Živinice 12.09.2010.

Živinice 12.09.2010.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Najavljujem i ja svoj dolazak i još par auta. A također iz Olova dolazi "peglica" sa centralno postavljenim motorom GTI 2.0 16V..tako da ce i to privuci dosta pažnje... :cool:
 
Tako je prijave su od 9 do 11h

Repo hvala puno i zelim ti da i ti svoj problem rijesis i u sto skorije vrijeme nam se pridruzis.

pukim48 " svak cast, to se cijeni
takodje
ing-ecc - vidimo se i sretno peglici na stazi
 
Član
DeLLoRto je napisao(la):
Najavljujem i ja svoj dolazak i još par auta. A također iz Olova dolazi "peglica" sa centralno postavljenim motorom GTI 2.0 16V..tako da ce i to privuci dosta pažnje... :cool:

Nadam se da su kocnice uradjene, ak nisu, pazljivo prve voznje, da vidite zaustavni put. Sjecam se jedne na trci u Modrici prije par godina - iz HR, zavrsila je tamo u kukuruzima uz duzi zaustavni put od tog u Zivinicama - a ovdje je kapija na kraju. Vozila je nekih 14 na 402 metra :D
 
Član
bilo dobro danas u zivinicama,fin provod. Solidno auta,sve extra. Zavrsilo se dobrom drift predstavom:cool::cool::cool:
 
Početnik
vreme extra bilo ja evo i kuci doso. Znali neko sta bi sa bjelim kecom nesto mu je otkazalo u kvalifikacijama? Zvuk kida na njemu uhhh :)
 
Član
MAXI-Megane je napisao(la):
vreme extra bilo ja evo i kuci doso. Znali neko sta bi sa bjelim kecom nesto mu je otkazalo u kvalifikacijama? Zvuk kida na njemu uhhh :)

uspjeli su ga upalit na labudici,vidio sam to. radio je,sta se desilo nisam pitao onog vlasnika,nesto su pricali pa nisam htio da prekidam. Od samog pocetka ga je jebavalo nesto oko ulja,cim ga je provozao po stazi pocelo je nesto sa uljem da zeza,da li su to uspjeli rijesit nisam vidio,ali je nakon dva kruga na pisit otkazao,,,znao sam da nece izdrzat,imao sam neki predosjecaj,i zao mi je sto nije,,volio sam vidjet koje bi njegovo vrijeme bilo
 
Član
Ma onaj kec je meni smjesan (kao laiku koji nije upucen u projekat tog auta!)
Sirok kao lambo
dere se kao ferari a uopste ne ide!
Sad mozda je to sto govorite da se pokvario ali mi onako sa strane bilo bzze gledati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top