anti-tuning

anti-tuning

Član
Nexus je napisao(la):
Stvarno se nekad zabrinem za pojedine clanove naseg foruma, cuj stopovi tip top:lol:

ako mislis na mene, nema potrebe da si zabrinut .... jedina mana je da su stopke mozda velike za pola a realno, to je tesko ocijeniti preko slika...i uostalom ako je to razlog da se u antitunig temi nadje auto koje je bolje od 80% auta na forumu, i 100% od auta onih koji su ga tu stavili, i koji ga kude, onda,priznajem mozda bi se trebao zabrinuti za svoj ukus..
 
Član
semma je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
Stvarno se nekad zabrinem za pojedine clanove naseg foruma, cuj stopovi tip top:lol:

ako mislis na mene, nema potrebe da si zabrinut .... jedina mana je da su stopke mozda velike za pola a realno, to je tesko ocijeniti preko slika...i uostalom ako je to razlog da se u antitunig temi nadje auto koje je bolje od 80% auta na forumu, i 100% od auta onih koji su ga tu stavili, i koji ga kude, onda,priznajem mozda bi se trebao zabrinuti za svoj ukus..

da mi je da uguram stopke od marea-e na punta onda cu sigurno biti kompetentan
da "kudim" ovog pola :icon_biggrin:
 
Član
s1ck je napisao(la):
semma je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
Stvarno se nekad zabrinem za pojedine clanove naseg foruma, cuj stopovi tip top:lol:

ako mislis na mene, nema potrebe da si zabrinut .... jedina mana je da su stopke mozda velike za pola a realno, to je tesko ocijeniti preko slika...i uostalom ako je to razlog da se u antitunig temi nadje auto koje je bolje od 80% auta na forumu, i 100% od auta onih koji su ga tu stavili, i koji ga kude, onda,priznajem mozda bi se trebao zabrinuti za svoj ukus..

da mi je da uguram stopke od marea-e na punta onda cu sigurno biti kompetentan
da "kudim" ovog pola :icon_biggrin:

imali smo priliku da vidimo kako napadas i puuunoo kompetentnije ljude tako da ja nemam potrebe za raspravu.... a u cilju da izbjegnem tipkani sukob sa tunerima kojima je fabricko auto najbolje :icon_question: , fino sam napisao da je MENI POLO TOP, i da nisam kupio auto prije mjesec dana, rado bih otisao i pogledao pola.. pozdrav :123:
 
Član
pa sto povlacis raspravu:icon_question: a to za "fabricko stanje" je nidje veze...
uzmi za primjer ajdinovo auto posto je meni extra dobro uradjeno uklopljeno i smisljeno i mangupski potez jer bez photoshop-skog uradka je pristupio i na kraju ispalo je da predobro jer
tanka je linija izmedju tuninga i anti tuninga,uzmi u obzir da je
ovaj polo je karna jer stopke kvare ukupan dojam auta
 
Član
s1ck je napisao(la):
pa sto povlacis raspravu:icon_question: a to za "fabricko stanje" je nidje veze...
uzmi za primjer ajdinovo auto posto je meni extra dobro uradjeno uklopljeno i smisljeno i mangupski potez jer bez photoshop-skog uradka je pristupio i na kraju ispalo je da predobro jer
tanka je linija izmedju tuninga i anti tuninga,uzmi u obzir da je
ovaj polo je karna jer stopke kvare ukupan dojam auta

ja povlacim raspravu??? trebam presutjeti podsmijavanja od tebe i slicnih??? proprati malo postove ranije.. opet kazem, OLAKO pljujete tudji rad, ne mozes procijeniti po slici da li su stopke velike ili nisu, dovoljno da prelomis i bacis ga u antituning..
tempru vidjam uzivo auto je top, ali sasvim drugi vid tuninga od pola..

Ps. nekako sam znao da ces se pozvati na tempru :lol:
 
Član
semma je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
pa sto povlacis raspravu:icon_question: a to za "fabricko stanje" je nidje veze...
uzmi za primjer ajdinovo auto posto je meni extra dobro uradjeno uklopljeno i smisljeno i mangupski potez jer bez photoshop-skog uradka je pristupio i na kraju ispalo je da predobro jer
tanka je linija izmedju tuninga i anti tuninga,uzmi u obzir da je
ovaj polo je karna jer stopke kvare ukupan dojam auta

ja povlacim raspravu??? trebam presutjeti podsmijavanja od tebe i slicnih??? proprati malo postove ranije.. opet kazem, OLAKO pljujete tudji rad, ne mozes procijeniti po slici da li su stopke velike ili nisu, dovoljno da prelomis i bacis ga u antituning..
tempru vidjam uzivo auto je top, ali sasvim drugi vid tuninga od pola..

Ps. nekako sam znao da ces se pozvati na tempru :lol:

uredu je :icon_biggrin:
 
Član
davno sam ja rekao, da se samo malo mucne glavnom prije nego se napise post, puno bi nam forum bolji bio u svakom pogledu, al et... :cool:
 
Član
ovdje komotno moze da se premjesti jedno 70% garaze i "proJekata"

mrezice,sprej,plastike,elise,krila,sankovi,klir glas farovi,samo da se metne pa sta god.....
 
Top