Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
druze extra fabijana,svaka cast,prelijepa je,imao sam priliku skoro da je vidim kad sam prolazio kroz Mostar,stvarno je prelijepa,samo tako nastavi;););)
 
garantujem da nesto nije uredmo mozda dizna izgorila svijece ili nesto trece nebi smjela preko 8 do 9 litara gradske prico sam sa momkom iz servisa jutros kad sam vozio golfa 5 na servis kaze nemoguce provjeri kume malo popratne dijelove na motoricu
 
Član
Extra fabija,već rekoh;)
Tih 13 litara je fakat previše,bez obzira na felge.Ti motori su inače malo rastrošni,ali ovo je puuuuno.Ako želiš javi se da te povedem kod jednog kolege da ti pomogne kao meni što se tiče potrošnje;)Imam par ideja:icon_smile:
 
Legend
dodje do izrazaja sve sto je uradjeno, posebno kada je medju drugim "stock" fabiama..

odlican posao druze, sve 5 ;)
 
danas sam bio sa kumom na kavi uživo je gepek puno puno ljepši i bolji zvuk je čist i perfektan na slikama mi nije bilo to to al uzivo je extra svaka čast vidim bilo je posla nije lako al na kraju se isplatilo uz par detalja oko zavrsne obrade i to je to
 
Član
kume kao sto sam ti na kavi rekao, necu se ja pravit pametan, spremit cu fabijanu na dijagnostiku pa nek cike mehanicari zagnjure svoje tintare pod haubu i rijese taj problem ;) a ne moras sad pravdat gepekt bolan, i dalje cu ti biti kum :D:D:D

@all: hvala ekipa, lagano je sklapamo da lici na nesto ;)
 
tibor987 je napisao(la):
kume kao sto sam ti na kavi rekao, necu se ja pravit pametan, spremit cu fabijanu na dijagnostiku pa nek cike mehanicari zagnjure svoje tintare pod haubu i rijese taj problem ;) a ne moras sad pravdat gepekt bolan, i dalje cu ti biti kum :D:D:D

@all: hvala ekipa, lagano je sklapamo da lici na nesto ;)

:)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
kume kao sto sam ti na kavi rekao, necu se ja pravit pametan, spremit cu fabijanu na dijagnostiku pa nek cike mehanicari zagnjure svoje tintare pod haubu i rijese taj problem ;) a ne moras sad pravdat gepekt bolan, i dalje cu ti biti kum :D:D:D

@all: hvala ekipa, lagano je sklapamo da lici na nesto ;)

Nemora problem biti pod haubom:D

Taman na gorivu uštediš za nove felgice;)
 
Član
sad je fabija bas prava moc, extra su upale ove maglenke naprijed i plastike,a i posebno mi se lajk gepek jer si mislio i na funkcionalnost da se ipak nesto moze staviti unutra :D....
idemo dalje, sta je sljedece u planu:icon_smile::icon_smile:
 
Top