anti-tuning

anti-tuning

Hajde sta odmah ratujete.. :D

evo da jos malo podmazemo audi vs opel.. :lol::lol:

media_httpfarm6static_Alulz.jpg.scaled500.jpg


DSCI1765.jpg
 
Pa kakav to idiot može biti da od Opela pravi Audija. :icon_rolleyes:

Mislim da Audijevi dizajneri proklinju dan kada su nacrtali single frame masku :D :icon_smile:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Pa kakav to idiot može biti da od Opela pravi Audija. :icon_rolleyes:

Mislim da Audijevi dizajneri proklinju dan kada su nacrtali single frame masku
:D :icon_smile:

vala bas nema na cemu nije zavrsila, i na traktorima se fura :lol:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Pa kakav to idiot može biti da od Opela pravi Audija. :icon_rolleyes:

Mislim da Audijevi dizajneri proklinju dan kada su nacrtali single frame masku :D :icon_smile:

Cesi naveliko je guraju na Feliciju, cak ima i jedna na Fabiji, zove se Dart Vader project, i stoji joj silovitoooo :icon_eek:
 
Početnik
AnDel je napisao(la):
djecko iznenadjujes me :lol:;)
ne znam kako ti zamisljas tunning ali ocito imas pogresnu sliku , a ovdje nisi naucio nista izgleda, dugujes cojku javno izvinjenje ;)
ubuduce kad si nesiguran oko toga jel anti, il tunning najbolje ne postavljaj nikako, da nebi ti bio ismijan umjest doticnog lika:cool:

p.s. volio bi imati ovakav audi ili corrado :)

Hmm.....sorry raja , al i neki dan mi je GFC istu stvar rekao . Da sam malo previse na taj "German" navucen i ne vidim dalje od njega pa se cesto zajebem .

Jeb'ga djecije , sta ja mogu i vi ste isti bili ! :icon_sad:
 
Član
[/quote]

Hmm.....sorry raja , al i neki dan mi je GFC istu stvar rekao . Da sam malo previse na taj "German" navucen i ne vidim dalje od njega pa se cesto zajebem .

Jeb'ga djecije , sta ja mogu i vi ste isti bili ! :icon_sad:
[/quote]

nista licno drug, ima vise stilova koji se mogu jako dobro odraditi i da to valja , to treba uzeti u obzir...opet bolje sto si se navukao na german nego da si na 'plastic-fantastic cuning' sto je cesci slucaj...:cool:
 
Top