anti-tuning

anti-tuning

Član
Imam ovdje postaviti jednog ljubicastog(pin,roza vec koja je )keca farban sprejom iz Vogosce :lol:
Samo da ga po danu ufatim a ofirno mi slikati a znam lika, dobar s njim :lol:
 
Član
jel ovaj na nekom tefericu slikan :lol::lol::lol:
vidi boja na autu :lol: felgi ahaha jel ovo neka lada ili sta je :icon_question:

p.s. mozda bi mu ovaj vezni lim popravio stvar
09062011029.jpg
 
Član
BMW 316i 90god je napisao(la):
Imam ovdje postaviti jednog ljubicastog(pin,roza vec koja je )keca farban sprejom iz Vogosce :lol:
Samo da ga po danu ufatim a ofirno mi slikati a znam lika, dobar s njim :lol:

a boja mu izblijedila ko da je temperama farbano, pa poslije ga potrefila 2-3 dobra pljuska :D jucer ga vidjoh ispod ksc-a :icon_biggrin:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
BMW 316i 90god je napisao(la):
Imam ovdje postaviti jednog ljubicastog(pin,roza vec koja je )keca farban sprejom iz Vogosce :lol:
Samo da ga po danu ufatim a ofirno mi slikati a znam lika, dobar s njim :lol:

a boja mu izblijedila ko da je temperama farbano, pa poslije ga potrefila 2-3 dobra pljuska :D jucer ga vidjoh ispod ksc-a :icon_biggrin:

Arnel mu prodo keca u top stanju i sta covjek uradi od auta :lol:
 
Član
Ovo je po meni anti tuning, znaci ulozeno je para i tuning je, ali daleko bilo da se ovo nekome moze svideti...





 
Ovog Fiata 128 ste stavili u antituning :icon_eek: :icon_eek: :icon_question:


Stvarno su genijalci i oni koji ga ismijavaju i onaj tko ga je stavio... :icon_rolleyes:


To je auto pripremljeno za brdske trke, nije nešto konkurentno ali je pravim znalcima atraktivnije od 90% auta na forumu...
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Ovog Fiata 128 ste stavili u antituning :icon_eek: :icon_eek: :icon_question:


Stvarno su genijalci i oni koji ga ismijavaju i onaj tko ga je stavio... :icon_rolleyes:


To je auto pripremljeno za brdske trke, nije nešto konkurentno ali je pravim znalcima atraktivnije od 90% auta na forumu...
Ako je dobro uradjen 99 posto auta na forumu bi mu na brdu kad bi se potrkali vidjeli guzicu i to samo malo na startu.
 
Top