes radio muziku u gepeku poslikaj to malo da vidimo kako je to teklo prije i posle.
 
Član
RE: Ascona C i F-act (update) udes sa f-actom

Evo drustvo sinoc sam imao udes sa skuterom.
Udario me lik sinoc kod omege ovdje u Zivinicama, udario me u zadnji dio motora, i ja se samo srusio na stranu i gutao prasinu po asfaltu.
Isao on tam sa onog parkinga od omege, a ja htio desno na magistralu.
Samo je preletio preko stop-a i kaze da me nije ni vidio. Znaci polako se kretao i poslije dodao jos malo gasa i nije stao na stopu a ja sam normalno ocekivao da ce me vidjeti i stati kao svaka normalna osoba na stopu. Ali et sta se moze. Ja sam zadobio nekoliko ogrebotina po rukama i nogu sam zafrkao ono maksimalno do prije loma. Sve joj je zafrkano, znaci samo sto nije slomljena. Bio sam sinoc na gradini na snimanju i tak to. Na motoru su pukle skoro sve plastike, viljuska se iskrivila i ono ostalo sve sto je "normalno" da ode pri udesu sa motorom.
Da nisam imao kacige najvjerovatnije me ne bi vise ni bilo.
 
Top