Ascona C--ubaceni sub i amp

Ascona C--ubaceni sub i amp

Član
RE: Ascona C i F-act__update_stigla nova obuca--goin' off road

Ev da malo i ja osvjezim svoju garazu
Znaaaaaciiiiiii, stigle su druge felge i gume za Asconu, totalno neplanirano, al sve extra. Radi se o RH felgama na 195 45/15-prednje i 195 50/15 gumama pozadi.
I ja.........ide se sad na off road style, al ne, salu na stranu sad je jos visa za jedno cent, al nema veze, svidja mi se i vaka, cak razmisljam da je nikako ni ne spustam. Vaka je unikat, nema vise SPUSTI i zatamni, sad je PODIGNI i zatamniiiii...
Et i koja slika da vidite kako to sve sad izgleda, meni se vala svidja samo tako, a kome se ne svidja nek je ne gleda hehe
 
BHT Ovisnik
RE: Ascona C i F-act__update_stigla nova obuca--goin' off road

fino fino:cool:
kako ove ascone budu perverzne samo kad se spuste i prosire rubovi,to si trebao odraditi kad si lakirao,kako bi to tek na ove falcare leglo:cool:
 
Član
RE: Ascona C i F-act__update_stigla nova obuca--goin' off road

dobra Aska,al place da je spustis :)
 
RE: Ascona C i F-act__update_stigla nova obuca--goin' off road

tooooo Reša.....Ascona je ko bombona,kakve kramponke gume za offroad i babinu motorku na rame i u šumu...hehehehe...salim se prelijepa je ascona,al tek kako je ovuvana(ja sam je gledao uzivo i mogu reci da je stvarno rijetko dobro ocuvana) ipak mislim da je ascona zasluzila da se malo priblizi podlozi(makar je vozi ispuhanih guma)....steta sto ti burazer nije na bht-u i sto nije postavio trojku ovdje gdje......drama je!!!!!
al,bek tu topik...
samo naprijed,nema veze sto je opel,bit ce to da je najljepsa ascona na bht-u...pozz
 
RE: Ascona C i F-act__update_stigla nova obuca--goin' off road

Resa druze, javi mi se na PM da te uputim za opruge i amorizere, da to zakujes u pod :D
 
Član
RE: Ascona C i F-act__update_par novih slikica

Evo danas lijepo vrijeme bilo pa sam oprao malo Asconu, provozao se po kvartu i opalio koju novu sliku
 
Član
RE: Ascona C i F-act__update_par novih slikica

Reša je napisao(la):
Evo danas lijepo vrijeme bilo pa sam oprao malo Asconu, provozao se po kvartu i opalio koju novu sliku

evo jedan refresh od mene,hehhehehe.
askona je odlicna vidio je uzivo,svaka cast al trebas je brate dragi spustit ili vece felge stavit da se popuni praznina u blatobranima;)
 
Član
RE: Ascona C i F-act__update_par novih slikica

Heheh hvala za refresh, kad si ovo uslikao, juce, prekuce? To sam bio felge oprao malo ranije tog dana.
A vidjecu nest za spustanje, imam sad par opcija, pa dok se odlucim sta mi je najbolje

Evo usput i jos koja novija slika
 

Prilozi

  • 21042010.jpg
    21042010.jpg
    103,1 KB · Pregleda: 25
  • 21042010(001).jpg
    21042010(001).jpg
    108,5 KB · Pregleda: 14
  • 21042010(004).jpg
    21042010(004).jpg
    103,6 KB · Pregleda: 10
Član
RE: Ascona C i F-act__update_par novih slikica

Dzeniii je napisao(la):
Reša je napisao(la):
Evo danas lijepo vrijeme bilo pa sam oprao malo Asconu, provozao se po kvartu i opalio koju novu sliku

evo jedan refresh od mene,hehhehehe.
askona je odlicna vidio je uzivo,svaka cast al trebas je brate dragi spustit ili vece felge stavit da se popuni praznina u blatobranima;)

jucer(srijeda) ja dolazio do one radnje nesto mi se sj*ala kosacica,i bilo zatvorena i ja tamo na vrata da pitam jel popravljaju kosacice ili samo prodaju kad vidje prakirana Askonica,,e reko ovo je resino 164384368746%;)
 
Član
RE: Ascona C i F-act__update_par novih slikica

svaka cas askona je bas mjera zakucaj je u pod i to je to,polako:cool:
 
Član
RE: Ascona C i F-act__update_par novih slikica

dobra ascona... samo definitivno vece felge joj trebaju :S ovo je malo za nju i dobro sputanje , bit ce perverzna ! :cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Ascona C i F-act__update_par novih slikica

ma sve je taman,samo spustanje,jedna je od ljepsih askona sto sam vidio:cool:
 
Top