Ascona C--ubaceni sub i amp

Ascona C--ubaceni sub i amp

Član
RE: Ascona C i F-act (update)

hehe konačno da netko nešto i radi po ovom snijegu :icon_smile:, jedino što uspijevam da očistim do ceste :lol::lol: , sretno u nastavku sa radovima i da je što bolje osvježiš ;)
 
Član
RE: Ascona C i F-act (update)

Hvala svima:icon_smile:
Bice jos radova na Asconi, ali polako.
Najvise mi se uzimaju felge i to Azev A, ali to cu vjerovatno tek tamo kad polozim za 1 godinu, 3 mjeseca i 16 dana:lol:
A stopovi nisu izgubili uopste na funkcionalnosti, vidi se sve extra:cool:
 
RE: Ascona C i F-act (update)

super radovi lagano idu,evo za tebe jedna fina slikica
10ga59x.jpg
 
Član
RE: Ascona C i F-act (update)

tibor987 je napisao(la):
Uradi ovako ko na spicinoj slici i ima da rula...predobro :icon_eek:

Prema njoj se i ide samo sto bih je u crno i crne felge i jos neke sitnice u svom stilu;)
Ova sa slike mi je dosad najbolja Ascona koju sam vidio skoro svaki dan gledam njene slike, ali polako, dok ova dode u moje ruke pa budem mogao raditi sa nje sta ja hocu:icon_twisted:
 
Član
RE: Ascona C i F-act (update)

Evo juce bilo malo toplije pa se moglo oprati auto, pa evo i koja friska slika, iako kvari sve ova zemlja i sljunak ali to ce se srediti do proljeca:cool:
 
Član
RE: Ascona C i F-act (update)

Evo da se i ja opet javim. Radovi na Asconi su poceli:D
Do sad su odradjeni zadnji nosaci, ubaceni novi zadnji rubovi i bacena zastita ispod. Ima jos dosta toga da se uradi i bicete obavjestavani skoro svaki dan kako radovi napreduju:D
Na F-actu nije skoro nista radeno. Imao je nekih problema sa strujom, pa je to rjeseno, i radeno je malo na osvjetljenju tablice tako da sad odgovara uz neonku.
 
Član
RE: Ascona C i F-act (update)

Danas je sve skinuto sa Ascone, postavljen je gepek bez spojlera, i malo se radilo na zadnjim rubovima.
Evo i koja slikica
 
Top