anti-tuning

anti-tuning

Član
meni je ova bijela dvica od dellasa prejaka, dobro se uklopilo jedan od boljih extreme-a na golf 2 sto sam vidio da sada, jedino mi je enterijer los, previse monoton, jos crven :D :cool:

uskoro cemo moci promjeniti naziv teme u 'tunning' ako nastavimo ovako :lol:
 
Član
aaapn1.jpg
fotografija0042oo8.jpg
nqkradavo1.jpg
vw_golf_4.jpg
 
Član
AnDel je napisao(la):
meni je ova bijela dvica od dellasa prejaka, dobro se uklopilo jedan od boljih extreme-a na golf 2 sto sam vidio da sada, jedino mi je enterijer los, previse monoton, jos crven :D :cool:

uskoro cemo moci promjeniti naziv teme u 'tunning' ako nastavimo ovako :lol:

Tako si pao u ocima mojim... :lol::lol: :cool:
 
ljudi ovaj "spojler" na jetti ne igra tu ulogu vec da kad je pale na guranje da se fino ima za sta uhvatit :D ovakav spojler imajui kolica od alata :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
ljudi ovaj "spojler" na jetti ne igra tu ulogu vec da kad je pale na guranje da se fino ima za sta uhvatit :D ovakav spojler imajui kolica od alata :lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol:
 
Početnik
mahe007 je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
ljudi ovaj "spojler" na jetti ne igra tu ulogu vec da kad je pale na guranje da se fino ima za sta uhvatit :D ovakav spojler imajui kolica od alata :lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol:

Ili da se imas zasta drzat kad se napijes ko stoka i izadjes iz kluba :D

evo ga sada moj prvijenac u ovoj temi:


Uploaded with ImageShack.us

msm da se radi o starijoj seriji BMW 7 sa nabudzenim prednjim krajem od E60 i ostatkom vanjstine


no kako god meni je grozan


Ćao :D
 
Član
Au koje strahote,a na onoj slici gdje je ona narandzasta golf cvrka,cvrka je mila majka sto je ono bijelo pored sa cvijeticima i vatrom :lol:
 
Top