Živinice 12.09.2010.

Živinice 12.09.2010.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ne znam meni svuk extra. A da ne ide i ne ide sto jest jest...

Samo meni se cini da ono nije za SR pravljeno nego za neke relli brdske ili slicne trke...

Kad je sledeci race i jel se ocekuje vise ljutih masina :) valjda se nece opet datum poklopiti sa nekom drugom trkom???

e i koliko se placa ucesce u trci ako neko zna?
 
Član
DeLLoRto je napisao(la):
ja zadovoljan... prvo mjesto klasa 15 :cool: :123:

auto fino slušalo :icon_biggrin:

tebi care svaka cast,vozio si fino,drago mi je sto su kecevi danas vodili glavnu rijec na pisti. Auto te fino slusao sto jest jest,,i ide bogami pravo;);)
 
Član
tebi care svaka cast,vozio si fino,drago mi je sto su kecevi danas vodili glavnu rijec na pisti. Auto te fino slusao sto jest jest,,i ide bogami pravo;);)
[/quote]

hvala drug....
 
Član
DeLLoRto je napisao(la):
tebi care svaka cast,vozio si fino,drago mi je sto su kecevi danas vodili glavnu rijec na pisti. Auto te fino slusao sto jest jest,,i ide bogami pravo;);)

hvala drug....
[/quote]

nema na cemu,bit ce i video zapisa,ima svaka voznja snimljena:icon_biggrin:
 
plavi kec u najbrzoj klasi u trci s hondom,znal neko zasto je diskfalifikovan...ja mislim da je bila namjestaljka da honda pobijedi...nije prerano krenuo bio sam svedok da su u isto vrijeme startali..
 
Bijeli kec nije imao nekih velkih problema sem sto je pukao finger,koji je kasnije zamjenjen i to je to!
utrku nije nastavio zbog neravne staze,koja je prouzrokovala dosta problema i hvatanju tockova za podlogu,zbog ne posjedovanja gewinde ali za Mostar se to sve rijesava!
Auto nije cak u podpunosti ni sklopljeno dovucemo je samo da se vidi kako motor drzi,i njegovo ponasanje....
Nekima kojima je smijesno sa prosirenjima samo informacija da je sve fabrika sto se tice toga!!!
pobjednicima velke cestitke i ostalim ucesnicima SR!!!
pozz
 
Član
nema na cemu,bit ce i video zapisa,ima svaka voznja snimljena:icon_biggrin:
[/quote]

to je vec nesto...plasiraj nam to..
 
Član
DeLLoRto je napisao(la):
nema na cemu,bit ce i video zapisa,ima svaka voznja snimljena:icon_biggrin:

to je vec nesto...plasiraj nam to..
[/quote]

bit ce bit ce,snimao sam svaku tvoju voznju,kao i voznju svih ostalih keceva:icon_biggrin:

zubizareta je napisao(la):
plavi kec u najbrzoj klasi u trci s hondom,znal neko zasto je diskfalifikovan...ja mislim da je bila namjestaljka da honda pobijedi...nije prerano krenuo bio sam svedok da su u isto vrijeme startali..

i ja sam to pratio,nema sanse da je ranije krenuo,cuo sam kad se neko "zajebavao" govoreci da je namjesteno
 
Član
Tala je napravio red light i vidjelo se to... semafor je odma pokazao da je krenuo prerano i gorila mu je crvena u traci tako da nije nikom niko nish mogo namjestit... to semafor radi sam...
 
Član
ammarskoda je napisao(la):
Bijeli kec nije imao nekih velkih problema sem sto je pukao finger,koji je kasnije zamjenjen i to je to!
utrku nije nastavio zbog neravne staze,koja je prouzrokovala dosta problema i hvatanju tockova za podlogu,zbog ne posjedovanja gewinde ali za Mostar se to sve rijesava!
Auto nije cak u podpunosti ni sklopljeno dovucemo je samo da se vidi kako motor drzi,i njegovo ponasanje....
Nekima kojima je smijesno sa prosirenjima samo informacija da je sve fabrika sto se tice toga!!!
pobjednicima velke cestitke i ostalim ucesnicima SR!!!
pozz
Nisam komentariosao izgleda sa stanovista ljepote vec kako je prosiren i nabudzen a ne ide nesto prebrzo (ali sam rekao da nisam upucen u projekat pa je moguce da se jos radi!!! CITAJ MALO JBTE!)
 
Davor_ je napisao(la):
ammarskoda je napisao(la):
Bijeli kec nije imao nekih velkih problema sem sto je pukao finger,koji je kasnije zamjenjen i to je to!
utrku nije nastavio zbog neravne staze,koja je prouzrokovala dosta problema i hvatanju tockova za podlogu,zbog ne posjedovanja gewinde ali za Mostar se to sve rijesava!
Auto nije cak u podpunosti ni sklopljeno dovucemo je samo da se vidi kako motor drzi,i njegovo ponasanje....
Nekima kojima je smijesno sa prosirenjima samo informacija da je sve fabrika sto se tice toga!!!
pobjednicima velke cestitke i ostalim ucesnicima SR!!!
pozz
Nisam komentariosao izgleda sa stanovista ljepote vec kako je prosiren i nabudzen a ne ide nesto prebrzo (ali sam rekao da nisam upucen u projekat pa je moguce da se jos radi!!! CITAJ MALO JBTE!)

Ok nisam nista lose posmislio ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top