Ascona C--ubaceni sub i amp

Ascona C--ubaceni sub i amp

Član
RE: Ascona C i F-act (update)

O asconi sve pozitivno, skuju nazalost nemogu da vidim, nece mi otvori slike...samo jos kad bi bio onaj 1.6 sa 90ks :icon_biggrin:
 
Član
RE: Ascona C i F-act (update)

@ BMW-GTI

Vec je u prvom postu napisao da je u njoj motor od 55 kW. Sto se tice toga od 90 KS, u potpunosti se slazem s tobom, samo sto se taj motor vrlo rijetko moze naci u Askonama (samo GLS i GT oprema).
 
Član
RE: Ascona C i F-act (update)

Da malo osvjezim situaciju. Lagano napreduju radovi, sa gitovanjem je zavrseno. Juce se malo odmaralo, islo se u Sarajevo i tak:D
Danas se odmah opet nastavilo i bacen je spricgit na cijelo auto
Ev koja slikica:icon_biggrin:
 
Član
RE: Ascona C i F-act (update)

po mom misljenu je bolje da ga vratis na orginal style ...vec i u njemackoj nisam vidio odavno orginal
 
Član
RE: Ascona C i F-act (update)

Da se opet malo javnem:D
Ascona je trebala ici na farbanje u nedjelju, ali nije nesto islo po planu tako da je danas ofarbana. Ofarbana je u istu boju. Ali opet se i nedjelja iskoristila za farbanje karambolki. Takode su danas ofarbane i neke plastike iz unutrasnjosti auta. Sutra slijede zavrsni radovi i sklapanje.
A evo ima i koja slika poslije lakiranja
 
Član
RE: Ascona C i F-act (update)

Danas sve na Asconu smontirano, jos su neke sitnice ofarbane i tak to.
Evo ima i koja slikica od danas, nabrzaka slikano, nije ni oprana. Sutra jos trebam ubaciti zadnju klupu i plocu za zvucnike. U skorije vrijeme bi se trebale farbati i felge, a ostatak slijedece godine.
Posebno bi htio da se zahvalim svom komsiji Vladi koji je sve na Asconi radio (nik na forumu vlado_jaje80) i trpio me posljednju sedmicu, znam da sam bio naporan. Maksimalno se potrudio da to sve ispadne kako treba i za to max respect.
Uskoro ce biti lista prerada (mnoge su sitne i ne vide se na prvi pogled al su opet tu:icon_smile:, slike kompletirane Ascone i nadam se zajednicko slikanje sa Vladinim Audijem.
 
Top